بازی های PlayStation Vita

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
الان داشتم پست های بعضی دوستان رو میخوندم,اکثریت از ویتا ناراضین که البته حق هم دارن!
اصولا در شرایط فعلی منطق میگه آدم باید بره 3DS بخره چون انبوهی از بازیا رو داره یا اگر هم ویتا داره باید بفروشه 3DS بخره!
می خوام اینو بگم,اگه شما کنسول شرکت سونی رو خرید در حقیقت به اونا اعتماد کردید!این شرکت باید جواب اعتماد مشتری هاشو تو این شرایط سخت بده که متاسفانه هنوز موفق نشده!
اگه شما حس میکنید که اعتمادتون رو از دست دادید و در چند سال آینده وضعییت ویتا همینجوری میمونه,بهتره همین امروز ویتا رو بفروشید.از من به شما نصیحت تو گیمز کام معجزه اتفاق نمیفته!
اما من به عنوان کسی که از بچگی با کنسول های این شرکت بزرگ شدم,سیاست هاشو می دونم,به این راحتیا اعتمادمو از دست نمیدم.معتقدم وضعیت فعلی ویتا از وضعیت ps3 تو دو سال اول بدتر نیست!ولی الان میبینیم که ps3 داره چیکار میکنه!اینم در نظر بگیرین که جمع کردن و زنده نگه داشتن یه کنسول خونگی به مراتب سخت تر از یه کنسول دستیه!کاری که سونی با تمام وجود انجامش داد.
انتخاب با خودتونه...

به نظر بنده سخت در اشتباهید
بنده هم ویتا دارم و هم 3ds ، تریلر کل بازی های نینتندو 3ds رو هم گرفتم و دیدم (این لیست ، برای گرفتن تریلر هم کافیه اسم بازی رو سرچ کنید) بازی شاخ انچنانی نداره من باب سلیقه ی من (بجز دو تا اویلش و تیکن و رِی مَن و هاروست مونا) ولی از انصاف نگذریم هم سه بعدیش حس خوبی رو میده و هم بازی های عالی دی اس
از خیلی جهات ویتا از 3ds سر تره در این شکی نیست. (گرافیک - نوع صفحه - رزولیشن - ورودی ها - قیمت بازی ها و ...) و اگه بخواید این حرکت فروش رو بزنید با توجه به دست دو بودن کنسولتون و گرون بودن گیت وی 3ds اگه بخواید بگیرید باید یه چیزی هم بذارید روش و در عوض یه کنسول دستی رو صاحب میشید که تنها مزیتش سه بعدی بودنش هست و در حالت سه بعدی حتما باید کنسول در فاصله ی معینی از صورتتون باشه (بین 15 تا 30 سانتی متر) و هم باید صاف بهش نگاه کنید که این در زمانی که شما دارید بازی می کنید نباید جم بخورید که رسما وقتی میخواید دکمه ها رو فشار بدید کنسول تکون خواهد خورد و حال شما رو میگیره
بهترین حالت ممکنه اینه که روی مبل سه نفره لم بدی و جم نخوری تا حالشو ببری

من از بچگیم کنسول های سونی رو داشتم و فقط نینتندو 3ds رو به خونم راه دادم : دی (که میتونید در عکس مشاهده کنید ، اینجا)
نه تایید میکنم که اینا کنسول های بدی هستند و نه تایید میکنم که اینا کنسول های قولی هستند ؛ فقط توصیه میکنم که شما اگه قراره حرکتی بزنی بجای اینکه ویتا رو بفروشی برو یه کنسول دیگه بخر (دواز مال دنیا کسی رو نمیکشه ، البته به من که خیلی فشار آورد)

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
زیاد موافق نیستی؟:-o :-o:-o:-o:-o
دادا شما عاشق ویتا شدی خبر نداری.
ولی کیلزون رو موافقم.

بنظر من به جز کال آف دیوتی در کل بازی های اون سال گند نزدند.این نظر منه شاید بخاطر اینه که ویتا و بازی هاشو با آیفون و گوشی های آندروید مقایسه میکنم ولی شما با کنسولا مقایسه اش میکنید.

من از بچگیم کنسول های سونی رو داشتم و فقط نینتندو 3ds رو به خونم راه دادم : دی (که میتونید در عکس مشاهده کنید ، اینجا)
نه تایید میکنم که اینا کنسول های بدی هستند و نه تایید میکنم که اینا کنسول های قولی هستند ؛ فقط توصیه میکنم که شما اگه قراره حرکتی بزنی بجای اینکه ویتا رو بفروشی برو یه کنسول دیگه بخر (دواز مال دنیا کسی رو نمیکشه ، البته به من که خیلی فشار آورد)

ای جونم اون پلی استیشن یک رو هنوز نگه داشتی؟ دیدمش کل خاطراتش اومد جلو چشمم.اون دگمه سمته راستی رو میزدی تق درش باز میشد!

- - - - - - - - -

ویدئو عاقبت پلی استیشن ویتا در صورت ادامه ی روند کنونی: http://www.aparat.com/v/D0gjT

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
بنظر من به جز کال آف دیوتی در کل بازی های اون سال گند نزدند.این نظر منه شاید بخاطر اینه که ویتا و بازی هاشو با آیفون و گوشی های آندروید مقایسه میکنم ولی شما با کنسولا مقایسه اش میکنید.

عزیز من مگه من چی گفتم؟
شما یه لیست دادین و من هم گفتم 2 تای اولی(فقط هم اسم اونها رو اوردم)گند زدن.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
ای جونم اون پلی استیشن یک رو هنوز نگه داشتی؟ دیدمش کل خاطراتش اومد جلو چشمم.اون دگمه سمته راستی رو میزدی تق درش باز میشد!

بله تق درش باز میشد ، دوران خوبی بود. در مال من وسط یه مهمونی شکست هیچ وقتم درستش نکردم.

راستی این اساسین ویتا چطوره؟ ارزش صد تومان پول دادن رو داره؟(البته دست دو میگیرم بین 70 تا 90 100 واسم تموم میشه)
همونجوری که تو عکس معلومه تا الان یونیت 13 ، آنچارتد و سایلنت هیل رو گرفتم.
کلا به بازی های سبک این یونیت 13 ، کال اف و اینا حال نمی کردم ولی وقتی مرحله اول یونیت 13 رو رفتم خیلی حال کردم. نظرم عوض شد.
آنچارتد رو تموم کردم ، سایلنت هیل هم یه چند تایی زون مونده ؛ این سه عنوان که فوق العاده بودند به نظر بنده.(کسی خواست تهران بود هماهنگ کنه بیاد مجیدیه یه مدت بازی رو عوض کنیم ، فعلا فقط انچارتد رو)

فعلا قصد خرید بازی های اساسین ، کال اف ، موست وانتد یا اسفالت -ترجیحا موست وانتد- و وایپ اوت رو دارم ، کال اف رو که میگید گند زده باقیشون رو هم نظر بدید تا بهتر تصمیم بگیرم (نسخه تریل اسفالت رو بازی کردم ، موست وانتد رو هم روی پی اس 3 بازی کردم ولی نه روی ویتا)

سپاس از راهنمایی شما عزیزان گرامی

ویرایش : یه لحظه دو دل شدم بین موست وانتد و اسفالت نوشتم "-ترجیحا موست اسفالت-" لول فراوان

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بله تق درش باز میشد ، دوران خوبی بود. در مال من وسط یه مهمونی شکست هیچ وقتم درستش نکردم.

راستی این اساسین ویتا چطوره؟ ارزش صد تومان پول دادن رو داره؟(البته دست دو میگیرم بین 70 تا 90 100 واسم تموم میشه)
همونجوری که تو عکس معلومه تا الان یونیت 13 ، آنچارتد و سایلنت هیل رو گرفتم.
کلا به بازی های سبک این یونیت 13 ، کال اف و اینا حال نمی کردم ولی وقتی مرحله اول یونیت 13 رو رفتم خیلی حال کردم. نظرم عوض شد.
آنچارتد رو تموم کردم ، سایلنت هیل هم یه چند تایی زون مونده ؛ این سه عنوان که فوق العاده بودند به نظر بنده.(کسی خواست تهران بود هماهنگ کنه بیاد مجیدیه یه مدت بازی رو عوض کنیم ، فعلا فقط انچارتد رو)

فعلا قصد خرید بازی های اساسین ، کال اف ، موست وانتد یا اسفالت -ترجیحا موست وانتد- و وایپ اوت رو دارم ، کال اف رو که میگید گند زده باقیشون رو هم نظر بدید تا بهتر تصمیم بگیرم (نسخه تریل اسفالت رو بازی کردم ، موست وانتد رو هم روی پی اس 3 بازی کردم ولی نه روی ویتا)

سپاس از راهنمایی شما عزیزان گرامی

ویرایش : یه لحظه دو دل شدم بین موست وانتد و اسفالت نوشتم "-ترجیحا موست اسفالت-" لول فراوان
سلام
اساسینز وسیعه کلی مرحله فرعی و ... داره. کاملا میارزه. یه چند خط دربارش تو تاپیک مربوطه نوشتم بخون.
مست وانت بهترین بازی ریسینگ ویتا هست اصلا با asphalt مقایسه نکن!!! asphalt یه بازیه که ارزش واقعیش ۱ دلاره. به درد بچه ۵ ساله ها میخوره همینجوری بدی بازی کنن (البته رو موبایل) !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا انقدر از Unit 13 بد گفتین اینکه انصافا بازی خوبیه واسه کنسولی که هیچ بازی ای نداره :D
Most wanted گرافیکش بده خیلی!
Wipeout خوبه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من Assassin رو رفتم هیچی نداشت ! در برابر نسخه کنسولیش صفر بود ! بدون در نظر گرفتن اون بازی معمولی بود .
نه داستان داشت نه گیم پلی درست حسابی . نورپردازی بازی ضعیف . افت فریم و ............
بهترین بازی هایی هم که رفتم Unit 13 - فوق العادست این بازی فقط مشکلش اینه داستان نداره - MJ Exprience HD - توی تمام Dance های توی leadboarder اولم اونم با اختلاف امتیاز های بسیار زیاد - Uncharted هم بازی خیلی خوبی بود مشکلش فقط نبود صحنه های سینمایی بود + یک مقدار باگ گیم پلی .
بدترین بازی های تا به حال رفتم روی ویتا :
Assassin creed
Men `s room myham
Gravity rush - واقعا بازیش تموم شد احساس پوچی داشتم داستانش که معلوم نشد چی شد ! گیم پلیم که فقط برو رو هوا ضربه بزن بود 2 تا حرکتم اضافه میشد در طول بازی همین ! ماموریت فرعیشم به درد خودش می خورد .
توجه کنید این نظر منه من بازی کردم نظرم این بوده از بازی شما خوشت میاد دیگه به من ربطی نداره :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
قابل توجه کسای که میخوان ویتا رو بفروشن وییو بخرن:
فروش وییو حتی توو ژاپن که انقدر طرفدار داره نصف ویتا میباشد، تمام! :d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
به نظر بنده سخت در اشتباهید
بنده هم ویتا دارم و هم 3ds ، تریلر کل بازی های نینتندو 3ds رو هم گرفتم و دیدم (این لیست ، برای گرفتن تریلر هم کافیه اسم بازی رو سرچ کنید) بازی شاخ انچنانی نداره من باب سلیقه ی من (بجز دو تا اویلش و تیکن و رِی مَن و هاروست مونا) ولی از انصاف نگذریم هم سه بعدیش حس خوبی رو میده و هم بازی های عالی دی اس
از خیلی جهات ویتا از 3ds سر تره در این شکی نیست. (گرافیک - نوع صفحه - رزولیشن - ورودی ها - قیمت بازی ها و ...) و اگه بخواید این حرکت فروش رو بزنید با توجه به دست دو بودن کنسولتون و گرون بودن گیت وی 3ds اگه بخواید بگیرید باید یه چیزی هم بذارید روش و در عوض یه کنسول دستی رو صاحب میشید که تنها مزیتش سه بعدی بودنش هست و در حالت سه بعدی حتما باید کنسول در فاصله ی معینی از صورتتون باشه (بین 15 تا 30 سانتی متر) و هم باید صاف بهش نگاه کنید که این در زمانی که شما دارید بازی می کنید نباید جم بخورید که رسما وقتی میخواید دکمه ها رو فشار بدید کنسول تکون خواهد خورد و حال شما رو میگیره
بهترین حالت ممکنه اینه که روی مبل سه نفره لم بدی و جم نخوری تا حالشو ببری

حرف شما كاملا درسته و منم ويتا رو خيلي دوست دارم ....اما با اين قدرتي كه ويتا داره حتي گرافيك كيل زون هم براش كمه!psp گرافيكش شبيه ps2 بود و به نظرم بايد ويتا هم گرافيكش حداقل به پي اس ٣ نزديك بشه!ويتا الان واقعا هيچي نداره!همين طور كه شما گفتيد سليقه اي هستش ولي واقعا سوني ويتا رو بي خيال شده!نينتندو ساپورت خيلي خوبي داره!واقعا نمي دونم بعد از اومدن pokemon x/y چه بلايي سر ويتا مياد!اگه يادتون باشه اون اولا با يكي كه ويتا گرفته بود در رابطه با مقايسه ويتا و اسمارت فون مصاحبه كرده بودن و گفته بود ايا اسمارت فون شما انچارتد داره؟
همه موندن.....ولي الان بنظرتون چي ميتونه بگه؟ ويتا رسما نابود شده....

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حرف شما كاملا درسته و منم ويتا رو خيلي دوست دارم ....اما با اين قدرتي كه ويتا داره حتي گرافيك كيل زون هم براش كمه!psp گرافيكش شبيه ps2 بود و به نظرم بايد ويتا هم گرافيكش حداقل به پي اس ٣ نزديك بشه!ويتا الان واقعا هيچي نداره!همين طور كه شما گفتيد سليقه اي هستش ولي واقعا سوني ويتا رو بي خيال شده!نينتندو ساپورت خيلي خوبي داره!واقعا نمي دونم بعد از اومدن pokemon x/y چه بلايي سر ويتا مياد!اگه يادتون باشه اون اولا با يكي كه ويتا گرفته بود در رابطه با مقايسه ويتا و اسمارت فون مصاحبه كرده بودن و گفته بود ايا اسمارت فون شما انچارتد داره؟
همه موندن.....ولي الان بنظرتون چي ميتونه بگه؟ ويتا رسما نابود شده....

داداش گرافیک PSP عمرا به PS2 نمیرسید. بالاترین گرافیکش که دیگه ترکونده بود (MGS:PW) رو با بازی های معمولی PS2 مقایسه کن خودت

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اره منم ويو رو دوست ندارم!

- - -ویرایش - - -

داداش گرافیک PSP عمرا به PS2 نمیرسید. بالاترین گرافیکش که دیگه ترکونده بود (MGS:PW) رو با بازی های معمولی PS2 مقایسه کن خودت
نزديكش هست....
براي مثال:
Gow vs ghost of sparta

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو چرا جمع میبندی:D بگو شروین:D ولی من سلیقه م بیشتر میره سمت اونور جدیدا:D البته یه چیزو بدونید شده کلیه و قلبمو بفبوشم یه پی اس 4 جور میکنم:|
ولی ویتا بنظرم یه چیزی کم داره ، نمیدونم فری تو پلی نه ها ! بازیای ژاپنی پسند مثل هاروست مون! مثلش البته چون خودش فک کنم انحصاری شده...فار سیمولیتور هم بدرد عمه شون میخوره:| یکمم باید قیمتا را کاهش بدن البته بدون تخفیف .
اسپلینتر سلم رو ویتا جواب میده

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

God of War : Ghost of Sparta انصافا از PS2 سرتر بود و برای من بهترین تو کل سری بود یا حداقل با GOW2 تو یه رتبه.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
در زمان خودشpsp واقعا بی نظیر بود و هنوز که هنوزه تو تنوع گیمها فراوانی گیمها گرافیکشم خدایش خوب بود در اکثر گیمهاش ؛ من که هنوز میرم بازی میکنم باش یک نگاهی هم به این ویتا میندازم میگم ببین نصف تو هستا یاد بگیر یهloco roco جدید هم حتی نساختن که تو ویتا با قابلیت لمسی که داره بازی کنیم باش یک مرده متحرک شده :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
بچه ها میخواستم ازتون بپرسم :

آیا بازی Rayman Legends برای ویتا بخریم ؟ یا برای کنسولامون ؟
من نسخه ی قبلی رو روی ویتا تموم کردم بهم چسبید ! {نمیدونم این یکی میچسبه یا نه:d؟}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر