بازی های PlayStation Vita

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مگه سبکش این نیست؟:-/راستیاتش من تاحالا بازی نکردم ولی از رو تریلرا فکر کنم rpg/strategy باشه.اگه نه خوشحال میشم بدونم چیه>:d
نه بابا استراتژی چیه تو تاپیک خود بازی هست
یه جور ادونچر اشاره کلیکی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یه جور انگار صفحه شطرنچه باید روش مهره چینی کنی شخصیت هاشم ژاپنی هستن
اصلا سبک جدید ـه برای خودش :D
در جا پاکش کردم :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
یه جور انگار صفحه شطرنچه باید روش مهره چینی کنی شخصیت هاشم ژاپنی هستن
اصلا سبک جدید ـه برای خودش :D
در جا پاکش کردم :|

اون بعضی از مینی گیم های معماهاش هست که اینجوریه یکم صبر میکردی میرفتی جلوتر معما ها و داستان بازی جذبت میکرد

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سلام:d
دوستان یکی از فامیلامون اومده ایران(از جاپون:d)میخواد دوباره بره اونجا وچند رو دیگه برگرده
سئال من اینه
آیا تو ژاپن ریژن uk پیدا میشه؟
اگه نه یه چند تا بازی که آفلاین خیلی خوبی داشته باشن بگین؟(4 تا)
فقط سریع چون پس فردا میره؟
پ.ن:آرمان به دادم برس.;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوبه ولی قبول کن خعععلی طرفداراش محدودند.jrpg که هست هیچ تازه strategy هم هست.دیگه بهتر از نمیشه:d

شاید طرفداراش تو ایران محدودند !!!! :d
مگرنه تا امرزو این همه نسخه Disgaea نمیومد ..نسخه های TActics سری FFX و اولیاشم هم همینطوری بودن ... خیلی از بازیهای دیگه هم ...مخصوصا دوران طلایی PSone
من از این سیستم بازی خوشم میاد که الکی نمیشه جنگید ... نیاز به فکر داره ...
به نظرم داستانش هم بامزست ! لول ...
نسخه جدیدش هم تو راه هست برای PS3 ...ظاهرا هم ممکنه یک نسخه دیگه برای Vita بیاد چون گفته بودن دارن برای ویتا روی یک بازی کار میکنن

خب secret باشن برو تو ps3trophies همشونو گذاشته با راهنما .اخه اینم شد ایراد ؟ اگه این ایراده heavy rain هم ایراد داره چون از 57 تا ترافی 53 تا secret هست .

خب حالا فکر کن یکی بخواد خودش تروفیها رو بدون Guide بگیریه....زمان بره دیگه ..... اونم با بازی مثل Disgaea و سبک JRPG که کلی ریزه کاری و ... داره ...
منظورم ایراد بازی نبود ! کلا منظور اینکه خیلی چالش برانگیزه... منظور بد رسوندم Sorry

سلام:d
دوستان یکی از فامیلامون اومده ایران(از جاپون:d)میخواد دوباره بره اونجا وچند رو دیگه برگرده
سئال من اینه
آیا تو ژاپن ریژن uk پیدا میشه؟
اگه نه یه چند تا بازی که آفلاین خیلی خوبی داشته باشن بگین؟(4 تا)
فقط سریع چون پس فردا میره؟
پ.ن:آرمان به دادم برس.;)

فکر نکنم توی مغازه های اصلیشون چیزی مثل ریجن UK گیر بیاد !!..
در ضمن اکثریت بازیا اونجا زبان Japnese فقط ممکنه داشته باشن ... البته بعضی هاشون English هم دارن اما اطمینان ندارم روی همه بازیا..
افلاین خوب ؟
Persona 4که نسخه Japese بگیری هیچی از بازی سر در نمیاری ... حتما باید English بری
Ninja gaiden 2 Sigma plus خوب بود .... حدودا 12 ساعات Gameplay داره با کلی Challenge و ... اینا
Dead or Alive 5+ باز میشه گفت نسخه Japanese ممکنه به مشکل بر بخوری ...اما Fighting خوبی هست.
الان زیاد به ذهنم نمیاد !
اما Gravity rush هم عالی بود....Sly cooper هم خوبه !
اثلا این همه بازی توی بخش امتیاز نقدر کردیم دیگه...لول ... ببین !:d>:d<

مگه سبکش این نیست؟:-/راستیاتش من تاحالا بازی نکردم ولی از رو تریلرا فکر کنم rpg/strategy باشه.اگه نه خوشحال میشم بدونم چیه>:d<

سبکش رو کلا میگن Tactical Role playing >... یا اصلا همون JRPG ....

بازیش خوبه ... اما یک مشکل دیگش اینکه برای تازه واردها زیاد Tutorial درست حسابی نداره ... برای همین هرچی بیشتر تو بازی پیش میری و سیستم دستت نمیاد ... بازی هی سختر میشه و در نتیجه اعصاب روان میریزه بهم ... اما اگر Tutorial بخونی تمرین کنی خیلی معتاد کننده و عالی میشه ...
من یه روزایی 4-5 ساعت پاش بودم .... اما هنوز تموم نکردم !
در ضمن Level up هم جالبه ! ظاهرا محدودیتش خیلی زیاد ... Level cap تا level 999 !!!! حالا چقدر زمان میبره تا شخصیت اصلی بشه 999 خدا میدونه ....
یک سری DLC ها و Side Campagin ها هم با نسخه VITA هستش ..بعد از تموم کردن خوده بازی اصلی ...فکر کنم 1-2 تا سری مرحله های جدید با شخصیت های دیگه شروع میشه ...

سیستم بازیش هم بیشتر به داشتن ITEM های بهتر .... همراهان Level بالا ...تکرار مراحل پیشین برای گرفتن EXP و در نتیجه level up کردن سلاحهای بازی هست . نحوه نبردش هم توضیح دادنش خیلی وقت میبره واقعا ... اما Base که همون چیدن درست تاکتیک هست. مثل اینکه 2 تا شخصی فقط برای HEaling داشته باشی ... 1-2 شخص برای RANGED attacks . چندتا هم برای نبردهای از نزدیک ... یک نفر هم برای Support که Stat های مختلف بده ... بعضی Tile ها بازی هم ( همون صحفح شطرنجیا) رنگی هستن که هر رنگ هم یک خصوصیت خاص ... حالا منقی یا مثبت دارن . که کلا نبرد رو چالش برانگیز میکنن. چیدن درست برای حمله باعث ترکیب قوی تر TAG COMBO میشه . به اضافه پرش و Jump هم کارهای جالبی میکنه. یک نکته خیلی سخت بازی هم ترکیت همراهان با شخصیت های اصلی هست . به این منظور که یکی از همراه در واقع میتونه با شخصیت اصلی شما ترکیب بشه و به صورت یک سلاح اضافه برای BOOST DAMAGE در بیاد که کار کردن با این مکانیزم میتونه خیلی مفید باشه اما میتونه خیلی سخت هم باشه . بعضی level up ها و خریدن skill ها و ITEM LEVEL UP مشکلات خودش رو داره ... کلا سیستم بازی پیچیدس واقعا !!! نیاز داره 10 ساعتی ور بری تا دستت بیاد خیلی خیلی دقیق.

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بچه ها سونی جدیدا سوتی داده اگه شماها قبلا 50 دلار خرج کرده بودید و جایزه 10 دلاری سونی رو گرفته بودید برید ایمیل اکانتتونو دوباره چک کنید چون فکر کنم سونی دوباره واستون یه 10 دلاری دیگه جایزه فرستاده
من امروز داشتم ایمیلمو نگاه میکردم دیدم 3 روز پیش واسم فرستاده بود دوباره
خدا کنه ماه دیگه هم واسم ازین سوتیا بدن تا موجودیم بشه 30 دلار

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اگه یه guitar hero یا rock band بیاد واسه ویتا چی میشه! guitar hero یه انحصاری واسه ios داده بود دیونش شده بودیم (چون تاچ بود) حالا با این همه امکانات سخت افزاری ویتا چی میشد حداقل legends رو پرت کنن :|

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
منم این RocketBirds رو گرفتم و تمومش کردم.گیم پلی نسبتن طولانی و خوبی داره البته بعضی انیمیشن های کاراکتر خیلی روون نیست و ممکنه تو چپترهای آخر بازی خیلی تکراری و خسته کننده به نظر برسه.
معما که نه ولی گاهی برای ادامه مسیر یه سری کارای بکنین که میشه گفت باید یه مقدار هم فکر کنین با اینکه آسون هستن.بهترین قسمت کار تو این قسمت هایی هست که باید تعداد زیاد دشمنی رو که بصورت Wave میان رو بکشین و موسیقی بسیار اکتیوی هم درحال پخشه! :d
بازی ارزش ده دلار رو نداره ولی میتونه سرگرمتون کنه و البته میتونین گرفتن تروفی ها برای پلات کردنش رو هم به زمان گیم پلی اضافه کنین.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کالکشن jak and daxter هم رسما تایید شد برای ویتا که شامل نسخه 2 و 3 و the precursor legacy هست با قیمت 30 دلار تو جوئن میاد. یعنی حدودای خرداد ماه!
برای من که کلا بازیش نکردم خبر خوبی بود:d[h=1][/h]

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کالکشن jak and daxter هم رسما تایید شد برای ویتا که شامل نسخه 2 و 3 و the precursor legacy هست با قیمت 30 دلار تو جوئن میاد. یعنی حدودای خرداد ماه!
برای من که کلا بازیش نکردم خبر خوبی بود:d
باو خو برو برای ps3 رو بخر بهتره الان وقت کالکشن دادن نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر