بازی های PlayStation Vita

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بچه ها دیشب پیس واکر رو از استور خریدم 50% off خورده بود

اما فکر کردم تروفی داره ولی نداشت

این بازی Nuns Guns رو کسی بازی کرده ببینه چطوره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها دیشب پیس واکر رو از استور خریدم 50% off خورده بود

اما فکر کردم تروفی داره ولی نداشت

این بازی Nuns Guns رو کسی بازی کرده ببینه چطوره ؟

بازیهای PSP تروفی ندارن .... اما peace walker در یک کلام Masterpiece خالیه !!! میتونی کنترلش هم برای سادگی بیشتر به انالوگ راست مپ کنی

Nun Guns هم نیدونم :)

دوستان لیست بازیای ایندی تو راه برا ویتا رو بدین چون میخوام ببینم اگه چیزیگنظرمو جلب نکنه یه چیزایه دیگه ای بخرم
بازیهای که ارزش خرید دارن
1. Killzone Mercenary
Tearaways .2 (باید یکی از بهریتنهای امسال باشه )
Warriors Lair .3 (شاید البته ! منتظر اطلاعات بیشتری هستیم ! یک بازی درسبک Torch light )
Dragons Crown .4 ( واقعا عالی هست و دسته کمی از شاهکار نداره به نظره من )
Final Fantasy X/X-2 HD .5 ( این بازیهای هم که 100% برای دوست دارن RPG واجب هست )
OddWorld New N Tasty .6 (ریمیک نسخه اصلی هست .... )
Flower .7
Atelier Meruru Plus .8(برای فنهای خودش)
Valhalla Knights 3 .9(برای فتهای استایل SSو MH ایون تیپ بازیا )
Rainbow moon .10 (بازی به نسبت جالبی هست )
The binding of Isaac .11 (اینم تو مایه های Hotline ! خیلی معتاد کننده و رندم هست ... امیدوارم کنترلش به اندازه موس خوب باشه )
The Walking Dead .12 (برای خودم که خیلی واجبه ! خیلی دوست دارم بازیش رو 1 بار دیگه برم. این نسخه شامل 400 days later هم میشه )
Rayman Legends .13(عالی ... )
Fifa 14 .14(امیدواریم فقط یک کاور جدید نباشه )
Terraria .15 ( این هم pc بازا بیشتر باهاش اشنایی دارن ... مثل minecraft کاملا 2d میمونه )
Lone Survivor .16( یک بازی indie در سبک ترسناک و معمایی مثل SH ...روی Pc واقعا تک بود )
CounterSpy .17
Batman Arkham Origins .18 ( در مجموع به نظر میرسه عنوان خوبی باشه )
CastleStorm .19 (روی xbox360 رفتم خیلی خوب بود )
Spelunky 20
YS : Memories Of celceta .21 (برای دوست دارن JRPG های فوق جاپنی ! لول )
God Of War Collection .22 ( شامل GOW 1و2 هست. فقط امیدوارم پرته خوبی باشه ! )
23. Hotline miami ( عالی ... )
24. Jak and Dexter Collection ( فقط برای کسایی که میخوان HD این سه گانه PS2 رو دوباره برن)
به نظرم اینا بازیهای خوبیه امسال هستند !

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
عالی بود لیستت آرمان جان !
این ها باید همش رو خرید !
ولی مموریم جا نداره !
چیکار کنم ؟ :(
خدا کنه SUPER MEAT BOY هم بیاد رو ویتا !
نطرت چیه در مورد این بازی رو ویتا ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امان 17 دلار فیت دارم :D ( دروغ نباشه 17.96 دلار ) کیلزون پی اس پی 10 دلاره و ام جی اس پیس واکر که هنوز تمومنکردمو رو 360م دارم 13 دلار اینطوراست. کودوم؟ اگه بگی ممنون میشم.دور بعدی که کارت گرفتم میخوام گواکاملیو بخرم فعلا اونو نگو:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امان 17 دلار فیت دارم :D ( دروغ نباشه 17.96 دلار ) کیلزون پی اس پی 10 دلاره و ام جی اس پیس واکر که هنوز تمومنکردمو رو 360م دارم 13 دلار اینطوراست. کودوم؟ اگه بگی ممنون میشم.دور بعدی که کارت گرفتم میخوام گواکاملیو بخرم فعلا اونو نگو:D
killzoneخوبه اگر ماله PSP رو بازی نکردی ! اما FPS نیست ... اما بازی خیلی خوبی هست ....
MGS Peace walker هم اگر روی همون HD C داری میری برو ... دیگه نسخه PSP رو نگیر....
راستی Limbo چنده استوره انور ؟؟؟ Hotline هم گرفتی که ؟ فعلا اینا رو بازی کن :) تا بازیهای بعدی بیان !

عالی بود لیستت آرمان جان !
این ها باید همش رو خرید !
ولی مموریم جا نداره !
چیکار کنم ؟ :(
خدا کنه SUPER MEAT BOY هم بیاد رو ویتا !
نطرت چیه در مورد این بازی رو ویتا ؟

اره اکثریتش خوبن ! البته یکی مهم هم جا انداختم که 1-2 روز پیش اومد

25. Muramasa Rebirth این هم بازی بسیار عالی هست . دوستان تاپیکش هم زدن ...

لول منم همینطور ... میخوام یک مموری جدید بگیرم :( کم میاد ! لول ....
وای ! من اصلا یاده SMB نبودم ! به نظرم Super Meat Boy خیلی خیلی فیته ویتا هست ! واقعا عالی میشه .... اما به نظرم احتمالش زیاد نیست. بازیش ماله خیلی وقت پیشه . تیمش هم که فعلا دارن روی The binding of isaac کار میکنن فکر کنم ×_×

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تو اون لیست بالا Spelunky هم بازی خیلی خفنیه. قبلا رو PC و 360 هم بوده.

یه پلتفرمر دو بعدیه که محیط بازیش کاملا رندوم و تصادفی ساخته میشه. یعنی وقتی شما وسط یه مرحله میمیری، دفعه ی بعد محیط بازی عوض شده. و بازی سختی هم هست :D

اما کلا من از وضع بازیهای ویتا راضی نیستم. باید بازیهای بیشتری مثل Tearaway ساخته بشه. نه اینکه پورت بازیهای پلتفرم های دیگه یا نسخه ی معمولی از یه بازی معروف.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قبلا یکم کیلزون پی اس پیو رفتم... پس صددرصدیه؟ پیشنهادی نداری ؟ لیمبو 17 دلاره ولی رو 360 تمومش کردم نمیخوام
اگر Killzone دوست داری برو تو کارش :)
پیشنهادهای بقیه هم که قبلا دادم. یک Luminous Electric Symphony بود بازی خیلی معتاد کننده ای بود ... Super StarDust و Sine Mora و OddWorld اینا هم همه خوب بودن. از بازیهای PSP هم زیاد یاد ندارم اما killzone و GTA ها و جفت GOW رو اگر نرفتی همشون عالیند.

تو اون لیست بالا Spelunky هم بازی خیلی خفنیه. قبلا رو PC و 360 هم بوده.

یه پلتفرمر دو بعدیه که محیط بازیش کاملا رندوم و تصادفی ساخته میشه. یعنی وقتی شما وسط یه مرحله میمیری، دفعه ی بعد محیط بازی عوض شده. و بازی سختی هم هست :D

اما کلا من از وضع بازیهای ویتا راضی نیستم. باید بازیهای بیشتری مثل Tearaway ساخته بشه. نه اینکه پورت بازیهای پلتفرم های دیگه یا نسخه ی معمولی از یه بازی معروف.

دقیقا بازی سختی هست اما خیلی جالبه برای همین گزاشتمش توی لیست ! بازی خوبی هست ...

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
اگه می تونید برید u tube گیم پلی جدید killzone و batman رو تو e3 ببینید killzone فوق العاده بود اصلا اکشن تا این حد درگیر کننده رو ویتا فوق العاده نفس گیره . گیم پلی batman ام جالبه یه بازی 2d تو محیط 3d امسال همین 2 تا بازی کلی رو فروش ویتا تاثیر میزاره :x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان 40 دلار گرفتم اما نمی خوام همشو بازی بخرم به نظرت guacamelee بخرم یا odd world بعد کدوم طولانی تره ؟ مر سی :d -
OddWorld طولانی تره !_! چون Oddworld نسخه HD بازی هست که روی Xboxاولی به صورت انحصاری عرضه شده بود سالها پیش ...
Guacamelee هم که بازیش عالیه ... همه trophy ایناش رو بخوای بگیری حدودا 5-6 ساعت فکر کنم کم و بیش زمان میبره ... DLC هم داره ... فکر کنم یک DLC آومده.

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دوستان تا به حال کسی نرم افزار map cache offline maps رو از استور خریده ؟
این نر مافزار با نقشه ایران سازگاری داره؟gps پشتیبانی میکنه؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
اگه می تونید برید u tube گیم پلی جدید killzone و batman رو تو e3 ببینید killzone فوق العاده بود اصلا اکشن تا این حد درگیر کننده رو ویتا فوق العاده نفس گیره . گیم پلی batman ام جالبه یه بازی 2d تو محیط 3d امسال همین 2 تا بازی کلی رو فروش ویتا تاثیر میزاره :x

گیم پلی batman 2d یاد میکرو و سگا می ندازه آدمو. عجب کنسول دستی قدرتمندی:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر