بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اکانتم رو دانمارک برداشتم
به نظرتون درخواست بدم تغییرش میدن؟ بعد بهترین استور کدوم استوره؟ من زیاد توی کاره PSN نیستم
به نظرم اکانت رو جایی بزار که با ریجن بازیهای تو ایران همخونی داشته باشه !!!

---------------
دوستان Patch بازی ESCAPE PLAN هم اومده ... دانلودش کنید . DLC هم همراهش هست

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بخدا بعضی وقتا از هرس خوردن زیادی نمیدونم چیکار کنم
سونی آی پی هایی داره که اگه ازشون درست استفاده کنه شرکت نینتندو رو کلا به خاک میشونه !
سونی با Sly Cooper و Ratchet and Clank و Jack & Daxter بازی هایی میتونه درست کنه که راحت فروش کنسولو تا 5 سال تضمین کنه
بعد از اونطرف کراتوس رو از تو قبر میکشوننش بیرون و شماره 4 بازی رو درست میکنن . اونم بازی ای که گروه سنی اش اجازه فروش خیلی خوب رو نمیده
رو PSVita هم فکر کنم Loco-Roco و Patapon هم کلا فراموش بشه و سونی بچسبه به God of War !
نینتندو میاد واسه DS یه New Super Mario Bros میده بیرون نزدیک 27 میلیون فروش میکنه ( کل انحصاری های سونی رو PSP فکر نکنم فروششون به 15 میلیون هم رسیده باشن ! )
Super Mario 3D Land هم تا الان تقریبا 5 میلیون نسخه فروخته و
اینور سونی اون همه هزینه واسه استدیو هاش میکنه و اون همه زور واسه یه بازی مثل Uncharted Golden Abyss میزنه به امید اینکه فوق اش 1 یا 2 میلیون نسخه بفروشه
اگه آی پی Super Mario و Zelda دست سونی بود تا الان به طور کل نابود شده بود یا اینکه فوق اش یه HD Collection میداد بیرون اونم با فروش 1 یا 2 میلیون نسخه
MGS Collection ای هم که قراره واسه PSVita بیاد مولتیپلیر بازی حذف شده ! یعنی اگه خواستین Peace Walker رو آنلاین بازی کنین برگردین به همون PSP های قبلیتون !
بعد Kaz Hirai میاد میگه سونی میخواد متحول بشه و سود شرکت میخواد چند برابر بشه !
واقعا بعضی وقتا میخوام از دست سونی مو های سرمو بکنم !!!!

ببخشید ولی اگه خودمو خالی نمیکردم یه کاری دست خودم میدادم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سونی آی پی هایی داره که اگه ازشون درست استفاده کنه شرکت نینتندو رو کلا به خاک میشونه !
سونی با Sly Cooper و Ratchet and Clank و Jack & Daxter بازی هایی میتونه درست کنه که راحت فروش کنسولو تا 5 سال تضمین کنه
بعد از اونطرف کراتوس رو از تو قبر میکشوننش بیرون و شماره 4 بازی رو درست میکنن . اونم بازی ای که گروه سنی اش اجازه فروش خیلی خوب رو نمیده
رو PSVita هم فکر کنم Loco-Roco و Patapon هم کلا فراموش بشه و سونی بچسبه به God of War !
نینتندو میاد واسه DS یه New Super Mario Bros میده بیرون نزدیک 27 میلیون فروش میکنه ( کل انحصاری های سونی رو PSP فکر نکنم فروششون به 15 میلیون هم رسیده باشن ! )
اینور سونی اون همه هزینه واسه استدیو هاش میکنه و اون همه زور واسه یه بازی مثل Uncharted Golden Abyss میزنه به امید اینکه فوق اش 1 یا 2 میلیون نسخه بفروشه
اگه آی پی Super Mario و Zelda دست سونی بود تا الان به طور کل نابود شده بود یا اینکه فوق اش یه HD Collection میداد بیرون اونم با فروش 1 یا 2 میلیون نسخه
MGS Collection ای هم که قراره واسه PSVita بیاد مولتیپلیر بازی حذف شده ! یعنی اگه خواستین Peace Walker رو آنلاین بازی کنین برگردین به همون PSP های قبلیتون !

دقیقا با حرفات موافقم .واقعا ادم وقتی این دو تا کنسول را با هم مقایسه میکنه منظور ویتا و 3ds هست خیلی افسوس میخوره که چرا کنسولی با قابلیت ویتا باید همیشه پشت کنسولی مثل 3ds باشه واقها 3ds چی داره که ویتا نداره به جز یه 3d که اکثرا موقع بازی ها خاموش می کنند .از نظر تکنولوژی وطراحی یک سر و گردن نه چند سروگردن بالاتر از 3ds هستش فقط امیدوارم از نظر بازی سونی این نسل حمایت کاملی از ویتا داشته باشه .uncharted نمونه خوبی از قابلیت های ویتا به دیگر سازنده ها نشون میده که امیدوارم ازش استفاده کنند.واقعا حیفه همچین کنسولی نتونه موفق بشه کنسولی که پتانسیل خیلی بالایی داره

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
این بازی montezuma که قرار بود مجانی باشه رو دانلود کردم.واقعا نا امید شدم.اولا که یه سیستم مضخرف تایمینگ واسه این بازی گذاشته که به نظر من همین عامل باعث شکست خوردنش میشه.شما یه نگاهی به Bejeweled بندازین میبینین که چطور این بازی پتانسیل بالاشو از دست داده و تبدیل به یه کپی شکست خورده از بقیه بازیهای این سبک پازل شده.
بعدشم این بازی اصلا مجانی نیست!
اینو دانلود میکنی اما برای انجام هرکاری نیاز به یه سری gem داری که واحد پولی بازی هستش و اونارو باید بخری از psn !

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682

دلیل موفقیت نینتندو اینه که میدونه نیاز مردم چیه و به جای اینکه یه غول گرافیکی بده بیرون همون چیزی میسازه که مردم واقعا کمبودش رو حس میکنن.
واسه کسی که بهترین گرافیک ها رو روی pc تجربه میکنه یا روی ps3 و 360,دیگه گرافیک یه کنسول دستی اصلا به چشمش نمیاد.اینجاست که نینتندو با گیم پلی های
فوق العاده وارد میشه.
اونوقت شما انتظار داری سونی نینتندو رو با این همه سابقه و تجربه به خاک بکشه؟!
هرچی باشه سابقش از کل سابقه سونی و ماکروسافت خیلی بیشتره.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
دلیل موفقیت نینتندو اینه که میدونه نیاز مردم چیه و به جای اینکه یه غول گرافیکی بده بیرون همون چیزی میسازه که مردم واقعا کمبودش رو حس میکنن.
واسه کسی که بهترین گرافیک ها رو روی pc تجربه میکنه یا روی ps3 و 360,دیگه گرافیک یه کنسول دستی اصلا به چشمش نمیاد.اینجاست که نینتندو با گیم پلی های
فوق العاده وارد میشه.
اونوقت شما انتظار داری سونی نینتندو رو با این همه سابقه و تجربه به خاک بکشه؟!
هرچی باشه سابقش از کل سابقه سونی و ماکروسافت خیلی بیشتره.

هدف نینتندو= کزوال گیمر ها
هدف سونی= هاردکور گیمرها
تعداد کژوال گیمر ها=1000000 برابر هاردکور گیمرها

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

منم نظرم تقریبا همینه!لامصب سونی تو هر نسل یه سری ip شاخ میده بیرون،از اون crash گرفته تا همین little big planet که اگه بخواد از هرکدوم از اینا استفاده کنه فروش ویتا فوق العاده میشه!از اون طرف نینتندو به نظرم فقط زلدا و ماریوش خیلی شاخن که از همون اول تا الان بیشترین استفاده رو ازشون می بره،مثلا امسال نینتندو سه تا ماریو داد بیرون(super mario land,mario kart,paper mario)و به نظرم donkey kong و kibry در حد این دوتا نیستن...

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

ash-ash

کاربر سایت
Apr 5, 2012
48

نینتندو کارش رو بلده.

سخت افزار همه چیز نیست.

شما الان kid icarus رو می بینید که این بازی برای ۱۹۸۶ هست و هنوز که هنوزه این IP رو زنده نگه داشنه و با uprising واقعا شاهکار خلق کرده.

سونی متاسفانه یا خیلی خوب آی پی از دست می ده از جمله همون Crash ای که گفتید یا Loco-Roco و ... این بازی ها واقعا شاهکار بودن اما بر باد فنا رفتن به طوری که الان امتیاز Crash افتاده دسته Activision در صورتی که امتیاز اصلی اش دست SCE و Nauty Dog بود.

اینی که کنسول Nintendo برای Casual Gamer ها هم هست واقعا حرف خنده داریه و بیشتر برای توجیه به کار می ره سونی خیلی وقت هست که PSP رو ول کرده حالا فکرش رو بکنید اگه سونی کنسولش با سخت افزاری مثل DS عرضه می شد اوضاع چی بود.

من طرفدار هیچ کدوم نیستم به شخصه 3ds دارم و فکر می کنم ویتا جای Price cut داره اما سونی واقعا سیاست هاش مضخرفه.

روزی سونی بهترین تلوزیون ها رو می زد - امروز سامسونگ و ...
روزی سونی بهترین دستگاه های پخش موزیک رو می زد - امروز Apple.Cowon,....
روزی سونی بهترین لپ تاپ ها رو می زد - امروز Apple,Asus,Dell,....
روزی سونی بهترین ضبط های ماشین رو می زد - امروز Pioneer و ....
روزی سونی بهترین دوربین های فیلم برداری و عکاسی رو می زد - ارمروز Canon و ...
و........

کلا سیاست های سونی نه تنها در بخش کنسول های بازی بلکه در بخش های دیگه هم باعث شده بازار رو از دست بده.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
اگر اینجوریه که شما میگین پس کلا مایکروسافت و سونی نابود هستن!!!;)
مقایسه شما مثل مقایسه wii با ps3 و xbox هستش!!مگه به فروش بازیه؟
همین الان بازی فوق العاده و بی نظیر journey که از بیشتر سایت ها نمره ی بالای 9 گرفته چقدر فروش کرده؟؟؟؟
یا call of duty mw3 رکورد زده یعنی از آنچارتد 3 یا گیرز بهتره!!!
ps vita از نظر من خیلی بهتر از 3ds...همین که به یه شبکه ی قدرتمندی مثل psn متصل هستش یه برتریه که این مورد ربطی به سخت افزار ویتا نداره!!!
بعد شما لیست بازی های پر فروش انگلیس رو نگاه کنین بعید میدونم اصلا عناوین 3ds باشه البته به غیر از رزیدت ایول که یه چیزه خاصه:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سونی متاسفانه یا خیلی خوب آی پی از دست می ده از جمله همون Crash ای که گفتید یا Loco-Roco و ... این بازی ها واقعا شاهکار بودن اما بر باد فنا رفتن به طوری که الان امتیاز Crash افتاده دسته Activision در صورتی که امتیاز اصلی اش دست SCE و Nauty Dog بود.

روزی سونی بهترین تلوزیون ها رو می زد - امروز سامسونگ و ...
روزی سونی بهترین دستگاه های پخش موزیک رو می زد - امروز Apple.Cowon,....
روزی سونی بهترین لپ تاپ ها رو می زد - امروز Apple,Asus,Dell,....
روزی سونی بهترین ضبط های ماشین رو می زد - امروز Pioneer و ....
روزی سونی بهترین دوربین های فیلم برداری و عکاسی رو می زد - ارمروز Canon و ...
و........

کلا سیاست های سونی نه تنها در بخش کنسول های بازی بلکه در بخش های دیگه هم باعث شده بازار رو از دست بده.
البته اینکه خبری از Locoroco نیست دلیلی بر فنا رفتنش نیست !!!! ممکنه چندی دیگه این سری بازیهای معروفه PSP هم برای Vita تایید بشه ... من فکر نمیکنم سونی عنوانی مثل Patapon رو پشت گوش بندازه !
به نظره من مقایسه 3ds و ویتا اشتباه نیست اما موقعش نرسیده ... باید بزاریم مثل 3ds از حضورش 7-8 ماه بگزره بعد بیبنیم چی میشه ....
به نظره منم 3ds زمان عرضه همچین عناوین لانچ خیلی عالی هم نداشت به جز Ghost recon --- اما ویتا خوب شروع کرد و کند داره پیش میره ...
حالا تا ماه June تعدادی بازی بسیار خوب از جمله Gravity rush - Resistance - MGS HD و شایدم SH book of memories اگر گند نزده باشن تو اسم و رسم SH یک بار دیگه !!!! تو راه هست
---------------------

-------------------
دوستان تو این صفح میتونید تریلر بخش Multiplayer بازی Resistance رو ببنید !
Resistance Vita Multiplayer: 'Relatively Limited' - PlayStation Vita Preview at IGN
بازی دارای 3 تا مد هست شامل DeathMatch - Team Deathmatch و Survival
نکته جالب هم اینجاست که تایید شده برای بازی بخش Multi شما حتما بایستی از Wifi کانکشن استفاده کنید و با استفاده از 3g ممکن نیست !!!!
بازی همانند دیگر سری های انلاین به شما اجازه کسب XP و لول اپ شدن و Upgrade قابلیتها و سلاحها رو میده
بخش Multi نیز قراره استفاده خاصی از Near بکنه که شما بتونید Activity و level دوستان خود رو ببینید یا در بازی با اونها Join بشید
------------------
بازی Zen Pinball 2 هم برای PS3 - PS VITA تایید شده و در 3 ماه دوم امسال عرضه میشه ...
------------------
بروبچ IGN هم رفتن یک دوری با MGS HD collection سواری دادن و ظاهرا هم راضی بودن...ضمن اینکه گفتن گرافیک بازی نه تنها از نسخه PS2 بسیار شفافتر بلکه محدودیتهای خاصی که در نسخه 3ds از جمله میدان دید بود اینجا نیستش و گرافیک روی صفحه شفاف ویتا خیلی زیبا به نظر میرسه مخصوصا از نظر تن رنگی ...
کنترل بازی هم از دیگر نقاط قوت اشاره کردن به دلیل داشتن انالوگ سمت راست .
بازی هم 10 دلار ارزونتر هستش یعنی 39.99 به دلیله نبود PEACE WALKER
--------------------
تایید شده اگر شما نسخه Street fighter x tekken رو داشته باشید بر روی PS3 . ویتا این دو کاملا cross platform هستش و میتونید انلاین بازی کنید
----------------------
این هفته هم قرار بازی مجانی Treasures of Montezuma Blitz به صورت کلی تو همه store ها ظاهرا عرضه بشه
البته این بازی به نوعی مجانی نیست و به سرعت وقتی با این بازی اشنا بشید میبینید که در واقع باید پول بدید تا بتونید بازی کنید !!!!!!

آخرین ویرایش:

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
دوستان تو این صفح میتونید تریلر بخش Multiplayer بازی Resistance رو ببنید !
Resistance Vita Multiplayer: 'Relatively Limited' - PlayStation Vita Preview at IGN
بازی دارای 3 تا مد هست شامل DeathMatch - Team Deathmatch و Survival
نکته جالب هم اینجاست که تایید شده برای بازی بخش Multi شما حتما بایستی از Wifi کانکشن استفاده کنید و با استفاده از 3g ممکن نیست !!!!
بازی همانند دیگر سری های انلاین به شما اجازه کسب XP و لول اپ شدن و Upgrade قابلیتها و سلاحها رو میده
بخش Multi نیز قراره استفاده خاصی از Near بکنه که شما بتونید Activity و level دوستان خود رو ببینید یا در بازی با اونها Join بشید
------------------

لینک غیر ***** میشه بزاری
ممنون

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دقیقا با حرفات موافقم .واقعا ادم وقتی این دو تا کنسول را با هم مقایسه میکنه منظور ویتا و 3ds هست خیلی افسوس میخوره که چرا کنسولی با قابلیت ویتا باید همیشه پشت کنسولی مثل 3ds باشه واقها 3ds چی داره که ویتا نداره به جز یه 3d که اکثرا موقع بازی ها خاموش می کنند .از نظر تکنولوژی وطراحی یک سر و گردن نه چند سروگردن بالاتر از 3ds هستش فقط امیدوارم از نظر بازی سونی این نسل حمایت کاملی از ویتا داشته باشه .uncharted نمونه خوبی از قابلیت های ویتا به دیگر سازنده ها نشون میده که امیدوارم ازش استفاده کنند.واقعا حیفه همچین کنسولی نتونه موفق بشه کنسولی که پتانسیل خیلی بالایی داره
دوست من نینتندو همیشه نو اوری داره.زیاد رو گرافیک نمیره.شما کنسول وی رو ببینید .3دی اس هم نوع دیگری از نو اوری هست.لذت بازی همیشه به گرافیک نیست.لمسی بودن کنسول ویتا هم چیز جدیدی نبود.
پشتیبانی از بابت بازی ها رو داره. سونی اینطور نیست.سونی .سونی بودنشو از کوجیما و متال گیر داره فقط.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست من نینتندو همیشه نو اوری داره.زیاد رو گرافیک نمیره.شما کنسول وی رو ببینید .3دی اس هم نوع دیگری از نو اوری هست.لذت بازی همیشه به گرافیک نیست.لمسی بودن کنسول ویتا هم چیز جدیدی نبود.
پشتیبانی از بابت بازی ها رو داره. سونی اینطور نیست.سونی .سونی بودنشو از کوجیما و متال گیر داره فقط.
عجب یعنی سونی با mgs فقط رو پا ایستاده ؟؟؟
پس GOW - Heavy rain - Journey - LBP - Resistance - KillZone- Infamous - Uncharted بدونه حضوره MGS باعث موفقیت و سونی بودن و دلیل خرید PS3 نمیشدن ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر