بازی های PlayStation Vita

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اگه بخوایم برا زوری محبوب شدن ویتا بچسبونیم بازی های پی اس پی قدیمی رو به ویتا خوب قبول اره بازی های زیادی داره پی اس پی که رو ویتا باید پول داد خرید .خوب چه کاریه پی اس پی قدیمی بخرن حک هم شده ودر ضمن اگه اینطور حساب کنید که دی اس نینتندو که دنیای بازی هست وداره اونم رو تی ری دی اس اجرا میشه .

---------- نوشته در 12:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

آنچارتد درجه 2 ؟ شما بازی کردی مگه ؟ لیتل بیگ پلنت درجه 2 ؟ lool !
عزیزم 3DS یکسال جلوتر از ویتا اومده لانچ 3DS مثلاً چی بود ؟ چندتا بازی درجه 1 داشت ؟ نکنه اوون پورت داغون استریت فایتر درجه 1 بود ؟ یا درایور ؟ شما بگو ما بدونیم.
اوون RE که جدیدا واسه 3DS اومده اصلا بعید نیست همین امسال با گرافیک خیلی بهتر واسه ویتا بیاد.مخصوصا که دیگه کپکام ...
حداقل تاریخ انتشار دقیق داشتن از تو صحبت های من دنبال سوتی هستید چون رو ویتا تعصب دارید ؟اقا سایت معروف اخبار بازی ها رو ببینید یا از بچه های تی ری دی اس دار نظر بخواید اون وقت قبول.حرف شما.

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

بعید نیست اویل بیادبرا ویتا یا میاد؟اگه میاد کدوم سایت معتبر نوشته؟با سند حرف بزنید نه تعصب خشک .یا حدس وگمان دوست من.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
اگه بخوایم برا زوری محبوب شدن ویتا بچسبونیم بازی های پی اس پی قدیمی رو به ویتا خوب قبول اره بازی های زیادی داره پی اس پی که رو ویتا باید پول داد خرید .خوب چه کاریه پی اس پی قدیمی بخرن حک هم شده ودر ضمن اگه اینطور حساب کنید که دی اس نینتندو که دنیای بازی هست وداره اونم رو تی ری دی اس اجرا میشه .

---------- نوشته در 12:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

حداقل تاریخ انتشار دقیق داشتن از تو صحبت های من دنبال سوتی هستید چون رو ویتا تعصب دارید ؟اقا سایت معروف اخبار بازی ها رو ببینید یا از بچه های تی ری دی اس دار نظر بخواید اون وقت قبول.حرف شما.

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

بعید نیست اویل بیادبرا ویتا یا میاد؟اگه میاد کدوم سایت معتبر نوشته؟با سند حرف بزنید نه تعصب خشک .یا حدس وگمان دوست من.

من خودم 3DS دمه دستم هست هیچ تعصبی هم نیست دوست عزیز
منبع لازم نداره.شرکتی مثل کپکام نشون داده تو این نسل نمیزاره هیچ IP اختصاصی بمونه !!! دیگه هر چی بود رو داره مولتی پلتفرم میکنه.

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بر اساس حسب وگمان شما می خواد سنگ تموم بزاره یا سایت های معروف اخبار بازی ها ملاک هست برا بازی هاش؟ تی ری دی اس متالگیر .سونیک. اویل دو تا زلدا.استریت فایتر.اسپلینتر سل. ایس کومبات.شینوبی. درایور. تیکن. فوتبال. ......بازم بگم؟برا تی ری دی اس هست و سایت بازی ها نمره هاشونو ببینید. بازی هایی مثل کونترا براش میخواد بیاد. این که شما دوست دارید ویتا رو قابل احترام .اما اونایی که می خوان انتخاب کنن و ببینن چی به چی هست بهتره اطلاعات حقیقی شونو گفت.
شما صبر کن تا e3 بعد صحبت میکنیم!!!;)
ویتا هم فوتبال داره با گرافیک خیلی بالاتر از 3ds!!!
اگه اینجوری همین الان هم بازی های ویتا خیلی بهتر از 3ds هستش!!
آنچارتد - فوتبال - ریمن - escape - pvz- unit 13-ninja
تاریخ ریلیز resistance هم که معلوم شده حدود 2 ماه دیگه!!
تو سایت خود سونی تاریخ ریلیز یه سری بازی دیگه هم معلوم شده!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من خودم اينقد ps store رفتم كه دقيقا حفظ شدم كه فلان قسمت كدوم بازيه ميخوام بدون تعصب نظرمو در مورد بازيهاي ويتا بگم و آب پاكيو به روي دستان كساني بريزم كه ويتا نخريدن هنوز
كلا سياستهاي سوني با نينتندو در كنسول دستي متفاوته نينتندو اعتقاد داره كه سخت افزار غول تنها براي موفقيت و فروش كافي نيست و اين ساپورت نرم افزاريه كه مهمه اما سوني اعتقاد داره كه سخت افزار غول عامل اصلي فروش هست يه سخت افزار قدرتمند داده بيرون و ديگه بيخيال ساپورت نرم افزاري شده در حال حاضر ويتا عناوين تاپ خيلي كم داره بازيهاي بدرد بخور هم شايد كم تر از انگشتان دو دست قطعا يكي از دلايلش اينه كه اين كنسول چند ماهي بيشتر نيست ريليز جهاني شده ولي من فك ميكنم يك سال هم از لانچش بگذره بازم قطعا اون ساپورت نرم افزاري اي كه نينتندو انجام ميده سوني نميتونه انجام بده يعني نميخواد و سياستهاش با نينتندو فرق داره
اين ها رو گفتم كه ديگه بحث تمومشه اون كسايي هم كه تازه ويتا خريدن نميخوان بگن اينجوري نيست چون دقيقا همينجوره
اگه كسي دوست داره با همين چندتا بازي سركنه و پول داره هم از پس بازيهاش بربياد و هم از پس هزينه بالاي ويتا بسم الله در غير اينصورت خريد اين كنسول در شرايط فعلي كار عاقلانه اي نيست

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی مارکت us یه دمو از resistance منتشر شده که با استفاده از کارت شماره 1 از سری کارت های واقعیت افزوده ایAugmented reality( یا به اختصار AR ) که توی پک ویتا هست میتونین یکی از صحنه های مبارزه ی بازی رو ببینین.چیز جالبیه یه صحنه اسلوموشن هستش که با استفاده از کارت مورد نظر فعال میشه.حجمشم زیاد نیست.

چیزه جالبی بود منم گرفتمش !! اما یک دمو از خوده بازی بدن بهتره !!!

اقای عزیز این جور گیم ها برا هر کنسولی اومده توش کدوم شاه کاره؟بر اساس اون دستگاه ارزش پیدا می کنه. جز ریسیستانس. سایلنت هیل و انچارتد ویونیت 13 کدومشون دیگه درجه یک هستن؟لیتل بیگ و اینا که نینتندو هم داره اینا بازی های درجه دو هستن اون لیست رو چلونده چلونده خوبش ایناست؟اونم تا سال 2012 اخرش اگه کنسل نشن یا تاخیر نخورن خوبش ایناست؟

دوست من بر اساس اخبار سایت گیم اسپات عرض کردم. این گیم ها شاید بد هم نباشن اما تاریخ عرضه دقیق ندارن شاید بعضیشون اصلا 2012 نیاد.سایت گیم اسپات رو ببینید. در ضمن دوستانی که ویتا بخوان بگیرن به حساب اینکه می خواد اینا احتمالا بیاد بخرایا چیزایی که موجود داره؟من خودم بدم نمیاد از ویتا. دارم.اما بازی هاش کمه. یا در حد رقیبش نینتندو فعلا به نظرم نداره.
کاری به ویتا ندارم !!
اما از کی تا حالا LiitlebigPlanet که بازی سال هم از سایتهای مختلف زمانه خودش انتخاب شد و متاش هم بسیار بالا بود درجه دو محسوب میشه ؟؟
تو همین سایت Gamespot هم که دیدن همه ی بازی هایی که لیست کردم امسال عرضه میشن !!!! تاریخ انتشار هم دارن !
كلا سياستهاي سوني با نينتندو در كنسول دستي متفاوته نينتندو اعتقاد داره كه سخت افزار غول تنها براي موفقيت و فروش كافي نيست و اين ساپورت نرم افزاريه كه مهمه اما سوني اعتقاد داره كه سخت افزار غول عامل اصلي فروش هست يه سخت افزار قدرتمند داده بيرون و ديگه بيخيال ساپورت نرم افزاري شده در حال حاضر ويتا عناوين تاپ خيلي كم داره بازيهاي بدرد بخور هم شايد كم تر از انگشتان دو دست قطعا يكي از دلايلش اينه كه اين كنسول چند ماهي بيشتر نيست ريليز جهاني شده ولي من فك ميكنم يك سال هم از لانچش بگذره بازم قطعا اون ساپورت نرم افزاري اي كه نينتندو انجام ميده سوني نميتونه انجام بده يعني نميخواد و سياستهاش با نينتندو فرق داره
اين ها رو گفتم كه ديگه بحث تمومشه اون كسايي هم كه تازه ويتا خريدن نميخوان بگن اينجوري نيست چون دقيقا همينجوره
اگه كسي دوست داره با همين چندتا بازي سركنه و پول داره هم از پس بازيهاش بربياد و هم از پس هزينه بالاي ويتا بسم الله در غير اينصورت خريد اين كنسول در شرايط فعلي كار عاقلانه اي نيست
البته من کلا موافقم ... پست قبلی هم به دوست عزیز Omid گفتم مقایسه تعداد بازی 3DS اصولا با VITA اشتباه هست بدلیل زمان عرضه اما کیفیت هم مطرحه .... دوم در مورده سخت افزار من تصور بر اینه که شما داری از واقعیتی صحبت میکنه که در ذهنه خودت بازتاب داشته اما اگر به سونی از طرفه دیگه نگاه کنیم (در vita که اولشه ) اما در PS3 هم فقط سخت افزار مطرح نبود و بازیهایی هم داشت که PS3 ندارا براش سر و دست میشکوندن !
من بیشتر فکر میکنم لحن بیان دوست عزیز Omid در مورده تجربیاتش با ویتا بد بیان شده به خاطره گفتن ات و اشغال ! و این باعث میشه کسی که بر فرضه مثال بازی Littlebigplanet رو داره یکمی بهش فشار بیاد که این بازی شد ات و اشغال و رفت ! اما اگر این جمله بهتر بیان میشد 100% هم بحث در این مورد بهتر بود !
اما به نظره من دوستان در مورده ویتا قضاوت نکنن ! چون کنسول تازه 1 ماه هست عرضه شده و تازه داره راه میفته ... سونی هم به کسی فشار نیورده حتما بخرید ! اگر علاقه ندارید خیلی راحت میتونید برای دونستن اینده بازی های ویتا چند ماهی منتظر باشید !! اگرهم به 3ds علاقه دارید برید بخرید !!!

اما نظره شخصیم هم بیان کردم که سونی شاید تعداد زیادی بازی برای ویتا معرفی نکرده اما بازیهای که اعلام کرده حده اقل بیشترشون کیفیت بسیار خوبی رو دارن و تنوع بالایی هم دارن و 3ds هم کافی برید تو IGN و نقدهای 3 ماه پیشش رو ببینید ! کلا 5-6 عنوان بالای 8 گرفتن .... با اینکه براش 20 تایی بازی اومده .

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
به نظر من تا کسی گجتی رو دستش نگرفته نمیتونه به خوبی در موردش نظر بده و قضاوت کنه.نظرات میره سمت نظرات همونایی که از اپل بیزارن در حالی که اصلا با وسایلش کار نکردن.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
سازندگان بازی ragnarok odyssey که چند وقت دیگه ریلیز خواهد از بازی جدیدشون برای ویتا پرده برداری کردند.
Dokuro(ドクロ)公式サイト ~骨太ギミックアクション~
این بازی زیبا که یک ساید اسکرولینگ 2 بعدی هستش از لحاظ داستانی یه جورایی حال و هوای ماریو رو داره! شما در نقش قهرمانی ظاهر میشین که به جنگ موجودات اهریمنی میره برای نجات پرنسس.اسم شخصیت اصلی بازی dokuro هستش که میتونه به 2 موجود متفاوت خودش رو تغییر بده: یک Hero و یک ghoul که هر کدام از این تغییرها شامل تغییراتی در نوع گیم پلی بازی نیز خواهد شد.به عنوان مثال زمانی که به صورت غول در میاد میتونه پرش دو برابر انجام بده(Double jump)
بسیار حال و هوای گوتیک زیبایی داره.انگار تیم برتون طراح ارشد بازی بوده:)
اینگونه بازیهای انحصاری هستند که ارزش واقعی یک کنسول رو بالا میبرن.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
یه GoW برای Vita نمی خواد بیاد؟! همش منتظرم حداقل یکی از عناوینی که دوست دارم براش بیاد اما انگار نه انگار

ریلیز واقعی این کنسول همین 1 ماه پیش بوده به خدا !!!
نمیشه که هر چی سورپرایز راجب این کنسول داره رو بیاد یهو رو کنه یه سری چیزا میمونه واسه E3
به شخصه منتظر Pursuit force جدید هستم.
و عنوان جدید استدیو Ready at Dawn

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
دوستانی که میگن لانچ ویتا خوب نیست باید بهشون بگم 3ds موقع لانچ کلا دوتا بازی آدمیزادی داشت: اول یه استریت فایتر که اونم سه بعدی شده نسخه آیفون همین بازی بود دوم هم یه گوست ریکن که حالت استراتژیک داشت بهترین بازیشم که بعد چند ماه اومد یه نسخه بازسازی شده از زلدا 10-12 سال پیش بود!!!
شما صبر کنید این رزیزتنس بیاد که مولتی پلیر 16 نفره هم داره!! رسما تا چند ماه میشه با همین مولتی پلیرش سرگرم بود.یادتون هم نره که ویتا فقط 1 ماه هست که توی غرب عرضه شده!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها الان 25پوند تو اکانتم دارم،به نظرتون چه بازی بگیرم:escape plan،pvz...

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

من از escape plan خوشم نيومد هم مشكلات تكنيكي توي كنترل touch داره و هم اينكه مراحلش خسته كننده ميشه تا الانم patch براش ندادن كه وضعش بهتر بشه . Plants vs zombies وsuper stardust هم عالين و معتاد كننده شديد . Talesfrom space هم يك arcade 2D به سبك كلاسيك كه gameplay جالبي هم داره. در اخرم hustle kings*

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستانی که میگن لانچ ویتا خوب نیست باید بهشون بگم 3ds موقع لانچ کلا دوتا بازی آدمیزادی داشت: اول یه استریت فایتر که اونم سه بعدی شده نسخه آیفون همین بازی بود دوم هم یه گوست ریکن که حالت استراتژیک داشت بهترین بازیشم که بعد چند ماه اومد یه نسخه بازسازی شده از زلدا 10-12 سال پیش بود!!!
شما صبر کنید این رزیزتنس بیاد که مولتی پلیر 16 نفره هم داره!! رسما تا چند ماه میشه با همین مولتی پلیرش سرگرم بود.یادتون هم نره که ویتا فقط 1 ماه هست که توی غرب عرضه شده!!!
منبعی داري كه به صورت رسمي اعلام كرده باشن مولتي پلير داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر