بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
خوب ظاهرا سونی این بار برا ویتا 4 تا بازی مجانی میده فقط روی اکانت us و یه سری تخفیف :

FREE GAMES:
Wild Arms (PS one Classic)
Patapon (PSP)
Piyotama (PSP)
Patchwork Heroes (PSP)
The following games are on sale with 30% off, but if you happen to be a PS Plus member, you get 50% off the games,
and here they are :
Army Corps of Hell
Big Sky: Infinity
BlazBlue: Continuum Shift Extend
Dokuro
DYNASTY WARRIORS NEXT
Knytt Underground
LEGO Batman 2: DC Super Heroes
LEGO Batman 2: DC Super Heroes French
LEGO Harry Potter: Years 5-7
LEGO Lord of the Rings
Orgarhythm
Pure Chess
Retro City Rampage
Sine Mora (with Trial)
Spy Hunter
Street Fighter X Tekken
Sumioni: Demon Arts
Ultimate Marvel vs. Capcom 3
Some more games were also added, but the discounts stay at the discount listed next to the game:
FIFA Soccer 13 (30% off)
Madden NFL 13 (30% off)
Oddworld Strangers Wrath (25% off)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هیچ راهی هست که بشه metal gear solid رو برای psvita خرید ؟؟؟ البته بدونه ps3 ؟؟؟؟
Metal Gear Solid 1 رو میگی ؟ چرا میشه با PS3 بخری و بعد بفرستی توی ویتا ... تو استور بخش PSone هم باید باشه ... چون بازیش اجرا میشه و مشکلی نداره.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
عنوان ـه Wild ARMS از زیر مجموعه PS.one برای عموم Free هست ـش با حجم 300 میگ.
پ.ن:نمیدونم بوده یا تازه فری شده ولی من تازه دیدم :d

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
عجب آشغالایی :|
patchwork heroes همش نوآوری و گیمپلی هستش..کجاش آشغاله رفیق..اگه کسی رو پی اس پس بازی نکرده حتما امتحان کنه..من امروز Oddworld رو گرفتم با تخفیف بدجور دنبالش بودم..حالا موندم Knytt رو بگیرم Dokuro...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
patchwork heroes همش نوآوری و گیمپلی هستش..کجاش آشغاله رفیق..اگه کسی رو پی اس پس بازی نکرده حتما امتحان کنه..من امروز Oddworld رو گرفتم با تخفیف بدجور دنبالش بودم..حالا موندم Knytt رو بگیرم Dokuro...
توصیه من اینه که سمت Knytt نری اصلا! اون موقع که برای پلاس مجانی بود من dl کردم و واقعا سردرگم کننده هست. به نظر من Rocketbirds یا همین Dokuro رو بگیر.
Oddworld هم بازی فوق العاده ای هست و من همون روز اول برای پلاس تخفیف خورده بود خریدم!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
توصیه من اینه که سمت Knytt نری اصلا! اون موقع که برای پلاس مجانی بود من dl کردم و واقعا سردرگم کننده هست. به نظر من Rocketbirds یا همین Dokuro رو بگیر.
Oddworld هم بازی فوق العاده ای هست و من همون روز اول برای پلاس تخفیف خورده بود خریدم!
واقعا اینقدر بده؟؟ آخه نمره هایی که گرفته خوبه که...من 10 دلار دارم یبار لیست رو نگاه کن یه پیشنهاد بده راستش من شنیدم Dokuro یکم سخته..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چرا واسه uk مجانی نشده ؟ هیچی ؟
هفته دیگه MGS مجانی میشه! هر دو نسخه!

واقعا اینقدر بده؟؟ آخه نمره هایی که گرفته خوبه که...من 10 دلار دارم یبار لیست رو نگاه کن یه پیشنهاد بده راستش من شنیدم Dokuro یکم سخته..
به نظر من که خیلی بد بود! نقدش رو هم باید مینوشتم و هر دقیقش مثل عذاب طی میشد برام:D البته نقاط مثبتی هم داشت که تو مجله اشاره کردم بهش!

در مورد نمره ها هم که تو متا 4-5 تا براش ثبت شده اما برای Dokuro خیلی بیشتره فکر کنم 25 تا اینا بود و میانگینش هم بالای 75 بود. اگه بین این دو تا بازی می خوای یکی رو بگیری من دومی رو پیشنهاد میدم اما اگه قصد خرید بازی دیگه ای رو داری در حال حاضر من همونی که بهت گفتم رو میگم بگیر:D البته لگو هری پاتر هم مثل اینکه تخفیف خورده و 10$ شده! بعد تو UK هنوز 35 پونده!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر