بازی های PlayStation Vita

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
اگه این شایعه به حقیقت به پیونده چی میشه :x
این

اما شروین من برعکس تو هیچ علاقه ای به بازی کردن COD Ghost رو ویتا ندارم ، چون به راحتی میتونم رو پی سی بازیش کنم

من جا این حرکتا انتظار یکی دو تا انحصاری تر و تمیز رو دارم همونطور که قبلا هم گفتم

یه بازی هایی مث gt یا یه انحصاری جدید برا ویتا

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اونی که فکر میکنی چیزای بهتری مقده رو بگیر خوب! پ یک روز و چهار ساعت دیگه گیمزکام ، کنفرانس سونی آغاز میشه . به امید بهبود "قطعی" وضعیت ویتا تو نمایش :x

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
هلو گایز :d
بهترین بازی که رو ویتا پلی کردین چی بوده؟ بجز MGS HD collection :d

Unit 13 - MJ Exprience HD - Uncharted Golden Abyss

من که سعی خودمو کردم MGS رو تحمل کنم و خوشم بیاد ولی نشد وقتی نمیشه که دیگه نباید گیر داد :d الان دقیقا MGS Peace walker بدترین بازی هست که روی ویتا رفتم ( با عرض شرمندگی از طرفداران ) - یکی تو پ.خ. این قضیه مخفی کاری رو به من توضیح بده که چجوریه - :|

MJ Exprience HD رقیب میطلبم توی Leadborder تمام آهنگ ها با اختلاف زیاد اولم . اکثر آهنگ ها King of pop شدم . خداییش باید آهنگ Slave 2 the rhythem رو به جای جاسم ببر با من ریمیکس میکردن ! فقط یه چالش Blood one the dance floor مونده عجیب سخته
یه جوون مرد تهرانی پیدا شه بخره با هم ad hoc بازی کنیم پلاتش کنم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

Uncharted Golden abyss - Unit 13 - Silent Hill book of memories (فقط در صورت انجام اپدیت)

در وحله اخر هم اسفالت (البته نه دهن ، بازی! لول فراوان)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اما شروین من برعکس تو هیچ علاقه ای به بازی کردن COD Ghost رو ویتا ندارم ، چون به راحتی میتونم رو پی سی بازیش کنم

من جا این حرکتا انتظار یکی دو تا انحصاری تر و تمیز رو دارم همونطور که قبلا هم گفتم

یه بازی هایی مث gt یا یه انحصاری جدید برا ویتا
بدم نمیشه همیچین ! ا

اگر یک استودیو درست حسابی بسازه !

من که با persona 4 از همه بازیهای عرضه شده بیشتر حال کردم بعدش هم با LBP و BlazBlue و MK و GR

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من که منتظر بازی gow روی vita و ps4 هستم چون یه عکس در این باره داخل اینترنت منتشر شده شاید هم فیک باشه نظر شما چیه دوستان:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کنفرانس ea به پایان رسید و حتی یک بازیشون هم برای PS vita عرضه نمیشه . حتی حرفی از PvZ 2 برای ویتا وسط نیومد ( این در حالیست که برای گوشی های همراه رایگان ( Free 2 Play ) عرضه شده و احتمالا ویتا دارا باید 50 دلار بدن :| )
FIFA 14 هم حرفی از اومدنش روی PS vita نبود و برای گوشی های موبایل F2P هستش . :|
امیدوارم از بازی های EA حداقل PvZ 2 و Fifa 14 عرضه بشن وگرنه من دیوانه میشم
Need for speed rivals هم عرضه نمیشه برای ویـتــــــــــــــــــــا :|
من چقدر Poker face شدم امروز سر این مراسم اگه کنفرانس سونی هم همینجوری باشه باید با Lady GaGa ریمیکس Poker face رو بدیم بیرون :d

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
کنفرانس ea به پایان رسید و حتی یک بازیشون هم برای PS vita عرضه نمیشه . حتی حرفی از PvZ 2 برای ویتا وسط نیومد ( این در حالیست که برای گوشی های همراه رایگان ( Free 2 Play ) عرضه شده و احتمالا ویتا دارا باید 50 دلار بدن :| )
FIFA 14 هم حرفی از اومدنش روی PS vita نبود و برای گوشی های موبایل F2P هستش . :|
امیدوارم از بازی های EA حداقل PvZ 2 و Fifa 14 عرضه بشن وگرنه من دیوانه میشم
Need for speed rivals هم عرضه نمیشه برای ویـتــــــــــــــــــــا :|
من چقدر Poker face شدم امروز سر این مراسم اگه کنفرانس سونی هم همینجوری باشه باید با Lady GaGa ریمیکس Poker face رو بدیم بیرون :d
مشکل اینجاست که سونی مثل مایکرو چرب کردن بلد نیست!(البته شاید پولشو نداره)
وگرنه الان نگاه کن چند تا از بازی های EA به غیر از DLC داخل خود بازی هم محتوای انحصاری برا ماکرو دارند!کلا EA شرکتی که باید چرب شه!:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کنفرانس سونی ساعت 9 : 30 هستش منتظر باشید شاید هم اونجا معرفی کنن بعید نیست .
واقعـــــــــتا چقدر بدبختیم Ip ایران رو Ban می کنن و اجازه نمی دن ویدیو های رو Live stream ببینیم . البته من از پـــــــروکسی استفاده کردم مشکلی نبود .
امیدوارم مراسم سونی مشکلی از نظر Live streaming نداشته باشه .

در مورد NFS هم فقط برای کنسول های نسل بعد و PS3 و X360 و PC معرفی شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر