بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
1 بالای 128 کافیه.
2 اگه عشق پروازید قطعا این. قسمت تانکشم بدک نیست ولی اصل قضیه پروازه:x

------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه توصیه. اگه حال tier بالا ندارید و اهل مخفی کاری نیستید فقط TRACER ببندید. با P26 و گلوله تریسر 5 تا رو انداختم و 1 Death دادم. البت اگه نمیمردم من نفر اول تیم بودم.:d

آخرین ویرایش:

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
من اولویتم شبیه سازه بعد آرکید ولی خوب چه کنم که joystick ندارم:d ویدیو های dcs رو دیدم فازش جداس لامصب. اما افسردم می کنه. چون نمره چشمم داره میره بالا دیگه شاید civil هم نتونم برم:((

- - -ویرایش - - -

آقا سیاوش فتوا صادر کنید کیل دزدی حرامه:d بدبختمون می کنن آدم مجبوره تا لحظه آخر حریفشو track کنه حتی اگه یارو tail ش رو هم از دست داده باشه:|

- - -ویرایش - - -

دوستان معمولا نفر چندم تیم میشید؟ من خودم خیلی جون بکنم 2 معمولیش 4-5-6 گند بزنم 11-12
DCS کلا صد در صد اگه می خواید یه شبیه ساز فوق العاده داشته باشی پیشنهاد میشه، یه فرصت خرید خیلی خوب هم داری، من تونستم نمایندگی فروش ایران بگیرم، الان 60% تخفیف خرده کلا، من می تونم به دوستان ایرانی لایسنس هارو با 70% تخفیف بدم تا چند روزه دیگه که تخفیف ها برقراره.

والا اگه دست من بود که خیلی خوب بود :d کامنت پایینو بخون! تویه Full Real وارتاندر هینطوریش شکار کردن به نسبت سخته! اونوقت به قول خودش 10 20 تا کیل ازم دزدیده! که البته بیشتره! :d

مورد آخر هم بستگی به مود داره، من که تویه قسمت شبیه سازش بیشتر وقتا بالای جدولم b-)
:d
همش 10-20 تا کیل از تو دزدیم ها آبرمون رو ببر !

تا میتونید کیل دزدی کنید کسی هم کیلتون رو دزدید مجازید بزنیدش :d
همش ؟! مطمئنی؟:d
چطوری یه کیل دزدو بن کنیم؟:d
قانونی واسه منع این کار داخل بازی نیست، و البته یه جور همکاری حساب میشه!
در جنگ واقعی هم برای انداختن یه بمبر ، یه اسکاد 4 نفره شیرجه میزدند روی هدف و یکی از اونها پیروزی هوایی رو به اسم خودش ثبت می کرده! که البته سرش هم دعوا ها بوده!
اینم که ما میگیم شوخیه،
حالا تویه آرکید خیلی شدت کیل دزدی زیاده، و یه جواریی کیلی که 100% ماله شماست دزدیده میشه بعضی مواقع که این دیگه خیلی مسخرس! واسه همین به تازگی تعداد Kill assists هم می نویسه که زیاد حقی پایمال نشه! ولی در کل قانونی وجود نداره که بشه بن کرد کسی رو.
سرعت اینترنت باید چقدر باشه؟
این بهتره یاWOT ?
جواب سوال اول که دوستان گفتند.
جواب سوال دوم. این دو بازی متفاوتند. اصل این بازی هواپیما هستش. و تانک هنوز اوله راحه. ولی با این حال من به شخصه 100% این بازی رو به WOT ترجیج می دم! دیگه اون بازی خیلی آرکید ه! البته بگم زیاد قابل مقایسه نیستند و بیشتر سلیقه هستش. بازی مجانی هست و امتحانش هم ضرری نخواهد داشت.
در کل پیشنهاد میشه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آخه تو جنگ واقعی leaderboard و عنوان خوف superior نیست ک!:d

- - -ویرایش - - -

مود آرکیدشو میگم. من ک خودم از 18 تا 2 متغیر. صبح رتبم 2 تا 4 هست عصر 4 تا 12:d

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
اقا دوستمون دنبال قبیلست :d. کمکش کنید بیاد تو قبیلمون :d

اقا یه سوال
چطور میشه تو قسمت user skin از چندتا skin مختلف استفاده کرد؟؟
تو پوشه مربوطه skin هامو کپی می کنم ولی فقط حق انتخاب اسکین قبلیشو دارم
اگرم بخوام از جدیده استفاده کنم باید قبلیو حذفش کنم
راهی هست؟
ممنون میشم کمک کنید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ميدونم خيلي دارم ميگم ولي خوب بايد گفت :|:d

متاسفانه بعد از كراس پلتفرم شدن ديگه شانسي در نبردهاي هوايي براي كنسول باز ها نمونده :| يارو نميدونم از كجا و چه جوري شليك مي كنه و با چنان دقتي فقط بال رو ميزنه كه هواپيما در جا بال اش كنده ميشه :| يا بمبر رو فقط كافيه بهش برسه سريع اتيش مي گيره :|

توي كنسول يه هواپيما شايد چند دقيقه طول مي كشيد تا نفر ديگه ايي ميتونست بالاخره بزندش ( البته به جز فوق حرفه ايي ها :|:d )
چون دقت خيلي خفن نميتونست باشه ولي تا به الان فكر كنم نهايتا" 2-3 تا هواپيما زده باشم :| افت عجيبي پيدا كرده مقدار انداختن هام :|

اقا سياوش كه به بحث هاي مانور هوايي ما پاسخي نميده :|

حداقل يكي بگه اين سيموليتور رو چه جوري بايد از زمين بلند كرد :| خيلي سخته :d همش هواپيما يه وري ميشه و ملق ميزنه :| با RUDDER خيلي سعي كردم كنترلش كنم اما نشد :|

دارم ميرم سمت تانك ! با اين كه نسبت به هواپيما جذابيت كمتري داري ولي ديگه دقت فاكتور 100% مهم اش نيست
اين PZ 38t هم مارو كشت تا رسيديم به STUG III :d حالا خيلي راحت همه ميتركن :d

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
واقعا بدترین تصمیم همینه. گرچه pc هم بعضی وقتا خوب اعصاب رو میریزه بهم. mouse aim هرازگاهی میشه heavy cargo plane aim :d و آبشنای دید هم خیلی ایراد دارن.

- - -ویرایش - - -

بد ترین صدایی ک میشه شنید:

hit )x

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
ميدونم خيلي دارم ميگم ولي خوب بايد گفت :|:d

متاسفانه بعد از كراس پلتفرم شدن ديگه شانسي در نبردهاي هوايي براي كنسول باز ها نمونده :| يارو نميدونم از كجا و چه جوري شليك مي كنه و با چنان دقتي فقط بال رو ميزنه كه هواپيما در جا بال اش كنده ميشه :| يا بمبر رو فقط كافيه بهش برسه سريع اتيش مي گيره :|

توي كنسول يه هواپيما شايد چند دقيقه طول مي كشيد تا نفر ديگه ايي ميتونست بالاخره بزندش ( البته به جز فوق حرفه ايي ها :|:d )
چون دقت خيلي خفن نميتونست باشه ولي تا به الان فكر كنم نهايتا" 2-3 تا هواپيما زده باشم :| افت عجيبي پيدا كرده مقدار انداختن هام :|

اقا سياوش كه به بحث هاي مانور هوايي ما پاسخي نميده :|

حداقل يكي بگه اين سيموليتور رو چه جوري بايد از زمين بلند كرد :| خيلي سخته :d همش هواپيما يه وري ميشه و ملق ميزنه :| با RUDDER خيلي سعي كردم كنترلش كنم اما نشد :|

دارم ميرم سمت تانك ! با اين كه نسبت به هواپيما جذابيت كمتري داري ولي ديگه دقت فاكتور 100% مهم اش نيست
اين PZ 38t هم مارو كشت تا رسيديم به STUG III :d حالا خيلي راحت همه ميتركن :d

مگه به PS4 نمیشه موس و کیبورد وصل کرد؟؟خب با موس و کیبورد بازی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر