بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جدا؟ اعلام کردن؟ پس چند ماه بعد نسخه ی کنسولی میاد
فقط گفتن که پس از پایان ساخت نسخه کنسول و pc میرن سراغش ... هیچ اطلاعاتی ازش منتشر نشده در کل به جز اینکه میخوان بسازن ... با این حال اگر در نظر بگیریم ساخت بازی 0 باشه ... پس میره برای آواخر 2013 یا سال 2014 ..... والا باید منتظر بشیم تا FEB سال اینده که بازی خودش اومد احتمالا بعدش خبرایی از نسخه ویتا میشه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
بازی UNCHARTED: Fight for Fortune هم معرفی شد!
زیاد خوشحال نباشید! به این نمیشه یک بازی از سری آنچارتد گفت :|
یک بازی به سبک Card Game هست که فقط برای ویتا منتشر میشه! سبکش هم مثل یوگی و این چیزاست!

8 ساعت بخش داستانی داره ، مولتی پلیر داره ، از تروفی هم پشتیبانی میکنه!
مثل اینکه میتونید کارت های بازی رو توی U:GA پیدا کنید! + چندتا DLC ( ؟؟؟) هم داره برای کارت های آنچارتدهای شماره دار! (شخصیت های اونا! :| )
یعنی برای خود من میگفتن آنچارتد ریسینگ معرفی شده بیشتر قابل درک بود تا این :d
این بازی به قیمت 5 دلار ، چهارم دسامبر منتشر میشه! اون DLCها هم همون روز اول منتشر خواهد شد!
تریلر بازی
خبر از بلاگ US

---
Ratchet & Clank: Full Frontal Assault (که برای اروپا به نام R&C:Q-Force معرفی شد) ماه ژانویه برای ویتا میاد!
منبع
---
لباس کاراکتر های Gravity Rush این هفته برای LBP Vita و LBP2 میاد ، در آینده ای نزدیک LBP Karting هم ازش پشتیبانی مینماید!
sez28hn7ft4cf8k4wfxd.jpg

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
رتچت ویتا 2 ماه تقریبا عقب افتاد sonic هم همینطور حالا دلیلش و نمیدونم
این آنچارتد اگه کارت بازی باشه خیلی مزخرف میشه که! ای بابا...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان الان میتونید فریمور 2 رو اپدیت کنید ....
اپدیت هم اجباری هست .... چون من اومدم برم PSN دیدم که نزاشت وصل بشه و گفت باید اپدیت بشه ....

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه های برای کسی کد این app جدید سونی به نام t@g اومده؟ من دیشب برام اومد و دانلود کردم. خیلی باحاله:D

راستی تو این آپدیت جدید می تونید ایمیل تعریف کنید و در صورتی که براتون چیزی بیاد notification میده اون گوشه که واقعا عالی و مثل smart phoneها داره میشه. تازه می تونید از طریق wireless اطلاعات رو PC به ویتا و بالعکس انتقال بدید. البته از طریق Content Manager

ویرایش: این هم لینک کامل اطلاعات آپدیت جدید و تغییراتش

http://blog.eu.playstation.com/2012/11/20/ps-vita-system-software-update-2-00-all-the-details/

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بهترين قابليت های اين فريمور يكيش همين PS Plus يكی ديگه Multi task بودن بين Browser و بازی! يعني ديگه نياز نداريد حتما از بازي خارج بشيد تا بتونيد بريد تو Browser! مثلا من خيلي با اين موضوع مشكل داشتم سر Trophy faq!
بچه های برای کسی کد این app جدید سونی به نام t@g اومده؟ من دیشب برام اومد و دانلود کردم. خیلی باحاله:D
دقيقا كارش چيه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
T@g یه برنامست که با GPS کار میکنه . بعدا میتونی روی جاها مختلف چیزی بنویسی ( با استفاده از دوربین ) و کسای دیگه هم ببینن .... زیاد در رابطش نمیدونم اما توی e3 بود .. جالب بود .
=========
Update خوب بود ... این Multitask که عالی شد . Email که عالی ... الان 1080 هم تست کردم کار میکنه و مشکلی نیست ... .
کاشکی PDF هم اضافه مکردن این اپدیت .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام:)
ارمان میشه تروفی های لیتل رو هم بذاری:)
ممنون;;)
لینک برات میفرستم ....
راستی تو خوده Psn هست دیگه لول !
-----------------------------------------------------

خب استور هم امروز اپدیت شده ....
الان برای همه دوستانی که plus گرفتن یک بخش plus باید موجود باشه که بازیهای مجانی و تخفیف خورده توش هست.
بازیهای جدید
=====
Sine mora که پیشتر در رابطه بهش توضیح دادم.
Jet Set Radio که HD بازی قدیمی Sega هست .
Chronovolt یک بازی در سبک Classic ... از اینها که توپ رو قل میدی تا از موانع ردش کنی
Zero Escpae هم الان باید برای دیگر استورها به جز US موجود باشه. (برای US قبلا اومده )
PS ALL STARS هم که عرضه شده.
یک DLC جدید هم برای Frobisher Says اومده .
Persona 4 Golden هم تو استور US هستش الان ... اما برای بقیه store های سال 2013 و ماه Feb به بعد میادش ... البته بازی Online pass نداره . میتونید نسخه ریجن 1 رو تهیه کنید.
=====
در ضمن برای Sine mora (660MB ) و همچنین Jet set radio (1100 mb دارای دمو هم هست . بد نیست دانلودشون کنید. Jet Set رو که نمیدونم اما Sine mora بازی قشنگی هس از نظر Gameplay و گرافیک. دموی all stars هم موجود هست
----------------------------

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یعنی این چند وقته ویتا واقعا جیبمون رو خالی کرد! حالا هم که Playstation All stars و Persona 4 و Sinemora از یه طرف دیگه PS Plus هم هست! هفته دیگه هم Ratchet! دو هفته بعدش هم Sonic & All stars Racing که خریدش از نون شب واجب تره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر