بازی های PlayStation Vita

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
توپخونه بری بازی دسته 2 زیاد داره یکی از مغازه ها که بیرون پاساز لبافه و پایتخت ام طبقه دوم فروشگاه پاناسونیک .uncharted دسته 2 70 میده need for speed ام داشت یه لیست داره از بازیا دسته 2اش . به نظرم اول uncharted , assasin , metal gear بگیر من خودم از ninja guiden ام خوشم اومدخیلی طولانیه بازیش سرگرم میشی
یعنی میگی میشه از اینجایی که میگی انچارتد و اساسین رو تا دویست تومن بگیریم؟
گرتی راش رو هم داره؟
بازی هاش حدودن چندند؟بازیاش تمیزن؟

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
یعنی میگی میشه از اینجایی که میگی انچارتد و اساسین رو تا دویست تومن بگیریم؟
گرتی راش رو هم داره؟
بازی هاش حدودن چندند؟بازیاش تمیزن؟

الان همه می خوان انچارتد بفروشن همه بازی کردنش :d اصلا خریدش بالا 70 ارزش نداره اساسین ام حدود 100 تا 110 هست من هر دفعه رفتم گراویتی نداشتن بازیش کمه بازیاشونم تمیزه موجل نداره :d

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
الان همه می خوان انچارتد بفروشن همه بازی کردنش :d اصلا خریدش بالا 70 ارزش نداره اساسین ام حدود 100 تا 110 هست من هر دفعه رفتم گراویتی نداشتن بازیش کمه بازیاشونم تمیزه موجل نداره :d
چی چی نداره؟

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
بچه ها من میخوام یک بازی بگیرم تا قبل از killzone
چون خیلی مونده تا بیاد میخوام یک بازی بگیرم
metal gear خوبه؟
به نظر من mostwanted رو بگیری بهتر باشه;)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
چی چی نداره؟

موجل = مشكل :d

سلام
می خواستم بدونم کسی اینجا Soul Sacrifice رو گرفته . ارزش $ 36 داره ؟

به نظر من ارزش نداره دموشو دانلود كن بازي كن ببين خوشت مياد يا نه ظاهرا خط داستاني نداره بازي به صورت QUEST هست دشمنا تكراري گرافيك معمولي

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
به نظر من ارزش نداره دموشو دانلود كن بازي كن ببين خوشت مياد يا نه ظاهرا خط داستاني نداره بازي به صورت QUEST هست دشمنا تكراري گرافيك معمولي

یعنی داستان نداره ؟ گیمپلی شو دیدم . جالب به نظر می آمد اما اگه داستان نداشته باشه به درد نمی خوره . ممنون از راهنماییت.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
یعنی داستان نداره ؟ گیمپلی شو دیدم . جالب به نظر می آمد اما اگه داستان نداشته باشه به درد نمی خوره . ممنون از راهنماییت.

دوسته عزيز منم دموشو بازي كردم روند داستاني نداشت فقط به صورت QUEST بود دموشو بازي كن بعد تصميم بگير دمو به اين طولاني نديده بودم :d منكه باهاش حال نكردم سليقه اي ديگه گرافيك معموليم داشت

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین

گیم پلیش بعد از 3-4 ساعت دلتو میزنه.مگه یه نفر چقدر می تونه حرکت یکسان ببینه و کیف کنه.داستانش هم خیلی معمولی هست.

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
یه خبر
برای این ماه تو پلاس قرار بود orc attak بیادش اما از لیست پلاس حذف شد و بجاش یه بازی که وقتی ویتام هک بود خیلی دوست داشتم بازیش کنم میادش که برای پی اس پی هست اونمGods Eater Burst هستش
راستی من سال پیش خوندم که دارن واسه ویتا قسمت دومش رو میسازن کسی میدونه تو ای3 نمایش میدن یا نه یا اینکه کی قراره بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر