بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
heavy rain and beyond colleciton نسخه فیزیکیش 2 اسفند میاد ایران یا نه؟
خیر 12 اسفند میاد احتمالا و کالکشنش هم هفته ی بعدش یا روز رلیز هوی رین عرضه میشه (اطلاعات دقیق نیومده )

- - -ویرایش - - -

سلام من gta 5 را تو نسل قبلی بازی کردم از نظر گرافیکی خیلی تفاوت داره و ارزش خرید دوباره داره یا نه؟
با سپاس
مهم ترین تفاوتش فریم ثابت و قفل شدن هستش گرافیک هم پیش رفت خاصی داشته از همه مهمتر ممکنه دی ال سی داستانی هم براش عرضه بشه بخری بهتره

- - -ویرایش - - -

سلام . میشه یکی اسامی بازی های کالکشن رو که تا حالا اومدن بگه؟
تو این تایپک گیم اسپات همه هستن تقریبا

a.masoud

کاربر سایت
Feb 25, 2016
33
دوستان سلام خواهشا یک بازی ps4 در سبک شوتر سوم شخص یا مخفی کاری معرفی کنید که سینگل پلیر خوبی داشته باشه (انلاین نمیزنم)

فرستاده شده از G630-U20ِ من با Tapatalk

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
دوستان سلام خواهشا یک بازی ps4 در سبک شوتر سوم شخص یا مخفی کاری معرفی کنید که سینگل پلیر خوبی داشته باشه (انلاین نمیزنم)

فرستاده شده از G630-U20ِ من با Tapatalk
بهترین انتخاب ممکن Metal Gear Solid V:The Phantom Pain

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
کسی میدونه این heavy rain collection برای ps4 واقعا ایران میاد یا نه؟ چون اگه دقت کرده باشید اکثر بازیهایی که یک هفته به انتشارشون برای ps4، تو ایران یافت میشه!!! ولی این یکی که فعلا نه!!(کمتر از 5 روز به انتشار بازی مونده)

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
سلام دوستان این اولین پست من تو این انجمن هست.میخاستم بدونم الان جدای از فروش بازی و تعویض جایی هست مثلا یک هفته کرایه بدن بازی رو؟؟

انتی اسپم:تو بازی های جهان باز کدوم بازی ارزش خرید بیشتری دار؟

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کسی میدونه این heavy rain collection برای ps4 واقعا ایران میاد یا نه؟ چون اگه دقت کرده باشید اکثر بازیهایی که یک هفته به انتشارشون برای ps4، تو ایران یافت میشه!!! ولی این یکی که فعلا نه!!(کمتر از 5 روز به انتشار بازی مونده)
%100 میاد حالا ممکنه با چند روز تاخیر
سلام دوستان این اولین پست من تو این انجمن هست.میخاستم بدونم الان جدای از فروش بازی و تعویض جایی هست مثلا یک هفته کرایه بدن بازی رو؟؟

انتی اسپم:تو بازی های جهان باز کدوم بازی ارزش خرید بیشتری دار؟
در مورد سوال اول براتون پ.خ میکنم

در مورد سوال دوم:

lXLay.jpg

grand theft auto v رو اگه روی PS4 تجربه نکردید کاملترین انتخاب هست در زمینه جهان باز و تقریبا از همه لحاظ میشه گفت بهترینه

akVF1.jpg

metal gear solid: the phantom pain یه عنوان جهان باز در سبک (اکشن مخفی کاری) که گیم پلی بینظیری داره.بهترین عنوان مخفی کاری اکشن که تا حالا ساخته شده

Ej1Zh.jpg

the witcher 3 سبکش RPG هست و عنوان خیلی خوبی محسوب میشه.در اولین فرصت تجربش کن

TZfaj.jpg

bloodborne اینم در سبک RPG هست اما با فضای تاریک و ترسناک.ضمنا این از اون دست بازیهاست که بشدت سخته یعنی درجه آسونی نداره پس اگه دنبال چالش و سختی بیش از اندازه میگردی حتما این عنوان رو تجربه کن که واسه خودش شاهکاریه.

آخرین ویرایش:

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
مورتال کمبت ایکس ال هم وارد بازار شده . شامل کمبت پک 1 و 2 هستش که کلا 9تا کارکتر DLC و چندین تا پک لباس و یه Stage جدید میشه .

81mjPPm0iNL._SL1500_.jpg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان کسی مورتال رو گرفته ؟؟ یکی ازش ویدیو گذاشته بود (ایرانی بود ) کاراکتر های کامب پک دو رو نداشت . یعنی باید دانلود می کردی تو خود بازی باز نبود . خواستم بدونم کد داره تو قاب بازی که برات باز می شن یا با آپدیت و اتصال به سرور های آنلاین به صورت مجانی قابل دانلود هستن

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
من دیروز به دستم رسید . ;)

41 گیگ نصب میشه .
یه سری لباس باید با مبایل باز کنید .
واسه انتخاب Cyber Sub-Zero هم زمانی که Triborg انتخاب کردین 2بار بالا و مثلث رو میزنین.

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
DriveClub با پشتیبانی وحشتناکی که سازنده از بازی داره.

DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

مرسی از شما
چند روز قبل تو همین تایپیکی که لینک دادید از دوستان سوال کردم که میگن حتی واسه افلاین هم باید به نت متصل باشی
داستان چطوریاست ؟
اخه بازی ماشین رو واسه افلاین و سینگل پلیر میخوام
ممنون

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
مرسی از شما
چند روز قبل تو همین تایپیکی که لینک دادید از دوستان سوال کردم که میگن حتی واسه افلاین هم باید به نت متصل باشی
داستان چطوریاست ؟
اخه بازی ماشین رو واسه افلاین و سینگل پلیر میخوام
ممنون

مشکلی برای آفلاین بازی کردن نداره و شما میتونی هم به صورت آفلاین و هم آنلاین بازی کنی. حرفی که بچه های تاپیک زدن این نیست که نمیشه آفلاین بازی کرد.
منظورشون اینه که بازی بدون آپدیت هاش نواقص زیادی داره و برای همین باید حتما قبل از انجام بازی آپدیت هاش رو بگیر.(حتی اگر بخوای آفلاین بازی کنی)
بازی زمانی که عرضه شد مشکلاتی داشت و میشه گفت که ناقص عرضه شد ولی به مرور و توی این یک سال سازنده با آپدیت های زیادی که داد
هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت واقعا بازی متحول کردو الان در بهترین شرایطی که میتونست باشه قرار داره .

اگه امکان خرید دیجیتالی داشته باشی الان قیمتش خیلی مناسب شده. استور امریکا برای اعضای پلاس ( بازی + Season Pass ) گذاشته 19.99 $ .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر