بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
امکان نداره دوست عزیز...شما داری بازی رو بدون لانچر و با فایل اصلی باز می کنی...اگر بازیت نیاز به آپدیت داشته باشه و یه فایل هایی کم داشته باشه فرقی نمی کنه چطوری و از کجا بازش کنی...جواب نمیده تا آپدیت شه.
امکان داره دوست عزیز دروغ که نمیگم مثلا من اپدیت تانک نگرفتم هنوز واسه همین وقتی میزنم رو مود تانک میگه باید اول اپدیت کنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
امروز باز هم به روش هاي اريش هارتمان كبير جلو رفتم و يه بازي فوق العاده رو تجربه كردم :d

دوستان حتما" همه متوجه شدن كه بر خلاف قبل تر ها كه P63 و YAK9 خيلي زياد بودن الان F8F ها و سري F امريكا خيلي زياد شدن :| اينها براي جنگ هاي دريايي ساخته شدن ميان داگ فايت اون هم با هواپيماهايي كه اصلا" براي مقابله با اين ها ساخته نشده :| به خاطر قدرت اتش زيادشون و مشخصاتي كه دارن من المان زياد نميتونم سر به سرشون بذارم :|ميان ذارت پشت سرم:|

امروز يه انتقام سختي ازشون گرفتم:d 3-4 تاشون رو زدم از 6 تا هواپيمايي كه انداختم :d
ببينيد براي المان بازي كردن بهتره به كمترين فاصله به هدف برسيد ! من اهداف ام رو توي زير 100 الي 50 متر زدم :d قشنگ جلو چشم ام F8F گربه خرسي ((:|) رو زدم خورد كردم :d
هارتمان براي زدن اهدافش به 60 الي 25 متري هدف ميرسيد و ميزدش :|:d

يه چندتا ويدئو ديدم از GUN CAMERA هاي واقعي جنگ جهاني دوم ! واقعا" چقدر شكار هواپيما سخت بوده !!! اصلا" چيزي كه ما مي بينيم يك هزارم واقعيت هم نيست !!! در واقعيت زدن يه B17 خيلي سخت بوده ! يارو بهش همينطوري داشت شليك مي كرد و اخ نمي گفت :| زد به موتورش از تو موتورش دود در اومد چندثانيه :| بعد قطع شد :|

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
امروز باز هم به روش هاي اريش هارتمان كبير جلو رفتم و يه بازي فوق العاده رو تجربه كردم :d

دوستان حتما" همه متوجه شدن كه بر خلاف قبل تر ها كه P63 و YAK9 خيلي زياد بودن الان F8F ها و سري F امريكا خيلي زياد شدن :| اينها براي جنگ هاي دريايي ساخته شدن ميان داگ فايت اون هم با هواپيماهايي كه اصلا" براي مقابله با اين ها ساخته نشده :| به خاطر قدرت اتش زيادشون و مشخصاتي كه دارن من المان زياد نميتونم سر به سرشون بذارم :|ميان ذارت پشت سرم:|

امروز يه انتقام سختي ازشون گرفتم:d 3-4 تاشون رو زدم از 6 تا هواپيمايي كه انداختم :d
ببينيد براي المان بازي كردن بهتره به كمترين فاصله به هدف برسيد ! من اهداف ام رو توي زير 100 الي 50 متر زدم :d قشنگ جلو چشم ام F8F گربه خرسي ((:|) رو زدم خورد كردم :d
هارتمان براي زدن اهدافش به 60 الي 25 متري هدف ميرسيد و ميزدش :|:d

يه چندتا ويدئو ديدم از GUN CAMERA هاي واقعي جنگ جهاني دوم ! واقعا" چقدر شكار هواپيما سخت بوده !!! اصلا" چيزي كه ما مي بينيم يك هزارم واقعيت هم نيست !!! در واقعيت زدن يه B17 خيلي سخت بوده ! يارو بهش همينطوري داشت شليك مي كرد و اخ نمي گفت :| زد به موتورش از تو موتورش دود در اومد چندثانيه :| بعد قطع شد :|

خیلی دوست دارم این فیلم هایی که میگی رو ببینم اگر لینک داری بیزحمت پخ کن. ;)

NERO 7

کاربر سایت
با PS4 بودم ! اصلا" نميدونه ادم كدوم راند حس و حالش سر جاشه كه بتونه درست بازي كنه تا فيلم بگيرم :| حتما" خودتون هم ديديد بعضي روزها ادم ميخواد بازي كنه اما اصلا" دست و دلش به كار نميره :| يعني هر كاري مي كنه به در بسته ميخوره :|

من خودم با FW بازي مي كنم يعني هواپيماي اصلي ايم FW ه ! با FW وقتي اينمدلي ميخواي بازي كني چون TURN RIME اش بالاست فقط يكي دو ثانيه فرصت ميشه بزنيش بعد از تو ديدي خارج ميشه اگر فاصله كم باشه همون لحظه پودر كامل ميشه :d

دوستان يكي خواهشا" بهم بگه اين 61K RP كه ريختم پاي ME 410 كاليبر 50 الكي نبوده :| من گرفتم تاباهاش بر تانك شكار كنم الان هر كاري مي كنم تانك ها يا PILLBOX ها دميج نمي گيرن :| بايد حتما" گلوله هاي خاص رو بذارم روش تا منفجر كنه ؟

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
با PS4 بودم ! اصلا" نميدونه ادم كدوم راند حس و حالش سر جاشه كه بتونه درست بازي كنه تا فيلم بگيرم :| حتما" خودتون هم ديديد بعضي روزها ادم ميخواد بازي كنه اما اصلا" دست و دلش به كار نميره :| يعني هر كاري مي كنه به در بسته ميخوره :|

من خودم با FW بازي مي كنم يعني هواپيماي اصلي ايم FW ه ! با FW وقتي اينمدلي ميخواي بازي كني چون TURN RIME اش بالاست فقط يكي دو ثانيه فرصت ميشه بزنيش بعد از تو ديدي خارج ميشه اگر فاصله كم باشه همون لحظه پودر كامل ميشه :d

دوستان يكي خواهشا" بهم بگه اين 61K RP كه ريختم پاي ME 410 كاليبر 50 الكي نبوده :| من گرفتم تاباهاش بر تانك شكار كنم الان هر كاري مي كنم تانك ها يا PILLBOX ها دميج نمي گيرن :| بايد حتما" گلوله هاي خاص رو بذارم روش تا منفجر كنه ؟

فیلم هایی واقعی ای که گفتی چی از اونا هم لینک نداری ؟

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
فیلم هایی واقعی ای که گفتی چی از اونا هم لینک نداری ؟

چرااااااااااااااااااااا !!!

كافيه توي چيزتيوب سرچ كني LUFTWAFFE GUN CAMERA برات مياره ! يارو با FW 190 ها و BF 110 سري G و مسر اشميت چندتايي رو انداخت البته مثل WT نشون نداد كه مثلا" هواپيما يهو مي تركه :| ولي يه جايي بود فك كنم يه LA7 بود گمونم زدش خيلي دلچسب ازش خاك و خاكستر بلند ميشد :d

يه چيز جالب ديگه فيلم هم اين بود كه نشون ميداد از چه مقدار فاصله درگيري و شليك شروع ميشد و در چه فاصله ايي كنار مي كشيد

اگر نمي توني تا يه جايي برات اپلود كنم

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
چرااااااااااااااااااااا !!!

كافيه توي چيزتيوب سرچ كني LUFTWAFFE GUN CAMERA برات مياره ! يارو با FW 190 ها و BF 110 سري G و مسر اشميت چندتايي رو انداخت البته مثل WT نشون نداد كه مثلا" هواپيما يهو مي تركه :| ولي يه جايي بود فك كنم يه LA7 بود گمونم زدش خيلي دلچسب ازش خاك و خاكستر بلند ميشد :d

يه چيز جالب ديگه فيلم هم اين بود كه نشون ميداد از چه مقدار فاصله درگيري و شليك شروع ميشد و در چه فاصله ايي كنار مي كشيد

اگر نمي توني تا يه جايي برات اپلود كنم

من الان 3-4 تا شیلتر فکن دارم رو سیستم ولی همشون پوکیدن...فک نکنم بتونم رو چیز تیوب چیزی آنلاین ببینم :)
اگه آپ کنی خیلی خیلی ممنونت میشم ;)

asmantak

کاربر سایت

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
ویدیو های مهدی

داداش لينك كانال رو بت دادم
يه چندتاي ديگه داشتم كه اونها هم خيلي جالب بودن ولي قبل اينكه بگي اپلود كن حذفشون كردم :|:d

دمت گرم داداش خیلی عالی بود.

با FW 190 vs Lagg5 ـش خیلی حال کردم....چه دهنی از Lagg سرویس شد.
حمله به B17 و Liberator ها هم خیلی جالب بود...

جالب هم بود که طرف اصلن ار ترت های اینا نمیترسید تا میتونست بشون نزدیک میشد. مخصوصا یکی از اون Bf 119 vs B17 ها....انقدر نزدیک شد که دونه به دونه به 4 تا موتورش جداگانه شلیک کرد.

NERO 7

کاربر سایت
خود من هم برام خيلي جالب بود كه چرا شليك نمي كردن :| يا حالا همه اين B17 ها خدمه نداشتن يا اينكه مهمات تموم كرده بودن احتمال اخر هم اين كه شايد مي ترسيدن شليك بكنن به خودي ها بخوره

اينها كه چيزي نبود :| يه سري هم داشتم از HS 129 :d نشون ميداد زد يه وسيله زرهي رو تركوند :d ولي به گمونم 129 با توپ 20 ميلي بود نه 75 !!!
ويدئوهاي جالبناك ديگه هم اگه ميخوايد بگيد تا بگردم پيدا كنم :d يه چندتا انفجار تانك هم ديدم اصلا" توپ بودن :d

يه سري ويدئوي كاملا" اموزشي از نيروي دريايي امريكا داشتم توي جنگ جهاني دوم كه نحوه درگيري و مانورها و تاكتيك هارو نمايش ميداد كه گمونم پاك كردم :|

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
خود من هم برام خيلي جالب بود كه چرا شليك نمي كردن :| يا حالا همه اين B17 ها خدمه نداشتن يا اينكه مهمات تموم كرده بودن احتمال اخر هم اين كه شايد مي ترسيدن شليك بكنن به خودي ها بخوره

اينها كه چيزي نبود :| يه سري هم داشتم از HS 129 :d نشون ميداد زد يه وسيله زرهي رو تركوند :d ولي به گمونم 129 با توپ 20 ميلي بود نه 75 !!!
ويدئوهاي جالبناك ديگه هم اگه ميخوايد بگيد تا بگردم پيدا كنم :d يه چندتا انفجار تانك هم ديدم اصلا" توپ بودن :d

يه سري ويدئوي كاملا" اموزشي از نيروي دريايي امريكا داشتم توي جنگ جهاني دوم كه نحوه درگيري و مانورها و تاكتيك هارو نمايش ميداد كه گمونم پاك كردم :|

من رو یکی از B17 ها که خیلی بهش نزدیک شد دقت کردم هیچ کس تو ترت ها نبود. احتمال زیاد همون که خودت گفتی یا خدمه نداشته یا تیر نداشته خدمه نرفتن بشینن پست تیربار ها.

دمت گرم اگر ویدئو های دیگه ای هم داری آپ کن.
من یه کلیپ از درگیری تانک T-72 تو سوریه دارم جالبه فقط نمیدونم کجا آپ کنم براتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر