بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حب من امروز استور چک کردم Uncharted اومده بود .... البته نخریدم ! اینجا IGN لیست کامل Trophy هاش رو گزاشته و گفته تا چند روز اینده یک Review ازش منتشر خواهد کرد :
Check Out Uncharted: Fight For Fortune’s Trophy List - IGN

=======================================
خب از امروز تا چند روز اینده قرار یک سری dlc برای بازی Sound Shapes عرضه بشه که هر کدوم 0.99 $ قیمت دارن
Acoustic Sound Pack - Drum Kit Sound Pack - Electric Wave Sound Pack همچنین یک Terrian pack برای بازی در نظر گرفته شده ....

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان راهی هست که metal gearجدید برای ویتا بیاد?میشه به سایت کمپانی های بازی سازی مختلف مثل کونامی رفت و درخواست داد:D?نخندید حرفم احمقانه نیست میخوام بدونم چجوری میشه سازنده ها رو راضی کرد تا بازیی مثل metal gear rising که پتانسیل بالایی برا انتشار رو ویتا رو دارند رو منتشر کنند?
Bioshockدقیقا مثل کنسولیشه?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان راهی هست که metal gearجدید برای ویتا بیاد?میشه به سایت کمپانی های بازی سازی مختلف مثل کونامی رفت و درخواست داد:D?نخندید حرفم احمقانه نیست میخوام بدونم چجوری میشه سازنده ها رو راضی کرد تا بازیی مثل metal gear rising که پتانسیل بالایی برا انتشار رو ویتا رو دارند رو منتشر کنند?
Bioshockدقیقا مثل کنسولیشه?

راهش فروش هرچه بیشتر ویتاست ! اونا خودشون میدونن ویتا پتانسیل داره مگرنه MGS HD Collection نمیدادن ... نصل قبل هم PEace Walker کم بازی نبود ! البته یک MGS متاناسب به توانایی ویتا ساخته بشه از خیلی جهات بهتره -
Bioshock هم فقط اعلام شده بود هیچ اطلاعاتی از این بازی در کل در دسترس نیست. قرار برا اینکه سازنده هاش بعد از پایان ساخت infinite برن سراغش ... پس احتمالا از این بازی تا اواخر 2013 یا اوایل 2014 خبری نمیشه ( از نظر زمان عرضه) اما اطلاعاتی باید ازش بیرون بیاد سال اینده .

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام به دوستان بازیسنتری
بچه ها بازی WRC 3 واسه ویتا توی US کی میاد؟
Travel bug برای store us هم میاد؟
یه بازی FREE دیگه هم اومده تو PSM

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
حب من امروز استور چک کردم Uncharted اومده بود .... البته نخریدم ! اینجا IGN لیست کامل Trophy هاش رو گزاشته و گفته تا چند روز اینده یک Review ازش منتشر خواهد کرد :
Check Out Uncharted: Fight For Fortune’s Trophy List - IGN

خب از امروز تا چند روز اینده قرار یک سری dlc برای بازی Sound Shapes عرضه بشه که هر کدوم 0.99 $ قیمت دارن
Acoustic Sound Pack - Drum Kit Sound Pack - Electric Wave Sound Pack همچنین یک Terrian pack برای بازی در نظر گرفته شده ....

این آنچارتد که اومده واسه بازی کردنش Uncharted: Golden Abyss رو هم میخواد با خودش یه بازیه؟...چقد تروفی هم داره!!:-/
----
یه DLC بازی SOUND SHAPE رو گرفتم...به درد تروفی می خوره:-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود
دی ال سی های بازی Sound Shape آلبوم های جداگونه رو به بازی اضفاه می کنه یا فقط یک مرحله تک هستش؟
البوم اضافه میکنم فکر کنم
اطلاعات این بازی رو بدید ممنون میشم
صفحه رسمی بازی اینجاست
Ratchet & Clank: Full Frontal Assault | Insomniac Games

سلام به دوستان بازیسنتری
بچه ها بازی WRC 3 واسه ویتا توی US کی میاد؟
Travel bug برای store us هم میاد؟
یه بازی FREE دیگه هم اومده تو PSM
فکر کنم WRC 3 باید همین روزا دیگه تو همه store های بیاد . الان page توی IGN هم دیدم تاریخ انتشاری نداشت !
Travel bug هم نمیدونم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
برای گیمران ژاپنی پسند و انیمه بین یک خبر خوب امروز اومد! :d
بازی One Piece : Kaizoku Musou 2 برای PS3 و ویتا تایید شد!
البته فعلا ژاپن،ولی همونطور که شماره ی قبل برای غرب هم اومد،اینم ممکنه بیاد! :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این قابلیت remote play فقط منوی xmb رو میشه باهاش کنترل کرد?یعنی فقط بدرد موزیک شنیدن و فیلم دیدن از طریق پی اس 3 به ویتاس?بازی نمیشه کرد با این روش?بازیای پی اس 3 رو میگم.ولی در این حالت کراس پلتفرما اجرا میشه نه?امکان داره که اینده بشه همه بازیای 3رو با این قابلیت با ویتا بازی کرد?
بعد ببینم میشه بازیای مخصوص ویتا رو (فقط ویتا)از پی اس3دانلود کرد بعد بجای اینکه رو ویتا بریزی با ریموت پلی بازی کنی?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر