بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
کلا این جور بازی های ظرفیتی به احتمال زیاد با کردیت کارت هکی خریداری شده و به غیر از قفل شدن بازی ممکنه حتی به بن اکانت اصلی یا کلا دستگاه منجر بشه۰
خوب دوست عزیز باید به اینترنت وصل نشی و این کار هم جیلبریک هست و جیلبریک هم قانونیه.

سلام دوستان میخام سه تا بازی ترسناک بخرم خودم اینارو انتخاب کردم ایا بهتر از اینا هست یا اینا خوبه (the last of us رو بازی کردم)
the evil withinو daying light و alen isolation و resident evil hd remastred

- - -ویرایش - - -

بازی کارتونی هم خودم litle big planet 3 و rayman legends رو انتخاب کردم اگه بشه یکی دو تاهم شما معرفی کنید

Last edited by a moderator:

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
دوستان Rayman اگه تو بازار باشه چند قيمتشه دست ٢ ويا اگر آك باشه
كلا بازي كه هم ٢نفره خوب داشته باشه هم سينگل به جز فيفا و nba كلا غير ورزشي
ممنون

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
سلام دوستان میخام سه تا بازی ترسناک بخرم خودم اینارو انتخاب کردم ایا بهتر از اینا هست یا اینا خوبه (the last of us رو بازی کردم)

- - -ویرایش - - -

بازی کارتونی هم خودم litle big planet 3 و rayman legends رو انتخاب کردم اگه بشه یکی دو تاهم شما معرفی کنید

چیزی به اسم جلبریک برای ps4 نیس
کافی یکبار به نت وصل بشی تا همه بازی ها بن بشن

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303

- - -ویرایش - - -

بازی های ترسناکت خوبه
بازی های کارتونی plants vs zombies :garden warfare هم هست که چون ظرفیت یک میخری نمیتونی بگیری

- - -ویرایش - - -

دوستان Rayman اگه تو بازار باشه چند قيمتشه دست ٢ ويا اگر آك باشه
كلا بازي كه هم ٢نفره خوب داشته باشه هم سينگل به جز فيفا و nba كلا غير ورزشي
ممنون
Diablo هم دو نفره آفلاینش خوبه هم آنلاینش و هم سینگلش

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
خوب دوست عزیز باید به اینترنت وصل نشی و این کار هم جیلبریک هست و جیلبریک هم قانونیه.

جیلبریک چیه ؟؟؟؟ چی میگی حاجی . اگه قانونیه ی یبار با اکانته آن شو ......

و آنلاین بازی کردن یک لذتی داره 100 تا بازی سینگل نداره . من با نت 2مگ راحت BF4 میزنم آنلاین ..

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
اگه قانونیه چرا نباید به نت وصل شی؟بازی ظرفیت یکه اصلا جلبریک نیست استفاده نکنید بهتره چون امکان داره کلا دستگاه بن شه

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
آدرس اشتباه به دوستان ندید شاید یکی رو حرفتون حساب کرد این کارا رو کرد
اولا کلا ps4نه هک شده نه جیلبزیک نه هیچ چیز دیگه
دوما جلبریک کار غیرقانونی هستش چه تو ایفون چه تو هر وسیله الکتریکی دیگه و شرکت مادر با فهمیدنش به هر نحو اجازه مسدود کردن دسترسی شما رو داره

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
به نظر من صبر کنید تا بازی For Honor برای شرکت Ubisoft روی کنسول های نسل هشتم و PC بیاد بعد اونو بخرید فک کنم تا 2-3 ماه دیگه بیاد.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر