بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نیست خیلی بازی زیاد داره!:D همین الان 2 تا از بهترین بازی هاش اومده و میدونم به جز 1 2 نفر هیچکس سمتشون نرفته!
Killzone,rayman
اینارو داشته باشید کم کم بازی های خوب ام میاد :D
نیست بقال سرکوچه هم اینا رو آورده :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
آگر جزو عناوین هنگام عرضه ویتا نبود که صد در صد جز مزخرف ترین بازی های ویتا میشد . بازی معمولی بود برای من اونم برای اینکه جز بازی های اولیه ویتا بود این ارفاق رو بهش کردم .
تکراری - خسته کننده - داستان آبکی - ماموریت فرعی بی هدف و ..............
یعنی که چی برو رو هوا کلا 2 - 3 ضربه رو بزن . تنوعش به شدت کم بود به شدت
این همه شخصیت معرفی می کنه تو بازی بعد ولشون می کنه همون اول بازی شخصیت پردازی بازی صفر بود .

به هیچ عنوان عرضه شماره بعدیش من رو خوشحال نکرد .

این که می گم شماره قبلیش بازی معمولی بود و خوب نبود من تنها نمی گم به نقد هاش توجه کنید متوجه میشید همش 6 و 7 هستش اکثر نمراتش

ايراد هاى شديد گرفتن به بازى اى که بهترين بازى سال ژاپن شد و متاى 83 گرفت رو کنسول دستى واقعا سخته خسته نباشى :d
تو دارى فقط به بخش داستان و گيم پلى توجه ميکنى تازه فقط از يه طرف بهشون نگاه ميکنى و فقط ايراداتشو ميبينى.
بله يه کمى تنوع در جنگيدن کم بود ولى گيم پلى واقعا آدمو به چالش ميکشيد و درگير خودش ميکرد که باعث ميشد لم ندى به تختتو بلند شى بشينى و با هيجان ويتاتو هى تکون بدى تا زمين آسمونو قاطى نکنى که اين به نظر در يه کلام فوق العاده بود و واقعا درخور بازى اى با موضوع جاذبه! همچين چالشى توى PS3 پيدا ميشه؟ نه!
اصلا بگيريم شخصيت پردازى صفر, طراحى شخصيتا فوق العاده بود, جنبه هنرى بازى عالى بود, شخصيت پردارى شايد ناقص بود ولى شخصيتا به تنهايى بهشون خوب پرداخته شده بود.

حقش بود متای 70 میگرفت چون گیم پلیش آدم رو اذیت میکرد، دختره که همش رو هوا قلت میخورد آسمون و زمینم که دور سر آدم میچرخید، دوربینشم که مشکل داشت کلا بازی کاملا در کنترل آدم نبود.

ولی من به شدت به Gravity Rush 2 امیدوارم و دلم میخواد که گرافیک و گیم پلیش خیلی بهتر از سری قبل بشه(گرچه سل شیده).

ديگه واقعا به متا نميشه گير داد :d چون جمع نمرات منتقداى حرفه ايه صنعت گيمه.
اصلا مخصوصا دوربينو اونجورى طراحى کردن که آدمو به چالش بکشه :d اگه اونجورى طراحى نميکردن بازى شديدا مسخره ميشد!

گرافيکم يکى از جالب ترين سل شيدايى بود که ديدم, پيشرفتم کنه که خيلى استقبال ميشه :bighug:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ايراد هاى شديد گرفتن به بازى اى که بهترين بازى سال ژاپن شد و متاى 83 گرفت رو کنسول دستى واقعا سخته خسته نباشى :d
تو دارى فقط به بخش داستان و گيم پلى توجه ميکنى تازه فقط از يه طرف بهشون نگاه ميکنى و فقط ايراداتشو ميبينى.
بله يه کمى تنوع در جنگيدن کم بود ولى گيم پلى واقعا آدمو به چالش ميکشيد و درگير خودش ميکرد که باعث ميشد لم ندى به تختتو بلند شى بشينى و با هيجان ويتاتو هى تکون بدى تا زمين آسمونو قاطى نکنى که اين به نظر در يه کلام فوق العاده بود و واقعا درخور بازى اى با موضوع جاذبه! همچين چالشى توى PS3 پيدا ميشه؟ نه!
اصلا بگيريم شخصيت پردازى صفر, طراحى شخصيتا فوق العاده بود, جنبه هنرى بازى عالى بود, شخصيت پردارى شايد ناقص بود ولى شخصيتا به تنهايى بهشون خوب پرداخته شده بود.

اگر سایر فاکتوراش(به جز گیم پلی) مثل داستان و شخصیت پردازیش(گرچه نصفه بودند و مارو تو خماری گذاشتند) خوب نبودند که بهش متای 70 نمیدادم.

راجع به گیم پلی حداقل قبول کنید قبل آپگریدها (مخصوصا RUSH و Speed Rush) گیم پلی یه کمی آزار دهنده بود و متاسفانه متاسفانه من تا چند تا مرحله مونده به آخر هیچ کدوم از توانایی هامو آپگرید نکردم :d شاید بخاطر همین اذیت شدم.

راجع به گرافیکش منم لذت بردم اما از فاصله گرافیکی بین کات سین ها و خود بازی اصلا خوشم نمیاد هرچند کم باشه.امیدوارم نسخه بعدی aa بازی بیشتر شه.

داستانشم کشش داشت و همین داستان منو مجبور میکرد اذیتای گیم پلی رو به جون بخرم.

آره شديدا استقبال ميشه :d اولين بازى اى بود که روو ويتا پلات کردم.

منم این اولین بازیم بود که رو ویتا رفتم اما بازم متاسفانه برای اینکه زودتر برم سر وقت آنچارتد با کله تمومش کردم و پلات نشد.

- - -ویرایش - - -

یه نکته ی دیگه ام راجع بازی که توجه منو جلب کرد ماشینای پرنده بازی بود، ماشینایی که تو کات سین های کمیک و کاور بازی بودند اما تو خود بازی خبری ازشون نبود(به جز یه تعداد خیلی محدودی و مراحل پلیسی و مخفی کاری بازی):

31029521239062440782.jpg

اگه به این عکس و بعضی کات سین های کمیک توی شهر دقت کرده باشید تو آسمونش کلی ماشین پرنده اس(شبیه JAK 2&3) که احتمالا پردازششون از توان ویتا خارج بوده، بازم امیدوارم نسخه بعد ماشین پرنده هاشو بزارن چون اینطور شهر و آسمونش پویا و زنده تر خواهند شد.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ریمنو dc اورده 135 میده :)

نیورده
بازی رو سفارش میدید 15 الی 20 روز دیگه میرسه اون یه جورایی پیش فروش محسوب میشه
قیمتش به نسبت خوبه به نظرم

- - -ویرایش - - -

نیست بقال سرکوچه هم اینا رو آورده :|
برادر من شوما پایه باش پیگیر باش گیر میاد :D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آقا چرا فشار میارید به خودتون از GR خوشتون میاد من چیکار کنم خوب برید بازی کنید دیگه :d
من که امروز رفتم Ipad 4G گرفتم در کنار ویتا .
خداییش بگــــــــــــــــــــــــــــــم بازی های IOS از نظر تعداد یه چیز دیگن ولی به هیچ وجه اون کشش و جذابیت بازی های ویتا رو ندارن . به شدت خسته شدم همین اول کاری باهاش یکم بازی کردم ولی با ویتا شده 4 ساعتم بازی کردم پشت هم .

من از بازی های پلتفرمینگ خیلی خوشم نمیاد انقدر Rayman Rayman نکنید . برم 140 تومن بدم بازی که دوست ندارم . طیف بازی ها کمه یکی هست از اکشن خوشش میاد یکی از پازلی یکی از ادونچر یکی اکشن
حالا 2 تا بازی که یکیش رو خوشم نمیاد کجای دلم بذارم . :|

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من از بازی های پلتفرمینگ خیلی خوشم نمیاد انقدر Rayman Rayman نکنید . برم 140 تومن بدم بازی که دوست ندارم . طیف بازی ها کمه یکی هست از اکشن خوشش میاد یکی از پازلی یکی از ادونچر یکی اکشن
اولا اینکه Rayman Rayman یکی از بهترین بازی های این نسل! بعدشم مگه من به شما گفتم برو این و بخر؟! :D ویتا IP ای به اون صورت نداره داشته باشه ام کم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا چرا فشار میارید به خودتون از GR خوشتون میاد من چیکار کنم خوب برید بازی کنید دیگه :d
خداییش بگــــــــــــــــــــــــــــــم بازی های IOS از نظر تعداد یه چیز دیگن ولی به هیچ وجه اون کشش و جذابیت بازی های ویتا رو ندارن . به شدت خسته شدم همین اول کاری باهاش یکم بازی کردم ولی با ویتا شده 4 ساعتم بازی کردم پشت هم .

Rayman Rayman D: :d =))دیگه چیه ؟ D: بازی به این خوبی ! اذیتش نکن....بازی متا 90 داره ! لول ×_×
خداییش ویتا طیف بازیهاش بد نیست. فقط تعدادش کمه !!!!!

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

بالاخره هر کسی سلیقه ای داره و سلیقه همه محترمه....البته شما کمی سلیقه متفاوتی دارید آواتارتون به خوبی مشخص کننده دلیل این تفاوت هست....به نظر من هم گراویتی راش و ریمن بازی های فوق العاده ای هستن هر کدوم تو سبکشون گراویتی که عالی بود میخواستم بگم نسخه بعد گراویتی راش به صورت انحصاری برای ویتا تایید شد:x
اوه امیدوارم بازی هایی برای سلیقه های خاص هم معرفی بشه تا همه دوستان راضی باشن;)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من تریلر بازی
Monster Hunter رو دیدم گرافیکش خیلی داغونه مثل بازی های psp هست گرافیکش و تجربه ثابت کرده بازی های ویتا هرچی تو تریلر دیدیم گرافیکش همون قدره ولی بازی اگه از گرافیکش چشم پوشی کنیم انصافا جذابه
:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اگر سایر فاکتوراش(به جز گیم پلی) مثل داستان و شخصیت پردازیش(گرچه نصفه بودند و مارو تو خماری گذاشتند) خوب نبودند که بهش متای 70 نمیدادم.

راجع به گیم پلی حداقل قبول کنید قبل آپگریدها (مخصوصا RUSH و Speed Rush) گیم پلی یه کمی آزار دهنده بود و متاسفانه متاسفانه من تا چند تا مرحله مونده به آخر هیچ کدوم از توانایی هامو آپگرید نکردم :d شاید بخاطر همین اذیت شدم.
کسى حق نداره به بازى اى متا بده :d شما ميتونى نمره بدى :d
شما خيلى از گيم پلى انتظار زيادى دارين, گيم پلى از همه قابليتاى ويتا استفاده ميکنه اونم خيلى عالى! چرا انقدر سخت ميگيرى الان يه شوترى مثل کيلزون گيم پلي خيلى متنوعى داره؟ نه! چرا اشکال نميگيرين ازش؟ چون انگار يه چيزه عادى شده نو آورى نداشتن توو سبک fps ولى الان به نظرم تايتان فال داره يه نوآورى مياره.
گيم پلى گراويتى راشم همينه همش نوآوريه! انگار يه سبک جديده. واقعا بى انصافيه بگين خسته کننده است.

راجع به گرافیکش منم لذت بردم اما از فاصله گرافیکی بین کات سین ها و خود بازی اصلا خوشم نمیاد هرچند کم باشه.امیدوارم نسخه بعدی aa بازی بیشتر شه.

من خودم خيلى تفاوتى احساس نکردم, نسبتا خوب بود.

یه نکته ی دیگه ام راجع بازی که توجه منو جلب کرد ماشینای پرنده بازی بود، ماشینایی که تو کات سین های کمیک و کاور بازی بودند اما تو خود بازی خبری ازشون نبود(به جز یه تعداد خیلی محدودی و مراحل پلیسی و مخفی کاری بازی):

اگه به این عکس و بعضی کات سین های کمیک توی شهر دقت کرده باشید تو آسمونش کلی ماشین پرنده اس(شبیه JAK 2&3) که احتمالا پردازششون از توان ویتا خارج بوده، بازم امیدوارم نسخه بعد ماشین پرنده هاشو بزارن چون اینطور شهر و آسمونش پویا و زنده تر خواهند شد.

مثل اينکه خيلى برا آنچارتد عجله داشتى :d ماشينا بودن توو بازى.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من تریلر بازی
Monster Hunter رو دیدم گرافیکش خیلی داغونه مثل بازی های psp هست گرافیکش و تجربه ثابت کرده بازی های ویتا هرچی تو تریلر دیدیم گرافیکش همون قدره ولی بازی اگه از گرافیکش چشم پوشی کنیم انصافا جذابه
:d

MH بازى ايه که بى اهميت ترين چيزش گرافيکه :d
تازه انتظار گرافيک بالا برا بازى چند سال پيشى که قراره پورت بشه ديگه زياديه.
برين دعا کنين برا خارج ژاپن بياد چون تهه بازيه :d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان حتما این Petition که مهران زده رو امضا کنین;)
به دوستاتون و بقیه هم در شبکه های اجتماعی بگین:)
ممنون از همه:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر