بازی های PlayStation Vita

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
این بازی که e3 برای vita تایید شد ! دیگه کی کنسل شد ؟
تبلیغش :
PS Vita - Dead Nation Trailer - YouTube

در اصل این بازی ساله 2010 برای Ps3 عرضه شده بود. اینا دارن یک بازی به اسمه rosegun برای ps4 هم میسازن.

من خودمم تو gamescom دیدم که بهش اشاره شد و تایپ لوگو بازی به نمایش دراومد
بعد رفتم تو سایت gamefaqs دیدم هیچ خبری از این بازی نیست

و الانم که این مطلب رو دیدم کلا دیگه بیخیال این بازی شدم تا ببینیم در آینده چه خبری ازش میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کلا این که سونی یه چیزیو معرفی کنه چند وقت بعد بی سرو صدا بیخیالش بشه یه چیز کاملا عادیه ، شیطونه میگه حالا که بندو بساطمو میفروشم بجای خرید 4 یه pc های اند بگیرم خودمو خلاص کنم :|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آخر عاقبت ویتا :

49238.gif

امروز اومدم Ninja Gaiden بازی کنم چقدر بد بود ! من قبلا این بازی رو انجام نداده بودم ولی روی ویتا روی اعصابه . دکمه رو هر چی می زنی نمی گیره مخصوصا سر تیرکمونش واقعا رو اعصابه مخصوصا با صفحه لمسی می خوای تیر بزنی !

این بازی Z run به نظر بازی جالبی می رسید کی منتشر میشه پس ؟

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
امروز اومدم Ninja Gaiden بازی کنم چقدر بد بود ! من قبلا این بازی رو انجام نداده بودم ولی روی ویتا روی اعصابه . دکمه رو هر چی می زنی نمی گیره مخصوصا سر تیرکمونش واقعا رو اعصابه مخصوصا با صفحه لمسی می خوای تیر بزنی !

این بازی Z run به نظر بازی جالبی می رسید کی منتشر میشه پس ؟

من قصد خرید نینجا گایدن رو داشتم،الان با این حرفت خورد تو ذوقم و بر سر دو راهی قرار گرفتم :D
این بازی Z run زده Q3 2013 و به نظر جالب میاد ولی گرافیکش چنگی به دل نمیزنه انگار

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
توجه داشته باشید که بازی مال یک دهه پیش هستش در نتیجه طبیعی هستش که گیم پلی بازی ضعیف باشه ولی چون بازی سخت هستش دکمه های ویتا هم رو اعصاب آدم میره اصلا نمیشه بازی کرد .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
توجه داشته باشید که بازی مال یک دهه پیش هستش در نتیجه طبیعی هستش که گیم پلی بازی ضعیف باشه ولی چون بازی سخت هستش دکمه های ویتا هم رو اعصاب آدم میره اصلا نمیشه بازی کرد .

من هر 2 شماره نینجارو بازی کردم اینقدر ام که میگی رو اعصاب نیست .تو شماره 1 بیشتر همون با تیرکمون زدنش سخته که او با تاچ خیلی راحتره تا بخوای با استیک نشونه گیری کنی از نظر من نینجا 1 خیلی طولانی و با گیم پلی سختر نسبت به 2 و شماره 2 اسونتره و گیم پلی خیلی بهتری از 1 داره و مبارزاتشم و کمبوهاش از یک بهتره .اما به نظرم تجربه هر 2 شمارش برام عالی بود .راستی تو شماره 1 کارکترا زنش کند بودن که مبارزات سخت میکرد اما تو شماره 2 این مشکلم رفع شده :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خب شایعات به حقیقت پیوست و Street Fighter X Tekken برای پلاس 25 سپتامبر فری خواهد شد. البته به همراه بازی Touch My Katamari

Katamari دموشو بازی کردم جالب بود استریت فایترم بد نیست اما اینا که بازی نشدند واسه ویتا، شایعه ی Real Boxing هم بود اونو میدادند بهتر بود.

این شایعات رو پلی استیشن لایف استایل از کجا مطرح میکنه که انقد درست درمیان؟

دو تا بازی Alein Breed و Worm Revolution هم نوشته قراره تخفیف بخورند، ولی آخه Alien Breed دو بعدی در حد >>>میکرو<<< به چه درد میخوره ؟ یعنی ویتا قدرت Alien Breed 3 رو نداره؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
خب شایعات به حقیقت پیوست و Street Fighter X Tekken برای پلاس 25 سپتامبر فری خواهد شد. البته به همراه بازی Touch My Katamari

شما که میزنید حداقل بنویسید برای استور آمریکا هستش یا اروپا ماهم بدونیم
اینطوری میزنید آدم و گیج میکنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما که میزنید حداقل بنویسید برای استور آمریکا هستش یا اروپا ماهم بدونیم
اینطوری میزنید آدم و گیج میکنید
مطمئن باش ماله اروپاس:D امریکا غلط میکنه از این حالا بهتون بده:D ولی تو بلاگ تا جایی که اشتباه نمیکنم مال اروپا بود چون اسسینو جکو گفت ور می اریم اینا رو جاش میذاریم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
شرمنده همیشه یادم میره ریجن رو بنویسم! این بازیها برای استور ریجن 2 فری مشن!:d بازیای استور امریکا معمولا دوشنبه اول هر ماه اعلام میشه

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
انجمن مرده برای بازی های کنسول مرده

- - -ویرایش - - -

احتمال پورت Amazing Spiderman (جدیدترین و چرت ترین اسپایدرمن کنسول ها) برای PS VITA :

http://www.playstationlifestyle.net...ider-man-on-playstation-vita-outed-by-amazon/

گرچه خبرای قطعیشو سونی یواشکی میزنه کنسل میکنه اینا که شایعه و احتمالاته اگرم تایید شه تحفه ای نیست ولی شاید تو این کنسول مرده ی ما عنکبوت بازی حال بده.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من که الان یکی دو هفتست ویتا رو روشنم نکردم اصلا روی خط نرفتم رفیقای شبکه سونی م می دونن . تنها دلیل روشن کردنش در هفته آینده احتمالا گوش دادن به Ultimate Michael jackson Collection و بازی Street fighter x tekken که برای پلاس هستش .

آخه بازی قدیمی که خوبم نیست به چه دردم می خوره پورت کنن ( اسم کنسول رو باید می ذاشتن PS HD Collection یا PS Ports :| ) امروز یه بازی روی اندروید می رفتم باید اسم برند هایی که نشون میده رو حدس بزنی بسیار چالش انگیز تر و جذاب تر از بازی های فعلی ویتا بودن :d

امیدتون به Btaman Blackgate و Tear away باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر