بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو کنفرانس سونی حتی یه اسم از ویتا نیومد نامردا اصلا یه بازی هم نمایش ندادن خدا کنه واسه E3 حداقل به فکر کنسول دستیشون باشن اصلا ساپورت خوبی نداره ویتا توسط سونی خدا کنه اهمیت بده

پیشنهاد میکنم اگه به چیز پی ان یا فیلطر شکن دسترسی داری برو IGN و بخش ویتا رو بخون.ریموت پلی کاملا با ویتا و 4 سازگاره.(با همه بازیا)
همه اونجا کامنتای اینجوری گذاشتند:
"حالا وقتشه...وقتشه که ویتا بخرم"
عالیه!سونی داره ساپورت خوبی از ویتا میکنه!ممنونم سونی بزودی ویتا میخرم"
"حالا کسانی که ویتاشونو فروختنو این خبرو میخونن میگن:لعنتتتتی"
"خبر بسیار خوبی بود!حالا دیگه بدون شک میرمو ویتا میخرم"
"حالا دیگه کسایی که تلویزیونمو میقاپند باید برن بمیرن:D چون من با ویتا میتونم بازیای 4مو بازی کنم"
یه نفرم گفته که :
بجای پول خرید 4 و ویتا میرم یه 4 و کلی بازی میخرم.
البته بقیه هم گفتند :
سونی باید باندل ps4-vitaبده اینجوری مردم با یه تیر دو نشون زدند.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
پیشنهاد میکنم اگه به چیز پی ان یا فیلطر شکن دسترسی داری برو IGN و بخش ویتا رو بخون.ریموت پلی کاملا با ویتا و 4 سازگاره.(با همه بازیا)
"حالا دیگه کسایی که تلویزیونمو میقاپند باید برن بمیرن:D چون من با ویتا میتونم بازیای 4مو بازی کنم"
یه نفرم گفته که :
البته بقیه هم گفتند :

دوست عزیز مشکل اینه که شاید یکی نخواد PS4 بخره ( مخصوصا تو ایران با وضع قیمت کنسول ها ) !!!!!!!!!!!!!
من تمام چشم امیدم به Killzone هستش .
خیلی دوست داشتم یه شماره از Infamous رو برای vita منتشر می کردن !!!!!!!!!!!!!!! یکی از بهترین سندباکس های این نسل بود .

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
یه نفرم گفته که :
البته بقیه هم گفتند :

ما داریم در مورد خود ویتا و بازی هاش بحث میکنیم :d
نه ps4 خب با ویتا هم میشه ps3 custom frimware ریخت و به عنوان ریموت ps3 ازاش استفاده کرد

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Remote Play امکان اضافیه ، دلیل قانع کننده ای برای اوضاع خراب وبتا نیست

ویتا رو به عنوان کنسول دستی می خرید نه به عنوان کنترلر برای ps4

اگه الان metal hd رو پلاس بده بازی هایی که الان داره رو بر میداره از پلاس مثلا uncharted رو ؟

برای دانلود بر می داره اما اگه از قبل گرفته باشیش می تونی هم دانلودش کنی هم بازیش کنی

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

برای دانلود بر می داره اما اگه از قبل گرفته باشیش می تونی هم دانلودش کنی هم بازیش کنی
ps3 رو هم واسه گیم میخریم اما روش Picture album , video, browser و کلی امکانات دیگه داره! فیلم پخش میکنه! پس یعنی چون واسه بازیه فقط و فقط باید بشه باهاش گیم اجرا کرد؟
ویتا دوربین داره اما ما دوربین نخریدیم! این امکاناتشه ! برای شما قابل قبول نباشه برای ما هست

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
ps3 رو هم واسه گیم میخریم اما روش Picture album , video, browser و کلی امکانات دیگه داره! فیلم پخش میکنه! پس یعنی چون واسه بازیه فقط و فقط باید بشه باهاش گیم اجرا کرد؟
ویتا دوربین داره اما ما دوربین نخریدیم! این امکاناتشه ! برای شما قابل قبول نباشه برای ما هست

اصلا خوندی من چی نوشتم؟؟

منظور اینه که هرجه قدر هم این remote play خوب و عالی باشه باز یک امکان جانبیه، هدف ویتا چیز دیگست که سونی فراموشش کرده، گیم ;)

درست بخونید

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان توی youtube یه ویدیو دیدم که طرف عضو پلاس می شه بعد نشون می ده Uncharted و gravity rush براش free شده !!!!!!!!!! واقعا همچین چیزی ممکنه ؟ آخرین باری که من چک کردم Uncharted قیمتش 40 دلار بود + 5 درصد تخفیف پلاس !!!

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
دوستان توی youtube یه ویدیو دیدم که طرف عضو پلاس می شه بعد نشون می ده Uncharted و gravity rush براش free شده !!!!!!!!!! واقعا همچین چیزی ممکنه ؟ آخرین باری که من چک کردم Uncharted قیمتش 40 دلار بود + 5 درصد تخفیف پلاس !!!

بله
برای پلاس free هستند

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان

هر ماه یه بازی free میشه الان 3 تا بازی رایگان هست واسه ویتا و کلی تخفیف داده واسه بازی های دیگه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
آقا ما میخواییم یه فوتبال خوب رو ویتا بزنیم
اینطور که سایت ها نشون میدن
فیفا ساکر خیلی از فیفا 13 بهتره با اینکه 13 جدیدتره علتش رو کسی میدونه؟ در کل فوتبال رو پیشنهاد میکنید؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
آقا ما میخواییم یه فوتبال خوب رو ویتا بزنیم
اینطور که سایت ها نشون میدن
فیفا ساکر خیلی از فیفا 13 بهتره با اینکه 13 جدیدتره علتش رو کسی میدونه؟ در کل فوتبال رو پیشنهاد میکنید؟

من خودم فیفا ساکر دارم .فیفا 13 قیمتش بیشتره بعدشم زیاد فرقی با ساکر نداره از لحاظ گیم پلی و غیره
البته از گرافیک خبر ندارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه متای فیفا ساکر شده 76 حدودا
اما 13 شده 50!
دلیلش اینکه Fifa 13 فقط مقداری فریم بهتری داره و یک کاور جدید هم براش زدن D:
واقعا بازیش تفاوتی نداره که بتونی ببینی ... شاید چیزهای محسوسی که به چشم هم نیاد !
برا همین امتیازات بالایی نگرفته چون عملا همون بازی پارسال رو با قیمت بالا به اسم fifa 13 میفروشن !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته ميگن سروراش بهتر شده ولي واسه من كه همون فيفا11 پي اس 3 هست
دوستان واسه ويتا ريسنگ توپ چي هست غير وايپ اوت 2048
ميخوام انلاينم داشته باشه گرافيكشم در حد ps2 نباشه8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟