بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من یه درایوکلاب ریجن 1 با سیزن پسشو دارم که میخوام با بتمن آرکهام نایت عوضش کنم.

الان بتمن دست دومش قیمتش چقدر هستش؟ چون یه جا دیدم آکبندشو 175 میدن.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
دوستان من یه درایوکلاب ریجن 1 با سیزن پسشو دارم که میخوام با بتمن آرکهام نایت عوضش کنم.

الان بتمن دست دومش قیمتش چقدر هستش؟ چون یه جا دیدم آکبندشو 175 میدن.
من ریجن 2 رو 155 فروختم..

hasankachal

کاربر سایت
Nov 10, 2009
114
سلام همه دوستان
میشه یه لیستی از بازی های خوبی که انحصاری ps4 و xbox one هستن و نمیشه روی x360 بازی کرد، بدین؟
بازی های مشترک رو میتونم با x360م بازی کنم، ps4 رو گرفتم که بازی های انحصاری رو بازی کنم
خیلی ممنون از لطفتون

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,006
نام
U-N-3-S
سلام همه دوستان
میشه یه لیستی از بازی های خوبی که انحصاری ps4 و xbox one هستن و نمیشه روی x360 بازی کرد، بدین؟
بازی های مشترک رو میتونم با x360م بازی کنم، ps4 رو گرفتم که بازی های انحصاری رو بازی کنم
خیلی ممنون از لطفتون

Assassin Creed: Unity = Ps4 And One
The Last Of Us = Ps4
BloodBron = Ps4
FORZa M 5 = Xbox One
Batman Arkham Knight = Ps4 And One
DriveClub = Ps4
And ..............

UpComing For ONLY on ps4

Uncharted Drake collection
Uncharted 4
Horizon Zero Dawn

.......

برای اطلاعات بیشتر = https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_(eighth_generation)

آخرین ویرایش:

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
سلام
ببخشید دوستان کسی بازی the elder online بازی کرده ? ارزش خرید داره ?? دموش که معرکس
بعد در مورد آنلاین بودنش چقدر حجم میگیره ?
قیمت gta V دست دوم و نو چنده ?
همین سوال براassassins creed unity رو لطف میکنید جواب بديد

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
آقا تصمیم گرفتم یه هارد 2 ترا بندازم رو کنسول و پر بازیش کنم (ظرفیت 1) و به نت هم وصل نشم اما یه سوال:
اگه برای بازیهای جدید نیاز به آپدیت کنسول باشه احتمال اینکه آپدیت جدید که به صورت آفلاین دریافت و نصب شده، باعث بن شدن بازی بشه چقدره؟:d

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
آقا تصمیم گرفتم یه هارد 2 ترا بندازم رو کنسول و پر بازیش کنم (ظرفیت 1) و به نت هم وصل نشم اما یه سوال:
اگه برای بازیهای جدید نیاز به آپدیت کنسول باشه احتمال اینکه آپدیت جدید که به صورت آفلاین دریافت و نصب شده، باعث بن شدن بازی بشه چقدره؟:d
سلام
هارد کنسولو عوض نکنین بهتره ولی خوب تصمیم با خودتونه مولتی بازی های الان همشون خوبه ظرفیت دو خریدن بهتره ولی بازم تصمیم با خودتونه:d
برای اپدیت مسلما باید به نت وصل شید منظورتون چیه که به صورت آفلاین نصب شده؟

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
امیر خان نکته همین جاست
زمانی که اپدیت 2.50 اومد ظرفیت یک که جزو قوانین سونی بود رو حذف کرد و تمامی ظرفیت یک ها بن شدن
حالا سوال اینجاست که اگر هم به صورت آنلاین و هم آفلاین آپدیت صورت بگیره (مثلا آپدیت 2.80) از کجا معلوم که ظرفیت یک و دو و حتی سه رو سونی حذف نکنه؟

من مشکلم با آپدیت و نه اتصال به نت، چون آپدیت جدید میگه که چی باشه و چی حذف بشه
ظرفیت دو که امکان نداره حذف شه ظرفیت سه هم همینطور ولی ظرفیت یکو نمیدونم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان این The Last of Us چرا اینقدر یهو گرون شده؟

من قبلا دست دومشو تو 80 قیمتشو میدیدم ولی الان قیمتش به 100 رسیده.

انصاف دوستانه دیگه :|
من یک ماه قبل عید بازیو گذاشته بودم بازارسنتر تو دو هفته فروش نرفت (با قیمت 90) بعد با قیمت 80 فروش رفت 8-|

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
انصاف دوستانه دیگه :|
من یک ماه قبل عید بازیو گذاشته بودم بازارسنتر تو دو هفته فروش نرفت (با قیمت 90) بعد با قیمت 80 فروش رفت 8-|

واقعا راست میگی . من واقعا هنوز نمیدونم رنج قیمت گذاری تو ایران چجوریه.

مثلا برام جای سواله که چجوریه الان آکبند بتمن 175 تومن هستش اون وقت اکبند ویچر 3 تو 200 تومن هست در حالی که هر دو تا 60 دلار هستن. یا چرا DMC SE با این که 24 دلار هستش ولی تو ایران 200 هزار تومن شده.

کلا همه چیمون باید بهم بیاد.

حالا در راستای تاپیک دوستان من الان بتمن دست دوم را میتونم تو حول و حوش 155 پیدا کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر