بازی های PlayStation Vita

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اما GTA رو موافقم ... اصلا Rockstar باید یک فکری به حال ویتا بکنه !!!!
*R یه بازی بده براش فروش کنسول زیاد میشه و در نهایت شرکت های دیگه هم بازی براش میسازن !!
ببین یه استدیو چه قدر کلفته که فروش یه کنسول رو تضمین میکنه :|

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
حجم گاد آو وار گوست آو اسپارتای ویتا چقدره ؟ کلا 5 دلاره خیلی می ارزه :D

فکر کنم حدود 1.5 گیگ باشه

خداییش استور آمریکا قیمت هاش حرف نداره ، من یه اشتباهی کردم اکانت ریجن 2 ساختم قیمت ها وحشتناکه

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
حجم کیلزون لیبریشن پی اس پیشم 500 مگه؟ اینم بگین ممنون میشم

کیلزون رو یادمه حجمش کم بود

فکر کنم همین حدودای 600 _ 700 مگ بود

من خیلی وقته میخام متال گیر پیس واکر رو بخرم اما لعنتی 17 پونده ، باید براش یه کارت 25 پوندی بخرم که حدود 170 تومن مایه میخاد

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
هر چی که هست می دونم 30 نیست چون UnC خیلی روون تر از این بود اصلا غیر قابل مقایسه هستند !
یکی از دوستام که اصلا تو قید بند کنسول و .... نیست بازی رو دید گفت چرا انقدر افت فریم داره
اون دهی که گفتم شوخی بود ولی هر چی هست از 30 کمتره برای من :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هر چی که هست می دونم 30 نیست چون UnC خیلی روون تر از این بود اصلا غیر قابل مقایسه هستند !
یکی از دوستام که اصلا تو قید بند کنسول و .... نیست بازی رو دید گفت چرا انقدر افت فریم داره
اون دهی که گفتم شوخی بود ولی هر چی هست از 30 کمتره برای من :d
Uncharted فکر کنم 85% مواقع همون 30 هست. خیلی بیاد پایین کوتاه میاد نزدیکهای 25 و برمیگرده بالا اما AC کلا درست حسابی برای ویتا اپتیمایز نشده . بعضی جاهاش که حس روون بودن دست میده همون 30 ... بقیش هی میاد 25 اینا برمیگیرده .. مخصوصا مواقعی روی بالا پشت بود میدوییم که محیط بزرگی داره رندر میشه
اما اطمینان دارم اگر AC بعدی در دست ساخت باشه از اون جایی که فروش این نسخه بالا بود ( تا چند ماه پیش حوالی 700 هزار فروخته بوده ممکنه به 1 برسه ) احتمال ساخت دوبارش هست ... امیدوارم بیهتر optimize کنن بازیش رو !

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها هرکی پلاس آمریکا داره فردا رو از دست نده من که دارم میمیرم واسه بازی کردن بازیZero Escape: Virtue’s Last Reward که برای پلاس مجانی میادش
انقدر بچه ها ازش تعریف کردن باید بشینم بازی کنم ببینم اصلا قشنگ هست یا نه
بازی Escape Plan هم واسه پلاس 3.75 دلار میشه خدا رو شکر هنوز 10 دلار از 20 دلاری که سونی مجانی داده بود بهم دارم و میخوام بخرمش
یعنی ماه این پلاس آمریکا

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بچه ها این Tekken Revolution مگه برا ps3 بصورت free نیومده ؟

پس چرا نامکو گفته اگه فروشش خوب بود برا ویتا هم میاد

بعد اگه برا ویتا بیاد احتمالش هست free باشه ؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها این Tekken Revolution مگه برا ps3 بصورت free نیومده ؟

پس چرا نامکو گفته اگه فروشش خوب بود برا ویتا هم میاد

بعد اگه برا ویتا بیاد احتمالش هست free باشه ؟
شاید منظورش این بود که اگر به صورت کافی مورده توجه قرار بگیره احتمالا برای vita هم عرضه میشه
به نظره من نسخه vita میتونه خیلی محبوب بشه. مخصوصا اینکه همه جا میشه دیگه بازی کرد ... F2P هم هست ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بین راکتبردز و هاتلاین میامی کودوم بهتره؟ میامی تروفی داره؟
من زیاد از Rocketbirds خوشم نمیاد ! البته سلیقه من ... در قبالش Limbo رو بیشتر ترجیح میدم ...
اما Hotline miami روی pc هست اما نسخه vita بازیش هم عالیه ! خیلی کیف میده ... تروفی پلات هم داره :) حجمش هم 415 mb هست. بازی خیلی باحالی هست. توی تایپکش مقداری راجع بهش نوشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر