بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
میگم سیاوش جان اگه میشه کل پستایی که تو این تاپیک در مورد آموزش بازی هست تو پست اول تاپیک بذار.تا دسترسیش برای همه راحت باشه

nik 2011

کاربر سایت
آی کسانی که ps4 دارید. بدانید و آگاه باشید که pc اینجانب با هندل کار می کند و ps4 هم نداریم:d همیشه تو داگ فایت لگ میزنه (به خاطر نت نیست. چون benchmark هم خیلی کمه ! تو hangar هم کم میاره) و من که پشت سر یارو بودم و تغریبا زده بودمش میبینم زدنم. باو برو خدا رو شکر کنم fps بالای 20 میگیری:d

آقا سیستم score گیم یک %%%% به تمام معناس! من cirtical hit زدم. من tail ش رو نابود کردم. من موتورشو از کار انداختم یارو میاد یه تیر فقط یه تیر میزنه بعد رو صفحه مینویسه kill assist . نامردی نیست؟:|

vsg24

کاربر سایت
آی کسانی که ps4 دارید. بدانید و آگاه باشید که pc اینجانب با هندل کار می کند و ps4 هم نداریم:d همیشه تو داگ فایت لگ میزنه (به خاطر نت نیست. چون benchmark هم خیلی کمه ! تو hangar هم کم میاره) و من که پشت سر یارو بودم و تغریبا زده بودمش میبینم زدنم. باو برو خدا رو شکر کنم fps بالای 20 میگیری:d

آقا سیستم score گیم یک %%%% به تمام معناس! من cirtical hit زدم. من tail ش رو نابود کردم. من موتورشو از کار انداختم یارو میاد یه تیر فقط یه تیر میزنه بعد رو صفحه مینویسه kill assist . نامردی نیست؟:|
آخر نامردیه. بهش میگن kill steal یعنی دزدیدن کشتن (امتیاز کشتن).
خیلی های دیگه هم قبلا در انجمن وار تاندر به این مسئله اعتراض کرده بودن.

nik 2011

کاربر سایت
دوستان شما متوسط بعد هر چند تا kill یا kill assist (چون مورد دوم هم 60% موارد مال خودمون بوده:|) کشته میشید؟
چطور K/D Ratio خودمو ببینم؟

قبول ندارین gaijin بیشتر از گیمرا یه فکر جیبشه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
آخر نامردیه. بهش میگن kill steal یعنی دزدیدن کشتن (امتیاز کشتن).
خیلی های دیگه هم قبلا در انجمن وار تاندر به این مسئله اعتراض کرده بودن.

اينها كه چيزي نيست :|:d
يه B-17 رو قشنگ سلاخي كردم ! 4 تا موتورش رو زدم ! دم بال ها فلپ ها و ... رو داغون كردم ! FW 190 A5 كه حدود 700 تا 20 ميلي متري داره رو خرجش كردم اينقدر زده بودم كه RP 48 داد بهم ! كل شيشه كاكپيت شده بود چيزهايي كه از B-17 مي ريخت !
در اخر يك عدد هواپيماي روسي اومد گفت ذارت و B -17 تركيد:bighug::|
و من در حال خودكشي بودم :|

البته بازي از اين لحاظ يه جورايي FAIR ميشه ! منم شده پشت سر بچه ها راه افتادم براي زدن يه بمبر اونها دو ساعت زده بودنش من تا بهش گفتم ذارت منفجر شد :d
پس يكي اگر ازت دزديدن تو هم از يكي مي دزدي اخر :d

اما بدترين مدل اينه كه دو ساعت تمام سعي كني به يه بمبر برسي بعد تا بهش رسيدي يكي از راه برسه يه چيزي بهش بزنه منفجر شه :|

دوستان شما متوسط بعد هر چند تا kill یا kill assist (چون مورد دوم هم 60% موارد مال خودمون بوده:|) کشته میشید؟
چطور K/D Ratio خودمو ببینم؟

قبول ندارین gaijin بیشتر از گیمرا یه فکر جیبشه؟

من قبلا" CRASH زياد داشتم ! بعد تا اومدم CRASH نداشته باشم اينترنت ايران تركيده بود دوباره CRASH پيدا كردم :|
اون اوايل هم نميدونستم زوم روي هدف وجود داره و سعي مي كردم دستي بزنم :| ( نخنديد بهم خواهشا":d:|)

اون مواقع نهايتا" 1 دونه مي زدم در قبال سه تا افتادن :|

الانه به ركور.د 7 به 1 هم رسيدم ولي تا داشتم حرفه ايي ميشدم با PC يكي شديم و درب و داغون گشتيم تا به الان :| فردا تست كنم ببينم ميتونم كاري بكنم يا بايد بكشيم توي تانك :|

اتفاقا" گايجين يكي از بهترين F2P سازهايي بوده كه من ديدم ! كافيه بري WoT بازي كني تا ببيني گلوله هاي گلدي يعني چي ! يا چقدر ستاره مي خواست تا يه تانك باز بشه :| و بايد حتما" پرميوم مي گرفتي :|
گايجين نسبه به بقيه واقعا" پولي نمي گيره اون پولي هم كه مي گيره مال كسي ايه كه فقط دلش مي خواد فلان هواپيمارو داشته باشه يا سريعتر پيشرفت كنه

F.S.F

کاربر سایت

اخخخخخخخخخخخخ گفتی . والا اخر نامردیه . سیستم امتیازاتشون درست نیست . به نظرم امتیاز رو باید طوری طراحی کنن که کسی که بیشترین صدمه رو میزنه به هدف به اسم اون تموم شه
من الان یه p-40 شاخ به شاخ اومد زدم موتورش از کار افتاد با oil tank اش هم صدمه دید . بعد یه مرده خور اومد زدش کل امتیازو دادن به اون . اخه من نمیدونم چرا موتوری که اتیش گرفته و کلن نابوده من باید kill assist بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:|
حکایت ما شده: ما کاشتیمو دگران خوردند .
ای . عجب

nik 2011

کاربر سایت
بلهه (لحن فامیل دور:d) درسته ولی گایجین باید رو مسله ksteal و UI بازی بیشتر کار کنه. با اینکه کاربر PC هستم ولی بعضی چیزا رو اعصابه. TARGET یی که Highlight کردم رو وقتی میفته پشتم با فلشی خیلی شبه به بقیه نشون میده. look back باید instant باشه نه اینکه دوربینو بچرخونه. اونجوری آدم کرش زیاد میده. مسله win و lose هم خیلی رو اعصابه. آرکید باید یه منو واسه انتخاب داشته باشه. مثلا من همیشه میخوام TDM بزنم یهو : VICTORY IS OURS. LETS GO HOME :| از custom battle هم فایده نداره. mose aim هم خوبه ولی بعضی جاها اینقدر ضعیف عمل میکنه که نزدیکه یه موس و یه مانیتور بیفتم تو خرج:d لا مصب وسط df عین یه هواپیمای heavy فرمان میگیره نزدیک بیس موس تکون نداده یه loop میره. بخدا خیلی رو اعصابن اینا! (البت یارای احمق بدترن. آقا ماله منه اون هواپیما چرا میای تو شیکمم ؟ بعد جفتمون کرش می کنیم و یارو در میره! اصن جلوشونو نمیبینن 10 بار به خودی میخورم تو مپ 1 بار هم به دشمن نمیخورم. دارم عین آدم میرم جای تیر بهم هواپیما میزنن:d خودیا8-|)

- - -ویرایش - - -

شیطونه میگه world of warplanes دانلود کنم یا لایسنس DCS A10C بگیرم راحت شم:d

NERO 7

کاربر سایت
امروز صبح فهميدم ديگه انگار بايد از WT هواپيما بكشم بيرون !
اصلا" نميشه ديگه كاريشون كرد اين PC پلير ها الان خيلي وقته دارن بازي رو ميخورن روي PS4 نزديك 2-3 ماهه تازه اومده ! اخر برج 3 ميلادي بود گمونم كه اومد و منم از 11 فوريه رفتم داخل بازي !

باز تانك رو ميشه يه كارايي كرد ولي اين هواپيما ديگه افتضاح شده

shangoli1

کاربر سایت
توي چند صفحه اخر رو كه بخوني يه پستي اقا سياوش گذاشته و در اون انواع گلوله ها توضيح داده شده

بهترين و قوي ترين همون بدون رد است ( stealth ) اماتيراندازي باهاش سخته

من هرچی گشتم اون پستی که گفتی رو پیدا نکردم میتونی بگی تو صفحه چندمه مرسی

NERO 7

کاربر سایت
بستگي به اين داره كه توي هرصفحه چندتا پست مي بيني ! من توي هر صفحه 50 تايي مي بينم دست كم بايد 2-3 صفحه برم عقب حالا شما خودت ببين چند صفحه بايد بري عقب

nik 2011

کاربر سایت
دوستان اگه متوسط بعد هر 2 یا 3 تا هواپیمایی که میزنم یه بار بیفتم خوبه؟ یا ضعیفم؟:d البت اگه لگ بزنم بین هر 2 تا 3 کرش 1 کیل میگیرم!:d

شمام وقتی میزننتون عصبی میشین؟ خیلی بده نمیخوام عصبی شم مزه بازی میپره!:|

SiavashRC2

کاربر سایت
دوستان اگه متوسط بعد هر 2 یا 3 تا هواپیمایی که میزنم یه بار بیفتم خوبه؟ یا ضعیفم؟:d البت اگه لگ بزنم بین هر 2 تا 3 کرش 1 کیل میگیرم!:d

شمام وقتی میزننتون عصبی میشین؟ خیلی بده نمیخوام عصبی شم مزه بازی میپره!:|
خوب اگه rate بالای 2 داشتی باشی که خیلی خوبه. ولی بیشتر سعی کنید واسه لذت بردن از بازی ، بازی کنید تا کیل و این جور چیزا!

و البته تمام لذت بازی های آنلاین به اعصاب خوردی های حین بازیه! اون نباشه بازی مزه نمیده!
ولی در کل سخت نگیرید! یه بازی بیشتر نیست . سعی کنید مهارت به دست بیارید، اینطور حتی وقتی کشته میشید هم بهتون لذت میده! چون نقطه ضعف ات به چشم میاد. خودتو بهتر می کنی.

اِ سیاوش اینجایی که :d

چی میگن اینا سیا ؟:d
دوستان می گن بکشین کنار کیل دزد جمعمون اومد :d . دوستان در مورد دزدیدن کیل هر سوالی داشتید Haj Dobi در خدمته :d:d یل درازی در این حرفه دارند :d

- - -ویرایش - - -

من هرچی گشتم اون پستی که گفتی رو پیدا نکردم میتونی بگی تو صفحه چندمه مرسی
این هم پست مربوط به انواع گلوله ها
http://forum.bazicenter.com/thread72859/page58/#post3241583

بلهه (لحن فامیل دور:d) درسته ولی گایجین باید رو مسله ksteal و UI بازی بیشتر کار کنه. با اینکه کاربر PC هستم ولی بعضی چیزا رو اعصابه. TARGET یی که Highlight کردم رو وقتی میفته پشتم با فلشی خیلی شبه به بقیه نشون میده. look back باید instant باشه نه اینکه دوربینو بچرخونه. اونجوری آدم کرش زیاد میده. مسله win و lose هم خیلی رو اعصابه. آرکید باید یه منو واسه انتخاب داشته باشه. مثلا من همیشه میخوام TDM بزنم یهو : VICTORY IS OURS. LETS GO HOME :| از custom battle هم فایده نداره. mose aim هم خوبه ولی بعضی جاها اینقدر ضعیف عمل میکنه که نزدیکه یه موس و یه مانیتور بیفتم تو خرج:d لا مصب وسط df عین یه هواپیمای heavy فرمان میگیره نزدیک بیس موس تکون نداده یه loop میره. بخدا خیلی رو اعصابن اینا! (البت یارای احمق بدترن. آقا ماله منه اون هواپیما چرا میای تو شیکمم ؟ بعد جفتمون کرش می کنیم و یارو در میره! اصن جلوشونو نمیبینن 10 بار به خودی میخورم تو مپ 1 بار هم به دشمن نمیخورم. دارم عین آدم میرم جای تیر بهم هواپیما میزنن:d خودیا8-|)

- - -ویرایش - - -

شیطونه میگه world of warplanes دانلود کنم یا لایسنس DCS A10C بگیرم راحت شم:d
این 3 تا بازی فرقش زمین تا آسمونه!!
World of warplanes که از این بدتره که! من همیشه به دوستانی که از سیستم نوب بازی و شلوغ آرکید شاکی هستند پیشنهاد کردم بیاند Simulation mode .

DCS یه شاهکاره! ولی شبیه سازه! اصلا نمیشه مثل War THunder آرکید پرواز کرد، حتی از قسمت شبیه ساز این بازی هم وافع گرایانه تره! محصوصا A10C ! واسه استارت زدن به هواپیما باید مثل یه خلبان واقعی عمل کنی و ...
ولی اگه تا اون حد هم شبیه ساز نمی خوای و می خوای DCS پرواز کنی ، پیشنهاد من DCS Flaming Cliffs هست ، جنگنده زیاد داره، الان هم حراچ خورده ، از 50 دلار شده 20 دلار ، بهترین فرصته. ولی در کل A10C حتما باید باشه!!

nik 2011

کاربر سایت
من اولویتم شبیه سازه بعد آرکید ولی خوب چه کنم که joystick ندارم:d ویدیو های dcs رو دیدم فازش جداس لامصب. اما افسردم می کنه. چون نمره چشمم داره میره بالا دیگه شاید civil هم نتونم برم:((

- - -ویرایش - - -

آقا سیاوش فتوا صادر کنید کیل دزدی حرامه:d بدبختمون می کنن آدم مجبوره تا لحظه آخر حریفشو track کنه حتی اگه یارو tail ش رو هم از دست داده باشه:|

- - -ویرایش - - -

دوستان معمولا نفر چندم تیم میشید؟ من خودم خیلی جون بکنم 2 معمولیش 4-5-6 گند بزنم 11-12

haj.dobi

کاربر سایت
دوستان می گن بکشین کنار کیل دزد جمعمون اومد :d . دوستان در مورد دزدیدن کیل هر سوالی داشتید Haj Dobi در خدمته :d:d یل درازی در این حرفه دارند :d
:d
همش 10-20 تا کیل از تو دزدیم ها آبرمون رو ببر !

تا میتونید کیل دزدی کنید کسی هم کیلتون رو دزدید مجازید بزنیدش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر