بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
با سلام دوستان.من انگلیسیم زیاد خوب نیست میخواستم بدونم اگه the witcher 3:wild hunt رو بگیرم تو روند بازی به مشکل بر میخورم مثلا انجام ماموریتا و ... و راهنما های بازی تو اینترنت میتونه به کمک کنه یا نه ؟ با تشکر :-*[h=3][/h]

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
سلام دوستان.به عنوان اولین تجربه ی the witcher 3 : wild hunt rpg پیشنهاد میدید یا dragon age inquisition ? و کدوم مدت زمان گیم پلیش بیشتره ؟ :thinking:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام دوستان.به عنوان اولین تجربه ی the witcher 3 : wild hunt rpg پیشنهاد میدید یا dragon age inquisition ? و کدوم مدت زمان گیم پلیش بیشتره ؟ :thinking:

witcher 3 wild hunt از همه لحاظ بهتر از dragon age هست بنظرم :D از dragon age طولانی تره :D

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435

هر کدوم قشنگی خودش رو داره ، DA:I یکم فانتزی تر هست ، بازی روانتری هم هست و مولتی پلیر هم داره ، نقشه های خیلی زیادی با تنوع بالایی داره ، توی بازی کلاس و . . . میتونی انتخاب کنی و شخصیت خودت رو هم میسازی و سه نفر هم در طول بازی میتونی دنبال خودت ببری و میتونی همینطور هم عوضشون کنی . . .
Witcher 3 یکم جدی تر هست و جو تاریکتری داره ، دوتا نقشه اصلی داره که بزرگی یکیش به اندازه ی کل نقشه های DA:I میشه ! یکم بازیش هاردکورتر هست ، فقط یه شخصیت داری و همراهی هم توی بازی نداری ، یه آگاهی تقریبی هم از بازی های قبلیش نیاز داره ، انتاخب کلاس و . . . نداری اما میتونی روند و نوع پیشرفت کاراکترت رو کنترول کنی ، نقشه های این بازی فوقالعاده متراکم هستن و مدام توی راهت به یه چیزی برخود میکنی و وارد یه ماجرایی میشی . . .

برای من تموم کردن DA:I سه هفته طول کشید و تموم کردن Witcher حدود دو هفته ؛ اما DA:I رو کامل کردم و هیچ چیزی باقی نزاشتم ؛ Witcher رو یکی از نقشه های اصلیش رو هنوز تمام نکرده بودم که بازی رو تموم کردم . . .

برای هر دوتا بازی هم نیاز به تسلط کامل به زبان انگلیسی داری . . .

- - -ویرایش - - -

با سلام دوستان.من انگلیسیم زیاد خوب نیست میخواستم بدونم اگه the witcher 3:wild hunt رو بگیرم تو روند بازی به مشکل بر میخورم مثلا انجام ماموریتا و ... و راهنما های بازی تو اینترنت میتونه به کمک کنه یا نه ؟ با تشکر :-*

شدیدا به مشکل بر میخوری ، بازیش فقط بکش بکش نیست ، باید دقیقا بدونی داری چیکار میکنی . . .
در ضمن بازیش هم اونقدر وسیع هست که اگه بخوای با راهنما بری اصلا نمیتونی از بازی لذت ببری چون همیشه باید سرت توی راهنما باشه !

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
دوستان سلام
راجع به ظرفیت بازیها سوال دارم از کجا بپرسم؟
چون همیشه آفلاینم اگه ظرفیت یک بخرم برای آپدیتهای آینده سونی اگر وصل بشم بازیهام پاک میشه یا میتونم آفلاین آپدیت کنم.
با تشکر

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان سلام
راجع به ظرفیت بازیها سوال دارم از کجا بپرسم؟
چون همیشه آفلاینم اگه ظرفیت یک بخرم برای آپدیتهای آینده سونی اگر وصل بشم بازیهام پاک میشه یا میتونم آفلاین آپدیت کنم.
با تشکر
کلا ظرفیت یک بعد از وصل شدن به PSN بازی هاش قفل میشه و دیگه قابل استفاده نیست.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من میخواهم این هفته ps4 رو بگیرم.
بنظرتون اولین بازیرو witcher 3 بگیرم یا tlou???
تو بازی ویچر 2 غرق شده بودم و بد منتظر ویچر 3 بودم و از طرفی دیوانه بازیهای ناتی داگ هستم!!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

به عنوان اولین تجربه توی این سبک 100% ویچر :D چون دراگون ایج خیلی استراتژیک تره گیم پلیش و باید همزمان 4 نفر رو کنترل کنی (یه جورایی مثل این JRPG هاس که Party Member داری) و به عنوان اولین RPG ـیی که داری بازی میکنی ، ممکنه از بازی زده بشی :D ولی ویچر هم کنترل 1 نفرو داری ، هم گیم پلی حالت اکشن تری داره و دم دستی تره (مثل بازیای HnS ـه تقریباً)

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
سلام
ببخشید دوستان کسی بازی the elder online بازی کرده ? ارزش خرید داره ?? دموش که معرکس
بعد در مورد آنلاین بودنش چقدر حجم میگیره ?
قیمت gta V دست دوم و نو چنده ?
همین سوال براassassins creed unity رو لطف میکنید جواب بديد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر