بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
1. آره اتفاقا من دیروز که اومدم وصل بشم به PSN با ویتا گفت آپدیت اومده و من هم زدم که آپدیت بشه. تغییر خاصی نکرد.
2. این بتا کدها به صورت رندوم فرستاده نمیشه. باید ثبت نام می کردید تا براتون ارسال بشه و در غیر این صورت باید تا هفته دیگه صبر کنید. توضیحات بازی رو هم تو تاپیکش میگم چون چند دست زدم و البته آنلاین هست.
3. این PS Plus هم عالی هست و امیدوارم که زودتر راه بیافته و جزییات بیشتری در موردش بگن و همین طور در کنارش بگن اگه کسی برای PS3 پلاس داشته باشه با تخفیف میگیره یا نه. امیدوارم که امکانات خوبی در هنگام عرضه داشته باشه.
تشکر ...
اره احتمال خیلی زیاد این اپدیت روی VHBL که رلیز شده بود هم تاثیر داره که اجباری هستش ... منم دیروز تا زدم Trophy های سینک بشن ارور فریمور رو داد ....
PS PLUS هم اره ... امیدوارم یک سری کانتنتهای خاص برای ویتا در نظر گرفته باشن ! یک سری تخفیف هم روی CroSS Buy ها بزارن جالب میشه ! لول ... مفت میشه بازی :D

--------------------
خب الان یک بازی جدید هم برای ویتا Announce شد !
بازی THE MARAMUSA: THE DEMON BLADES که سال 2009 روی Wii اومده بود و با استقبال زیادی روبروش شده بود قرار روی ویتا با گرافیک بسیار بهتر و امکانات اضافه عرضه بشه ... شایعه شده قراره HD بازی هم برای PS3 - X360 عرضه بشه ... اما تا اینجا نسخه Vita تایید شده و نسخه English هم خواهد داشت ...
لینکی به صفحه نسخه Wii
Muramasa: The Demon Blade - Wii - IGN

بازیهای Valhalah Nights 3 هم تایید شد !
----------------

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب یکسری اطلاعات جدید در مورد PS Vita Plus System اومده که براتون میزارم:

1- هر ماه بازیکنان می تونند به برخی از بازی های انتخاب شده به صورت رایگان دسترسی داشته باشند که از PS Store باید دانلود کنند و تا زمانی که سیستم پلاس فعال باشه می تونند از این بازی ها به صورت دائمی استفاده کنند.

2- تخفیف های بسیار زیاد و قابل توجه مخصوص عناوین ویتا

3- قابلیت ذخیره کردن save بازی ها به میزان 1 گیگ در فضای اختصاصی (مشابه با چیزی که برای دارندگان PS3 شاهد بودیم)

4- دانلود کردن تمامی آپدیت ها، دموها، بازی ها و موارد مشابه به صورت کاملا اوتوماتیک

5- Sync شدن تروفی ها به صورت اوتوماتیک در زمان تعیین شده توسط دارنده کنسول

یک سری تخفیف هم روی CroSS Buy ها بزارن جالب میشه ! لول ... مفت میشه بازی :D
البته این امکان نداره:D باید دعا کنیم رو نسخه دیجیتالی PS3 تخفیف بزنن چون اگه مال ویتا رو بخری فایده نداره و برای Cross Buy فقط باید نسخه PS3 رو خرید تا ویتا رایگان بشه:D ولی اگر بشه دیگه بازی رسما مفت میشه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب اینم یک خبر دیگه برای طرفدارای Ninga Gaiden !
همونطور که تا حدودی پیدا بود !
امروز TEAM NINJA توی TGS اعلام کرد که بازی Ninja Gaiden Sigma 2 Plus برای ویتا تو راه هست
ای کاش اون حد خون و خون ریزی X360 توش باشه !
... البته تاریخ انتشار بازی رو اعلام نکردن تا بعد ولی به صورت رسمی تایید شد . Ninja Gaiden Sigma 2 در سال 2009 برای PS3 عرضه شده بود و سال قبلش هم با نام Ninja Gaiden II روی X360 ! ....

TGS: More Ninja Gaiden Coming to Vita, iOS - IGN

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خوب یکسری اطلاعات جدید در مورد PS Vita Plus System اومده که براتون میزارم:

1- هر ماه بازیکنان می تونند به برخی از بازی های انتخاب شده به صورت رایگان دسترسی داشته باشند که از PS Store باید دانلود کنند و تا زمانی که سیستم پلاس فعال باشه می تونند از این بازی ها به صورت دائمی استفاده کنند.

2- تخفیف های بسیار زیاد و قابل توجه مخصوص عناوین ویتا

3- قابلیت ذخیره کردن save بازی ها به میزان 1 گیگ در فضای اختصاصی (مشابه با چیزی که برای دارندگان PS3 شاهد بودیم)

4- دانلود کردن تمامی آپدیت ها، دموها، بازی ها و موارد مشابه به صورت کاملا اوتوماتیک

5- Sync شدن تروفی ها به صورت اوتوماتیک در زمان تعیین شده توسط دارنده کنسول

البته این امکان نداره:D باید دعا کنیم رو نسخه دیجیتالی PS3 تخفیف بزنن چون اگه مال ویتا رو بخری فایده نداره و برای Cross Buy فقط باید نسخه PS3 رو خرید تا ویتا رایگان بشه:D ولی اگر بشه دیگه بازی رسما مفت میشه!

خدا کنه همه بازی ها اینطور بشند
چون من بازی PS3 زیاد میخرم ولی با این اوضاع دلار تو مملکتمون و گرونی وا ویلاه بازی های ویتا دیگه من هم کم آوردم
اینطوری بشه عالی میشه دیگه یکی میخری 2 تا میبرید :)

---------- نوشته در 02:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها بازی Ecolibrium برای ویتا به حجم 274 مگ مجانی شده
دانلود کنید حالشو ببرید :)
امتیازش تو خود PSN 4.26 هستش

Sent From My hTC One X

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
بچه ها BioShock Infinite مثل اینکه تایید شده واسه Vita الان داشتم تو Game Spot نیگا میکردم vita رو هم تو قسمت platform ها واسه Infinite نوشته بود !! (آخه قبلاً Vita نبود جزو platform ها) کسی اطلاعات بیشتر نداره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها BioShock Infinite مثل اینکه تایید شده واسه Vita الان داشتم تو Game Spot نیگا میکردم vita رو هم تو قسمت platform ها واسه Infinite نوشته بود !! (آخه قبلاً Vita نبود جزو platform ها) کسی اطلاعات بیشتر نداره ؟
فعلا که اطلاعات زیادی در کل از این بازی در دسترس نیست ... از قدیم بازی BIOSHOCK برای ویتا تایید شده بود منتها سازند هاش هم گفتن پس از عرضه و پایان نسخه کنسولی و PC سراغ ویتاش میرن ... البته ببینیم تا چه شود ... بعد از تاییدش که تا به امروز خبره خاصی ازش نبوده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
فعلا که اطلاعات زیادی در کل از این بازی در دسترس نیست ... از قدیم بازی BIOSHOCK برای ویتا تایید شده بود منتها سازند هاش هم گفتن پس از عرضه و پایان نسخه کنسولی و PC سراغ ویتاش میرن ... البته ببینیم تا چه شود ... بعد از تاییدش که تا به امروز خبره خاصی ازش نبوده.

البته اون موقع که معرفی شد نگفتن که پورت infinite هست یا نه
ولی به شخصه حدس میزنم کلا یه نسخه جدید برا ویتا بدن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود ...
الان این رو دیدم توی Store خودم !
برید استورتون رو چک کنید به احتمال زیاد اومده
Silent Hill The Book Of MEmories DEMO
من الان گزاشتم دانلود بشه حجمش هم 539 mb بود فکر کنم
ببینیم چی خاکی به سره SH ریخته شده این دفعه !
جالبه Store من با DLC های LBP اپدیت شده ... یک بازی به اسم Table hockey هم اومده ... اما از Fifa 13 خبری نبود .

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
درود ...
الان این رو دیدم توی Store خودم !
برید استورتون رو چک کنید به احتمال زیاد اومده
Silent Hill The Book Of MEmories DEMO
من الان گزاشتم دانلود بشه حجمش هم 539 mb بود فکر کنم
ببینیم چی خاکی به سره SH ریخته شده این دفعه !
جالبه Store من با DLC های LBP اپدیت شده ... یک بازی به اسم Table hockey هم اومده ... اما از Fifa 13 خبری نبود .

واسه استور امریکا دموی سایلنت هیل نیومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر