بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اگه لينكي از final fantasy xv royal edition كه شامل همه DLC ها و اون بسته رويال پكش ميشه وحود داره و يه جوانمردي لطف كنه بزارش واقعا شرمندمون كرده.

من پاييز پارسال ميخواستم بالاخره 15 را بازي كنم ولي خبر نسخه رويال اديشن را كه شنيدم صبر كردم تا بيادش و بعدش يهو خبراي هك جدي شد و ما هم آپديت نكرديم و حالا هنوز منتظرم لينكي از اين نسخش بياد. چون اين اسكوار پول پرست محتويات اضافشو رو ديسك نزاشته و بخاطر همينه ديسكشو نميتونم كرايه كنم و هر چي هم گشتم لينكي از royal edition پيدا نكردم.

• Like
Reactions: genesis007

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سرعتش که از سایت هایی که می گیری خیلی بیشتره :D حرف نداره شما اول برنامه MEGAsync رو دانلود کن بعد از طریق همین برنامه بازی رو دانلود کن کاملا هم قابلیت resume داره (من خودم تو دو روز بازی رو دانلود کردم )
اینم لینکش که یکی از بچه ها قبلا گذاشته بود به غیر از dark souls 3 fire fades من دارک سولز 2 و شادو اف د کلوسوس رو هم از همینجا گرفتم هیچ مشکلی نداشت
MEGA
3 گیگ دانلود کردم قطع شد که !! میگه باید نسخه Pro رو خریداری کنی! راهی نداره؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
3 گیگ دانلود کردم قطع شد که !! میگه باید نسخه Pro رو خریداری کنی! راهی نداره؟
من خودم از همینجا دانلود کردم همچین پیغامی نداد از قسمت transfer manager از قسمت downloads اونجا یکبار دیگه بازی رو resume کن ببین ادامه دانلود رو نمیره ؟؟؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من خودم از همینجا دانلود کردم همچین پیغامی نداد از قسمت transfer manager از قسمت downloads اونجا یکبار دیگه بازی رو resume کن ببین ادامه دانلود رو نمیره ؟؟؟
یه بار قطع شدالان از ادامه ش نمیاد و میخواد دوباره از اول بگیره! در حالیکه اون سه گیگ تو پوشه مگا ذخیره شده ! کلا من با سایت های خارجی از اولشم مشکل داشتم :D

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
یکی نیست لینکی به ما بده

بفرما داداش:

لينك نسخه اروپايي OUTLAST 2

CUSA07742

ShrinkEarn

CUSA06633

لينك Outlast + DLC Whistleblower

ShrinkEarn

هر دو لينك هم كاملا مستقيم و پر سرعت هستن و اگه احيانا خواستي تو چند روز دانلودشون كني و از ادامه دانلود زدي و جلو نرفت كافيه دوباره رو همون لينك بزني و آدرس جديد رو وارد ادامه همون دانلود قديميت كني تا دوباره جلو بره.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دمت گرم داداش که بز رخم بی نمک ما نمک ریختید :-( خلاصه من هم خیلی در عجبم :D:-w
خب ، از ادمین سایت نوین اسپات درخواست کردم که بازی رو قرار بده ، ایشون هم لطف کردن و برای دانلود گذاشتن
نمیدونم میشه لینک گذاشت یا نه ؟! ولی خب با یه سرچ ساده پیدا میشه :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,021
نام
احمد
خب ، از ادمین سایت نوین اسپات درخواست کردم که بازی رو قرار بده ، ایشون هم لطف کردن و برای دانلود گذاشتن
نمیدونم میشه لینک گذاشت یا نه ؟! ولی خب با یه سرچ ساده پیدا میشه :D
درود بر شرفت ای سولز باز:D نمیدونی سر پیدا کردن این بازی چه زجری کشیدم، حتی بیشتر از اولین بازی که دارک سولز رو پلی دادم.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام دوستان GOW نسخه DUPLEX رو از par30dl دانلود کردم وقتی اکسترکت میکنم برای تعداد زیادی از پارت ها ارور میده اما اکسترکت میشه فایل نهایی ولی هنگام نصب روی کنسول ارور میده متاسفانه پارت هایی که ارور میدن رو من مجددا دانلود کردم اما بازم ارور ها برقرار هستن راهی برای حل این مشکل هست یا از نو دانلود کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر