بازی های PlayStation Vita

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ببخشید این هیتمن الان برای ویتا هست یا PS3؟:D چون برا ویتا چیزی نشنیدم.

لیستت هم مشکل داره. اگه می خوای MGS Collection رو بخری دیگه PW رو نخر چون توش داره و اینجوری الکی داری پول اضافه میدی.

خو اولی اصلا برای ویتا نیست :D ..

MGS C برای PS3

MGS EDITION برای ویتا که توش PW نیست :D !

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
دوستان یه نکته ...
من انتظار داشتم بازی های psp رو رو ویتا دیگه 60 فریم بازی کنم ولی هیچ فرقی نکردن !!! داستان چیه ؟ الان ghost of sparta رو بازی کردم دیدم هنوز افت فریم داره !!!! . این چه امولاتوریه آخه .
واقعا" این ویتا یکی دو سال طول می کشه یه سری چیزای کاملا" BASIC رو روش ردیف کنن
psn که افتضاحه تو ویتا
نصف بیشتر گیم های psp اصلا" اجرا نمی شن ( مثل motor storm , socom ftb3 , angry birds , ...)
بازی های ps1 هم که کلا" تعطیل
skype واقعا" ناقصه . خیلی ناقص تر از psp حتی !!!
remote play تعطیل
اینم از مشکل فریم ریت و امولاتور psp

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
قصه نخور همش درست میشه .. صبر کن اوج بگیره

Skype که خوبه

Remote Play هم بد نیست

بازی های PSP دیگه نمی تونند تک تکش رو تغییر بدن خو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه نکته ...
من انتظار داشتم بازی های psp رو رو ویتا دیگه 60 فریم بازی کنم ولی هیچ فرقی نکردن !!! داستان چیه ؟ الان ghost of sparta رو بازی کردم دیدم هنوز افت فریم داره !!!! . این چه امولاتوریه آخه .
واقعا" این ویتا یکی دو سال طول می کشه یه سری چیزای کاملا" BASIC رو روش ردیف کنن
psn که افتضاحه تو ویتا
نصف بیشتر گیم های psp اصلا" اجرا نمی شن ( مثل motor storm , socom ftb3 , angry birds , ...)
بازی های ps1 هم که کلا" تعطیل
skype واقعا" ناقصه . خیلی ناقص تر از psp حتی !!!
remote play تعطیل
اینم از مشکل فریم ریت و امولاتور psp
قرار هم نیست برای اجرای بازیهای PSP کامل 60 فریم بده ! سیستم عامل ویتا Open Source نیست که بشه بازیهای PSP رو روی سخت افزار VITA به صورت کامل Optimize کرد و البته سخت افزار CPU - GPU ویتا به طوره کامل فرق داره با PSP - امولاترش هم به نظره من خیلی خوبه ! اون Computer هست که امولاتر بریزی روش هرچی قویتر باشه بهتر فریم میده ! حتی روی PS3 هم بازی PS2 آجرا کنی فریم بیشتر نمیده !!! کلا فقط اینا Backward Compatibility هست که به معنای اجرای بازیهای PSP روی ویتا به صورت PSPهستش ! البته یکی ازخوبیاش این هست که میتونه از لبه های زشت جلو گیری کنه !
PSN برای بازیهای PSP در حال اپدیت شدن هست ... خیلی از بازیهایی که از طرف سونی تایید نشده با خرید روی PS3 و انتقال به ویتا اجرا میشه ! برای من توی PSN هم Angr bird - Socom 3 - Motorsrotm اینا همه هستش !
PSone هم قراره عرضه بشه به زودی ! البته من علاقه ای ندارم ! اما RE3 رو خوبه ادم داشته باشه !

Skype که خوبه

Remote Play هم بد نیست

بازیهای PSP هم بیشترش را کامل میان رو PSN ! در طی زمان !
---------------------
خب فردا قراره بازی Soul Sacrifice به طوره رسمی معرفی میشه !!!
این Mortal Kombat هم زدم گوشش که بیاد به امیده هرچی !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
قرار هم نیست برای اجرای بازیهای PSP کامل 60 فریم بده ! سیستم عامل ویتا Open Source نیست که بشه بازیهای PSP رو روی سخت افزار VITA به صورت کامل Optimize کرد و البته سخت افزار CPU - GPU ویتا به طوره کامل فرق داره با PSP - امولاترش هم به نظره من خیلی خوبه ! اون Computer هست که امولاتر بریزی روش هرچی قویتر باشه بهتر فریم میده ! حتی روی PS3 هم بازی PS2 آجرا کنی فریم بیشتر نمیده !!! کلا فقط اینا Backward Compatibility هست که به معنای اجرای بازیهای PSP روی ویتا به صورت PSPهستش ! البته یکی ازخوبیاش این هست که میتونه از لبه های زشت جلو گیری کنه !
PSN برای بازیهای PSP در حال اپدیت شدن هست ... خیلی از بازیهایی که از طرف سونی تایید نشده با خرید روی PS3 و انتقال به ویتا اجرا میشه ! برای من توی PSN هم Angr bird - Socom 3 - Motorsrotm اینا همه هستش !
PSone هم قراره عرضه بشه به زودی ! البته من علاقه ای ندارم ! اما RE3 رو خوبه ادم داشته باشه !

بازیهای PSP هم بیشترش را کامل میان رو PSN ! در طی زمان !
---------------------
خب فردا قراره بازی Soul Sacrifice به طوره رسمی معرفی میشه !!!
این Mortal Kombat هم زدم گوشش که بیاد به امیده هرچی !

:)) ایولا خوب یاد گرفتی داش آرمان :D ایولا :D ..

ما موندیم چی بگیریم

به نظر شما کدوم در اولویته

Resistance : BS

Hitman : Absoulation

MGS : HD EDITION

MGS : PW

( ممنون میشم که بگید تاریخ عرضه اشش که پولش هم بذاریم کنار جز MGS : PW ) !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من تو سایت استور uk دیدم شطرنج داره واسه ویتا ولی تو استور us نیست!!!!!
/Pure-Chess™ این نمیاد برای us؟؟؟
11 آپریل واسه uk اومده الان یک ماه گذشته!!!!!
اصلا بازیش هست یا الکی زده؟:-s
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد

Skype که خوبه

Remote Play هم بد نیست

skype کجاش خوبه ؟؟؟؟ هیچ چی نداره !! حتی نمی تونی کسی رو add کنی . در مورد remote play هم فکر کنم اصلا" نمی دونی منظور من چیه !! قرار بود بازی های ps3 رو بشه از طریق remote play با ویتا بازی کرد که فکر کنم هیچ وقت عملی نشه

---------------------
الان شما اینا رو می تونی رو ویتا بازی کنی ؟ چرا من نمی تونم پس ؟ هیچ کدوم رو توی content manager نمیشناسه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
skype کجاش خوبه ؟؟؟؟ هیچ چی نداره !! حتی نمی تونی کسی رو add کنی . در مورد remote play هم فکر کنم اصلا" نمی دونی منظور من چیه !! قرار بود بازی های ps3 رو بشه از طریق remote play با ویتا بازی کرد که فکر کنم هیچ وقت عملی نشه

الان شما اینا رو می تونی رو ویتا بازی کنی ؟ چرا من نمی تونم پس ؟ هیچ کدوم رو توی content manager نمیشناسه

من با اسکایپ با دوستانم صحبت کردم عالی بوده

باید از طریق نسخه PC ادد کنید !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
skype که خیلی خوبه...فقط اگر chat هم داشت بهتر میشد:(
من با دوستام تصویری و صوتی حرف میزنم عالیه!!!
فقط این یاهو مسنجر رو نمیده؟؟؟؟:(
سونی باید این برنامه های ساده و کم حجم و کاربردی رو واسه ویتا بده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا من با اون ريموت پلي حتي تو منوها لگ دارم بازي بماند:))
هرچي بازي هم تاحالا گذاشتم ميگه ساپورت نيست:wallbash:

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​

آره باو!کلا سونی داستان داره با این استوراش!مثلا تو uk هنوز دموی sumio(اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید!)نیومده

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
آره باو!کلا سونی داستان داره با این استوراش!مثلا تو uk هنوز دموی sumio(اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید!)نیومده

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
چقدر بد:-s
یک ماه گذشته ولی بازیش نیومده!!!!
من فک کردم اشتباه زده:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کلا استورهای زمان عرضه بازیهای فقط دانلودیشون خیلی متفاوته ! یه موقع یک بازی 4-5 ماه بعد میاد .... مثلا همین Frobisher says یا pure chess برای من هست اما Suimoni نیستش هنوز .... یا مثلا بازیهای PSP توی PSN آسترالیا خیلی کاملتر از استورهای دیگست و ... . !
:)) ایولا خوب یاد گرفتی داش آرمان :D ایولا :D ..

ما موندیم چی بگیریم

به نظر شما کدوم در اولویته

Resistance : BS

Hitman : Absoulation

MGS : HD EDITION

MGS : PW

( ممنون میشم که بگید تاریخ عرضه اشش که پولش هم بذاریم کنار جز MGS : PW ) !
یاد گرفتم دیگه !
اصطلاح جالبیه !
والا یک Gravity Rush هم بزاری توش خوبه ! فکر کنم بازی عالی باشه اما من باشم اول Resistance رو میگیرم که اخره این ماه داره میاد به زودی .... بقیه بازیها مثل MGS HD Collection ماه June میاد
این soul sacrifice یه جورایی حس و حال مانستر هانتر رو داره.
اره منم فکر کنم یک JRPG چیزی هست ! به زودی معلوم میشه

دلیلش اینکه که گروهی که روی بازیهای PSP برای هرStore کار میکنن متفاوت هستش .... هر کدومش بنا بر سیستم خودشون دارن بازیها رو تست و پچ میکنن که با ویتا سازگار بشه ... الان برای من Angry brds -- یا Motorstorm و حتی Gran Turismo هم هست ...

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
دلیلش اینکه که گروهی که روی بازیهای PSP برای هرStore کار میکنن متفاوت هستش .... هر کدومش بنا بر سیستم خودشون دارن بازیها رو تست و پچ میکنن که با ویتا سازگار بشه ... الان برای من Angry brds -- یا Motorstorm و حتی Gran Turismo هم هست ...

خداکنه سریع تر motor storm رو ردیف کنن حد اقل . برای منم GT کار می کنه اما یه مشکل بزرگ داره
save ها import نمی شن . که البته ربطی به ویتا نداره . من تا day 200 رفته بودم !!!!
فکر نکنم دیگه حسش بیاد اون همه برم . 70 تا ماشین داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر