بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

javidkhah

کاربر سایت
Jun 11, 2018
75
سلام
من تمام پارت های بازی Resident Evil 7 Gold Edition رو از P30day دانلود کردم اما موقع اکسترکت کردن ارور داد که پارت های (4-9-10-11-12-14)خرابه !! منم زدم همشون رو repair کردم ،بعدش اکسترکت شد و دیگه ارور نداد
ولی فعلا تو کنسول امتحانش نکردم ببینم موقع نصب ارور میده یا نه ، خودم احتمال زیاد میدم ارور Corrupted بده موقع نصب
مطمئن هستم که پارتها بدون مشکل و خطا دانلود شدن ، نمیدونم چرا اینجوری چندتا پارتش ارور داد !

برادر نت ایرانه دیگه .

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Mojtabamor

کاربر سایت
May 20, 2018
17
دوستان خواهشا يه جوانمردي راهنمايي كنه.

كسي آپديت 1.21 بازي ghost recon wildlands كه سم فيشر را به بازي اضافه ميكنه داره يا جايي را ميشناسه كه داشته باشش؟ مثلا تو تاپ 2 دانلود نسخه طلاييش با همه DLC هاش هست ولي تا آپديت 1.18 بازي را گذاشته.
چقدر این بازی آفلاین هست و می شه بازی کرد ؟؟؟؟ می شه بخش داستانی رو آفلاین رفت ؟؟؟؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
چقدر این بازی آفلاین هست و می شه بازی کرد ؟؟؟؟ می شه بخش داستانی رو آفلاین رفت ؟؟؟؟

کل این بازی میشه آفلاین بازی کرد
تنها فرق آفلاین و آنلاین بازی اینه همراه های شما در بازی cpu باشن یا شخص درصورتی دوست پایه نداشته باشین و بخوایین رندوم خود بازی کسی پیدا کنه بهتره آفلاینبازیش کنی چون هرکس ساز خودش میزنه و به جای اینکه حال بده حالتم گرفته میشه

• Like
Reactions: Mojtabamor

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
تمام بازی هایی که روی دستگاه نصب شده و قفل نیستن . یا بازی هایی که دیسکشون رو دارین
عزیز جان یه مددی به ما بده.... [-o<بازی God Of War رو میخاستم دامپ کنم که هر یک ساعت یه درصد میره و رو پنج درصد دستگاه خاموش میشه...~X(.این یه مطلب....یه بنده خدایی هم تو تاپیک بازی های دامپ شده برای 4.55 گفته بود که بازی های جدید دامپ نمیشن....ممکنه ایا...:-??

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
من تمام پارت های بازی Resident Evil 7 Gold Edition رو از P30day دانلود کردم اما موقع اکسترکت کردن ارور داد که پارت های (4-9-10-11-12-14)خرابه !! منم زدم همشون رو repair کردم ،بعدش اکسترکت شد و دیگه ارور نداد
ولی فعلا تو کنسول امتحانش نکردم ببینم موقع نصب ارور میده یا نه ، خودم احتمال زیاد میدم ارور Corrupted بده موقع نصب
مطمئن هستم که پارتها بدون مشکل و خطا دانلود شدن ، نمیدونم چرا اینجوری چندتا پارتش ارور داد !
:D

احتمال اینکه نصب بشه هم زیاده چون اگه فایلا مشکلی داشتن باز استخراج نمیشد...

واسه خودم Uncharted Natan Drake Collection این مشکل پیش اومد و یکی دوتا از پارتا ارور دادن اول حالم گرفته شد ولی بعد از repair مشکل حل شد و بازی هم خداروشکر نصب شد

• Like

m2back

کاربر سایت
Jun 1, 2018
23
دوستان یه پیشنهادی دارم
لطفا افراد فعال انجمن که تو PSXHAX عضو هستن یه تاپیک برای دی ال سی ها پولی بازی ها باز کنن
واقعا ممنونتون میشم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
آقا ناموسا يه نفر جواب سوال هاي ما را هم بده.

من الان saints row 4 re-elected را دانلود كردم و وقتي فايل رارشو باز كردم به غير از pkg بازي يه دو تا پوشه ديگه به اسم system data و user هستش و مثلا تو پوشه user يه پوشه به اسم تروفي هاي بازي هست و من قبلا شنيده بودم كه ظاهرا بعضي بازي هاي هكي تروفيشون نمياد و بايد خودت تروفيشونو نصب كني.

خوب من الان چجوري اون دو تا پوشه را تو كنسول نصب كنم؟ چون اونا pkg نيستن

خواهشا اگه يه جوانمردي جواب بده ممنون ميشم. خيلي جوابش برام واجبه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
من چند روز پیش یه بازی گرفتم ۶ پارتش ارور داد!
مشکل از نت مزخرف ایرانه
ریپیر کن حل میشه

• Like

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
آقا ناموسا يه نفر جواب سوال هاي ما را هم بده.

من الان saints row 4 re-elected را دانلود كردم و وقتي فايل رارشو باز كردم به غير از pkg بازي يه دو تا پوشه ديگه به اسم system data و user هستش و مثلا تو پوشه user يه پوشه به اسم تروفي هاي بازي هست و من قبلا شنيده بودم كه ظاهرا بعضي بازي هاي هكي تروفيشون نمياد و بايد خودت تروفيشونو نصب كني.

خوب من الان چجوري اون دو تا پوشه را تو كنسول نصب كنم؟ چون اونا pkg نيستن

خواهشا اگه يه جوانمردي جواب بده ممنون ميشم. خيلي جوابش برام واجبه

برادر خونسردی خودتو حفظ کن....:Cheesygrin:
کافیه FTP رو فعال کنی و از طریق pc بریزی تو ps4

• Like
Reactions: THE BEST BOY

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
final fantasy xv و dlc هاش رو کسی لینک داره برای این هک ؟
==================
کسی لینکی سالم از دمو pt هم داره ممنون می شم بفرسته چون خودم یجا پیدا کردم لینکش خراب بود متاسفانه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عزیز جان یه مددی به ما بده.... [-o<بازی God Of War رو میخاستم دامپ کنم که هر یک ساعت یه درصد میره و رو پنج درصد دستگاه خاموش میشه...~X(.این یه مطلب....یه بنده خدایی هم تو تاپیک بازی های دامپ شده برای 4.55 گفته بود که بازی های جدید دامپ نمیشن....ممکنه ایا...:-??
دامب این بازی کاره من و شما نیست. بیخیال. برو دانلود کن منم میخواستم دامب کنم ولی نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر