بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
  • Like
Reactions: AMIR_PC

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
نه متاسفانه دوست عزیز
اینو خودم مستقیم کردم
oboom قابلیت resume داره و به تغییر ip هم حساس نیست. سرعت دانلودشم خیلی بالاس. مشکل چیه پس؟
حجم فایل کمه ولی تعدادش پارت هاش زیاده
می خواستم همه رو تو یه لینک دانلود بشه ...
تو کدوم سایت لینک ها رو مستقیم میکنی ؟

AMIR_PC

کاربر سایت
Dec 22, 2014
105
نام
AMIR

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
حجم فایل کمه ولی تعدادش پارت هاش زیاده
می خواستم همه رو تو یه لینک دانلود بشه ...
تو کدوم سایت لینک ها رو مستقیم میکنی ؟

من بیشتر ریموت می کنم تا مستقیم. اون لحظه هم oboom در دسترسم بود
من راستش هنوز دقیقا متوجه نشدم مشکل چیه. 10-15 تا لینکه دیگه. چنتا captcha باید رد کنی. اگه سخته لینک دیگه ای ندارم متاسفانه دوست عزیز

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
این قضیه ربطی به نسخه بازی نداره و مربوط به پیلودی هست که استفاده میکنید واسه خودم تو uncharted 1 این مشکل پیش اومد بعد تو فیفا 18 هم سیوهام پرید متوجه شدم از پیلوده مجددا از روش اندروید استفاده کردم دیگه مشکل خاموشی وسط گیم ندارم
خودم از ps4 seve3 استفاده میکنم و از بین گزینه ها همیشه با ps4-hen-vtx هکی میکنم. اگه بهتر و کاملترشو دارید بزارید شاید نسخه من قدیمیه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
خودم از ps4 seve3 استفاده میکنم و از بین گزینه ها همیشه با ps4-hen-vtx هکی میکنم. اگه بهتر و کاملترشو دارید بزارید شاید نسخه من قدیمیه
شما با ps4 serve3 مشکل خاموشی وسط گیم داری؟؟

اگه آره پس روش های دیگه رو تست کنید

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
شما با ps4 serve3 مشکل خاموشی وسط گیم داری؟؟

اگه آره پس روش های دیگه رو تست کنید
دفعه اولمه کلا وسط بازی خاموش شد تا بحال نداشتم
فقط قبل سه بار پشت سرهم موقع ارسالپی لود خاموش شد ک بعدا متوجه شدم بخاطر وصل بودن دسته به کنسول بود و اینگه گویا نباید موقع ارسال چیزی بهش وصل بشه. بعدش دیگ خاموشی نداشتم اصن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
دوستان نسخه ای از Uncharted 4 هست که حجم کمتر از 60 گیگ داشته باشه ؟ چون من هارد ندارم فلش دارم و فضای انتقالش رو ندارم و این مسئله داره دیوانه میکنه من راستش
اگر نسخه کم حجم تری بدین واقعا ممنون میشم

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام
دوستان نسخه ای از Uncharted 4 هست که حجم کمتر از 60 گیگ داشته باشه ؟ چون من هارد ندارم فلش دارم و فضای انتقالش رو ندارم و این مسئله داره دیوانه میکنه من راستش
اگر نسخه کم حجم تری بدین واقعا ممنون میشم
درود. خیر

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من در عجبم چرا تا حالا سایت های ایرانی بازی Dark Souls 3 The Fire Fades Edition رو قرار ندادن واس دانلود ؟!!!
والا من نسخه Fire Fades Edition رو از mega گرفتم و هیچ مشکلی هم نداره دیگه نیاز نبود تک پارت تک پارت دانلود کنم و سزعتش هم خیلی خوب بود (بعش این سایت های ایرانیه) نمی دونم چرا شما گیر دادید به این دانلودها و p30day و ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا من نسخه Fire Fades Edition رو از mega گرفتم و هیچ مشکلی هم نداره دیگه نیاز نبود تک پارت تک پارت دانلود کنم و سزعتش هم خیلی خوب بود (بعش این سایت های ایرانیه) نمی دونم چرا شما گیر دادید به این دانلودها و p30day و ...
سلام
اولا که میشه لینکشو بفرستی ؟! :D
بعدش اخه فکر نکنم سرعت دانلود حداکثری بده ها ! وسطش قطع بشه چی؟!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام

Mega سرعت دانلودش که حرف نداره
خودشم Extensions داره برای Chrome و FF، اما با قطع شدن چندان میونه خوبی نداره ممکته مجبور باشید از اول دانلود کنید ممکن هم هست خیر، اما اگر صفحه رو بعد از قطع شدن ببندید به طور قطع باید برید از اول دانلود کنید

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام
سرعتش که از سایت هایی که می گیری خیلی بیشتره :D حرف نداره شما اول برنامه MEGAsync رو دانلود کن بعد از طریق همین برنامه بازی رو دانلود کن کاملا هم قابلیت resume داره (من خودم تو دو روز بازی رو دانلود کردم )
اینم لینکش که یکی از بچه ها قبلا گذاشته بود به غیر از dark souls 3 fire fades من دارک سولز 2 و شادو اف د کلوسوس رو هم از همینجا گرفتم هیچ مشکلی نداشت
MEGA

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر