بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
اقا یه سوال
تو بمب افکن یه نوع تیربار هست که اسمشو زده turret
سوالم واسه نوع فشنگاشه
بعضیاش 3 نوعن :
armored targets
universal
از بین این 3 تا کدومشون قوی تره؟

سوال دیگم اینه که چرا فشنگ stealth تو جنگنده ها انقد قویه؟ نسبت به فشنگای دیگه مثل air targets و ground targets

سوال بعدم مربوط به b-17 هست . چطوری میشه بزنیش؟ خیلی قدرت دفاعیش بالاست (تیربار چیاش). با zero چطور میشه انداختش؟
خوب در مورد نوع گلوله ها ، چیزی که در مورد گلوله ها صدق میکنه تویه این بازی اینه که ، اینها اسم و نوع گلوله ها نیستن! اینا اسم ترکیبی هستند که واسه گلوله ها گذاشته میشه.
هر کدام از این نام هایی که اسم بردین ، شامل گلوله های مشخص و ترکیب خاصی هست که جزییاتش هم اصولا مینوسند. که مثلا این دسته شامل یه گلوله AP یا همون ضد ذره ،گلوله بعدی HE با tracer و .... | حالا دقیقا این ترکیب تویه نوار گلوله گذاشته میشه، یعنی وقتی از یک Machine gun شلیک می کنید گلوله ها به ترتیبی که از قبل تعیین شده بیرون میاد. واسه همینه که همه ی گلوله ها tracer ندارند! و مثلا از هر 4 5 تا گلوله که خارج میشه 1 کی خط میندازه
پس این ها ترکیب چند نوع گلوله هست! حالا باید ببینید تویه کدوم ترکیب بهترین حالت واسه شماست. یه موضوع دیگه که هست اینه که واسه همه ی Machine gun ها و Cannon ها یکسان نیستند. ولی گلوله ها اصلشون اصولا مشخصه ، چند دسته بیستر ندارند . که اگه خواستید یه توضیح هم واسه انواع و کارایاشون میگم.

حالا میام سراغ ترکیب Stealth . خوب این بهترین حالت واسه چیدمان گلوله هاست! نه تو این بازی ، تویه واقعیت! چرا؟ چون اولا اگه قرار از هر 4 5 گلوله یکی tracer باشه، دیگه نیست! گلوله های رد زدن، اصولا از نظر ساختاری ضعیفا، چون تا حدودی شروع به سوختن می کنن! یه حجمی از همون گلوله کوچولو صرف خط انداخت میکنه! در بعضی موارد حتی حالت ایرودینامیکی غیر متعارف دارند، یعنی بخاطر شکستن هوا اون خط ها رو شما میبینی، که این یعنی افت سرعت، و اون هم یعنی افت قدرت! مخصوصا تویه Machine gun ها که خبری از سر انفجاری نیست!
و خوب بقیه ی گلوله های این ترکیب شامل گلوله ها AP ، HE میشه که باز گلوله های اتش زن هم تویه چیدمان اصولا هستند! پس بهترین ترکیب رو داره!
در ضمن خط هم نمی ندازه، هدف شما تا وقتی اولین گلوله رو نخوره نمی فهمه که پشت سرشی !( البته نه تویه AB و RB!) ولی خوب هدف گیری باهاشون مشکل سازه، چون دیگه مسیر حرکت گلوله ای نمی بینید که بخواید ازش برای اصلاح هدف گیری استفاده کنید. که با تمرین قلقش دستتون میاد.

حالا دژ پرنده پرنده یا همون B17 Flying Fortress ! اسمش روشه! دژ پرنده ، از سال 44 که عملا وارد اروپا شدند ، شدند کابوس آلمانها، اصولا بمبر ها نقطه کورهایی دارند واسه گانرهاشون که میشه نقظه ضعفشون، ولی تویه B17 عملا نقطه کوری ندارند! با وجود 8 و در ورژن های آخری 9 گانر دیگه نقظه کوری نمیمونه، مورد دیگه بدنه مقاومشه که کار رو واسه آلمان ها سخت می کنه. اصلا اصل طراحی ME 163 همین بود که سری بلند بشه به ارتفاع 5000 6000 متری برسه با سرعت شلیک کنه اونم با کنون های 30 میلیمتری و از تیررس B17 خارج بشه. دوستان توضیح دادند که کجا ها بهتره. تویه این بازی بهترین جا ، کابین خلبان ه .
حمله از رو برو به بمبرها چند تا مزیت داره. یکی سرعت شما دو برابر میشه! حالا نه دو برابر ولی سرعت شما + سرعت بمبر میشه. که خوب کار هدفگیری واسه گانر ها سخت میشه. و خوب اصولا به خاطر وجود Bomber Sight و مخلفات زیاد داخل کابین، از جلو کاملا قابل نفوذ و ضعیفه . و خوب تویه این بازی چیزی که زیاده Pilot Kill! راحت میشه خلبان رو کشت! پس از بالا یا از رو به رو! و خوب با سرعت بالا. مشکلی که Zero داره سرعت ه ، که اصلا به سرفه نیست از عقب به B17 نزدیک بشی کلا. و خوب از کلیبر 50 گانرهای B17 هم نمیشه گذشت! اونم وقتی از روبرو بیاد تویه موتور هواپیمات!
علنا سرعت برخورد گلوله از روبرو 2 برابره که خوب قدرتش چند برابر میشه! اینو یادتون نره

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
یک راه حل برای کسایی که مدام دی سی میشن:
موقعی که میخواین بازی کنید همزمان از یک سرور ایرانی دانلود کنید.مهم نیست با چه سرعتی.میتونید با IDM لیمیت بذارید.
من این کارو تست کردم و تو یک ساعت و نیم بازی یک بار هم دی سی نشدم!
یک راه دیگه هم که البته خودم تست نکردم پینگ گرفتن از یک سایت ایرانی در هنگام بازیه.
کلا وقتی میخواین بازی کنید با یک سایت ایرانی ارتباط برقرار کنید!

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
خوب در مورد نوع گلوله ها ، چیزی که در مورد گلوله ها صدق میکنه تویه این بازی اینه که ، اینها اسم و نوع گلوله ها نیستن! اینا اسم ترکیبی هستند که واسه گلوله ها گذاشته میشه.
هر کدام از این نام هایی که اسم بردین ، شامل گلوله های مشخص و ترکیب خاصی هست که جزییاتش هم اصولا مینوسند. که مثلا این دسته شامل یه گلوله AP یا همون ضد ذره ،گلوله بعدی HE با tracer و .... | حالا دقیقا این ترکیب تویه نوار گلوله گذاشته میشه، یعنی وقتی از یک Machine gun شلیک می کنید گلوله ها به ترتیبی که از قبل تعیین شده بیرون میاد. واسه همینه که همه ی گلوله ها tracer ندارند! و مثلا از هر 4 5 تا گلوله که خارج میشه 1 کی خط میندازه
پس این ها ترکیب چند نوع گلوله هست! حالا باید ببینید تویه کدوم ترکیب بهترین حالت واسه شماست. یه موضوع دیگه که هست اینه که واسه همه ی Machine gun ها و Cannon ها یکسان نیستند. ولی گلوله ها اصلشون اصولا مشخصه ، چند دسته بیستر ندارند . که اگه خواستید یه توضیح هم واسه انواع و کارایاشون میگم.

حالا میام سراغ ترکیب Stealth . خوب این بهترین حالت واسه چیدمان گلوله هاست! نه تو این بازی ، تویه واقعیت! چرا؟ چون اولا اگه قرار از هر 4 5 گلوله یکی tracer باشه، دیگه نیست! گلوله های رد زدن، اصولا از نظر ساختاری ضعیفا، چون تا حدودی شروع به سوختن می کنن! یه حجمی از همون گلوله کوچولو صرف خط انداخت میکنه! در بعضی موارد حتی حالت ایرودینامیکی غیر متعارف دارند، یعنی بخاطر شکستن هوا اون خط ها رو شما میبینی، که این یعنی افت سرعت، و اون هم یعنی افت قدرت! مخصوصا تویه Machine gun ها که خبری از سر انفجاری نیست!
و خوب بقیه ی گلوله های این ترکیب شامل گلوله ها AP ، HE میشه که باز گلوله های اتش زن هم تویه چیدمان اصولا هستند! پس بهترین ترکیب رو داره!
در ضمن خط هم نمی ندازه، هدف شما تا وقتی اولین گلوله رو نخوره نمی فهمه که پشت سرشی !( البته نه تویه AB و RB!) ولی خوب هدف گیری باهاشون مشکل سازه، چون دیگه مسیر حرکت گلوله ای نمی بینید که بخواید ازش برای اصلاح هدف گیری استفاده کنید. که با تمرین قلقش دستتون میاد.

حالا دژ پرنده پرنده یا همون B17 Flying Fortress ! اسمش روشه! دژ پرنده ، از سال 44 که عملا وارد اروپا شدند ، شدند کابوس آلمانها، اصولا بمبر ها نقطه کورهایی دارند واسه گانرهاشون که میشه نقظه ضعفشون، ولی تویه B17 عملا نقطه کوری ندارند! با وجود 8 و در ورژن های آخری 9 گانر دیگه نقظه کوری نمیمونه، مورد دیگه بدنه مقاومشه که کار رو واسه آلمان ها سخت می کنه. اصلا اصل طراحی ME 163 همین بود که سری بلند بشه به ارتفاع 5000 6000 متری برسه با سرعت شلیک کنه اونم با کنون های 30 میلیمتری و از تیررس B17 خارج بشه. دوستان توضیح دادند که کجا ها بهتره. تویه این بازی بهترین جا ، کابین خلبان ه .
حمله از رو برو به بمبرها چند تا مزیت داره. یکی سرعت شما دو برابر میشه! حالا نه دو برابر ولی سرعت شما + سرعت بمبر میشه. که خوب کار هدفگیری واسه گانر ها سخت میشه. و خوب اصولا به خاطر وجود Bomber Sight و مخلفات زیاد داخل کابین، از جلو کاملا قابل نفوذ و ضعیفه . و خوب تویه این بازی چیزی که زیاده Pilot Kill! راحت میشه خلبان رو کشت! پس از بالا یا از رو به رو! و خوب با سرعت بالا. مشکلی که Zero داره سرعت ه ، که اصلا به سرفه نیست از عقب به B17 نزدیک بشی کلا. و خوب از کلیبر 50 گانرهای B17 هم نمیشه گذشت! اونم وقتی از روبرو بیاد تویه موتور هواپیمات!
علنا سرعت برخورد گلوله از روبرو 2 برابره که خوب قدرتش چند برابر میشه! اینو یادتون نره

آقا یکی بیاد دست نوشته های سیاوش رو جمع کنه یه کتاب منتظر کنیم ازش :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بنده هم موافقم حرف هاي اقا سياوش رو جمع اوري كنيم و يه دايرة المعارف پروازي WT ازشون درست كنيم :d

ايني كه بچه ها پرسيدن در مورد نوع گلوله ها سوال من هم بود ! و خوب شد كه جواب دادن البته از اقا سياوش ميخوام كه در مورد همه انواع گلوله ها و خصوصا" ويژگي هاشون توضيح بدن ( اگر ميشه و وقت دارن :( ) متاسفانه در AB ها كه در PS4 فقط در دسترسه گلول هاي STEALTH كاربرد خاصي ندارن چون حريف بالاخره يه نگاه عقب بندازه مي تونه ادم رو تشخيص بده اما در SB مطمئنا" تبديل به كابوس ميشن !

يه سوال ديگه در مورد نوع MG ها و توپ هاست !
الان من با FW 190 درم راه مي افتم :d ( همونطوري كه اقا سياوش چند پست بالاتر توضيح دادن دارم عمل مي كنم:d )

اما مشكلي كه من حس مي كنم سرعت و فاصله ايه كه توپ ها شليك مي كنن ! يه بار من AIR TARGET گذاشتم و حس كردم اصلا" گلوله ها به هدف نمي خورن !
الان همه رو به UNIVERSAL تغيير دادم وضعيت بهتر شده
سوال اصليم اينه كه يه توپي مثل سري FF يا سري 151 يا غيره سرعت و فاصله ي رسيدن گلوله هاشون فرق مي كنه يا اصلاح شده است ؟ چون وقتي 20 ميلي هام تموم ميشه فاصله 7.92 ها تا هدف كمتر ميشه ولي مورد اصلي سوالم 20 ميلي هاست! چون اگر تفاوت فاحشي بين فاصله هاي شليك توپ ها باشه عملا" من دارم زمين رو ميزنم !
اگر اين مشكل هست راه حل اش چيه ؟

يه بار يه ME 410 تاير 4 ديدم عاشقش شدم :d B-17 ايي رو كه براي خودم هم كابوس شده :| ( باور كنيد من 5 دقيقه تمام فقط بهش شليك مي كردم اما اخ نگفت :| ) رو در عرض كمتر از 10 ثانيه تركوند :d
حالا ميخوام برم تو خط ME 410 اما به خاطر اين كه خط HF هاي المان رو رها كردم زمان زايدي ميطلبه ميخوام ببينم اصلا" مي صرفه كه برم سمتش ؟
و نكته ديگه اين كه ME 410 هاي تاير 3 حدودا" 6 تا هستند :| اگر بخوام به ME 410 تاير 4 برسم بايد همه تاير 3 هارو باز كنم ؟:| اگر اينطوري باشه كه هيچي :|

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
بنده هم موافقم حرف هاي اقا سياوش رو جمع اوري كنيم و يه دايرة المعارف پروازي WT ازشون درست كنيم :d

ايني كه بچه ها پرسيدن در مورد نوع گلوله ها سوال من هم بود ! و خوب شد كه جواب دادن البته از اقا سياوش ميخوام كه در مورد همه انواع گلوله ها و خصوصا" ويژگي هاشون توضيح بدن ( اگر ميشه و وقت دارن :( ) متاسفانه در AB ها كه در PS4 فقط در دسترسه گلول هاي STEALTH كاربرد خاصي ندارن چون حريف بالاخره يه نگاه عقب بندازه مي تونه ادم رو تشخيص بده اما در SB مطمئنا" تبديل به كابوس ميشن !

يه سوال ديگه در مورد نوع MG ها و توپ هاست !
الان من با FW 190 درم راه مي افتم :d ( همونطوري كه اقا سياوش چند پست بالاتر توضيح دادن دارم عمل مي كنم:d )

اما مشكلي كه من حس مي كنم سرعت و فاصله ايه كه توپ ها شليك مي كنن ! يه بار من AIR TARGET گذاشتم و حس كردم اصلا" گلوله ها به هدف نمي خورن !
الان همه رو به UNIVERSAL تغيير دادم وضعيت بهتر شده
سوال اصليم اينه كه يه توپي مثل سري FF يا سري 151 يا غيره سرعت و فاصله ي رسيدن گلوله هاشون فرق مي كنه يا اصلاح شده است ؟ چون وقتي 20 ميلي هام تموم ميشه فاصله 7.92 ها تا هدف كمتر ميشه ولي مورد اصلي سوالم 20 ميلي هاست! چون اگر تفاوت فاحشي بين فاصله هاي شليك توپ ها باشه عملا" من دارم زمين رو ميزنم !
اگر اين مشكل هست راه حل اش چيه ؟

يه بار يه ME 410 تاير 4 ديدم عاشقش شدم :d B-17 ايي رو كه براي خودم هم كابوس شده :| ( باور كنيد من 5 دقيقه تمام فقط بهش شليك مي كردم اما اخ نگفت :| ) رو در عرض كمتر از 10 ثانيه تركوند :d
حالا ميخوام برم تو خط ME 410 اما به خاطر اين كه خط HF هاي المان رو رها كردم زمان زايدي ميطلبه ميخوام ببينم اصلا" مي صرفه كه برم سمتش ؟
و نكته ديگه اين كه ME 410 هاي تاير 3 حدودا" 6 تا هستند :| اگر بخوام به ME 410 تاير 4 برسم بايد همه تاير 3 هارو باز كنم ؟:| اگر اينطوري باشه كه هيچي :|
مورد اول که نظر لطفتونه! من چیزی که بلدم تا جایی که بشه در اختیارتون میزارم، حالا اگه کمی کاستی ، عیب و ایرادی داره عفو بفرمایید. به قوله معروف شاگرد شوفرتونیم:d(اینجا میشه کمک خلبانتونیم :smartass: )

خوب مسلما سرعت و مسیر حرکت هر گلوله ای فرق می کنه! حتی تویه 20 میلیمتری ها ، بسته به خاندار یا بی خان بودن اون اسلحه، وزن گلوله ، نوعش و ... میزان مسافتی که در زمان طی می کنی و افتی که داره خیلی متفاوتن.
MG ها اصولا مسافت بیشتر و افت کمتری دارند، و به طبع سرعتشون بیشتره. یعنی تویه زمان کمتری به هدف می رسند.
مخصوصا اسطوره ی MG ها یعنی کالیبر .50 browning آمریکایی ها که به خاطر خان دار بودنشون و نوع گلوله ها، هم قدرت خیلی خوبی دارند، هم سرعت خیلی خوبی. که به نسبت وزنشون افت خیلی کمی دارند ، یه جواریی زیر 500 متر فقط کافیه Gun Sight رویه هدف دقیقا گذاشته بشه، حتما میخوره به هدف.

ولی توپ ها بحثشون خیلی فرق میکنه، سرعت کم گلوله و وزن زیاد باعث میشه افت زیادی داشته باشه، که بازم 20 میلیمتری ها خیلی با هم فرق می کنند. همه یه جور نیستند . یه جورایی باید دستتون بیاد قلقش. مثلا MG 151 دو نوع کالیبر داره 15 میلیمتری و 20 میلیمتری. که 15 میلیمتریش سرعت گلوله 850 متر بر ثانیه هستش و 20 میلیمتریش 700 متر بر ثانیه! و خوب FF ورژن قدیمی هستش که سرعتش 600 متر بر ثانیه اس! که تفاوتشون خیلی زیاده!

من خودمم طرفدار ME410 ام، مخصوصا وقتی با توپ های 30 میلیمتری مجهز میشه! تانک پرندست ! مهمات بالا ، قدرت آتیش وحشتناک ، یه جنگنده سنگین دو موتوره قول میسازه !
فقط پرواز کردن باهاشون یکم باز تمرین لازم داره! چون شتاب کمی دارند، ولی بخاطر موتورهای خوبشون و وزن سنگین وقتی سرعت میگیرند دیگه نمیشه جلوشو گرفت!
واسه باز کردنشون هم اگه به صورت خطی هستند، مجبوری همشونو باز کنی!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مورد اول که نظر لطفتونه! من چیزی که بلدم تا جایی که بشه در اختیارتون میزارم، حالا اگه کمی کاستی ، عیب و ایرادی داره عفو بفرمایید. به قوله معروف شاگرد شوفرتونیم:d(اینجا میشه کمک خلبانتونیم :smartass: )

خوب مسلما سرعت و مسیر حرکت هر گلوله ای فرق می کنه! حتی تویه 20 میلیمتری ها ، بسته به خاندار یا بی خان بودن اون اسلحه، وزن گلوله ، نوعش و ... میزان مسافتی که در زمان طی می کنی و افتی که داره خیلی متفاوتن.
MG ها اصولا مسافت بیشتر و افت کمتری دارند، و به طبع سرعتشون بیشتره. یعنی تویه زمان کمتری به هدف می رسند.
مخصوصا اسطوره ی MG ها یعنی کالیبر .50 browning آمریکایی ها که به خاطر خان دار بودنشون و نوع گلوله ها، هم قدرت خیلی خوبی دارند، هم سرعت خیلی خوبی. که به نسبت وزنشون افت خیلی کمی دارند ، یه جواریی زیر 500 متر فقط کافیه Gun Sight رویه هدف دقیقا گذاشته بشه، حتما میخوره به هدف.

ولی توپ ها بحثشون خیلی فرق میکنه، سرعت کم گلوله و وزن زیاد باعث میشه افت زیادی داشته باشه، که بازم 20 میلیمتری ها خیلی با هم فرق می کنند. همه یه جور نیستند . یه جورایی باید دستتون بیاد قلقش. مثلا MG 151 دو نوع کالیبر داره 15 میلیمتری و 20 میلیمتری. که 15 میلیمتریش سرعت گلوله 850 متر بر ثانیه هستش و 20 میلیمتریش 700 متر بر ثانیه! و خوب FF ورژن قدیمی هستش که سرعتش 600 متر بر ثانیه اس! که تفاوتشون خیلی زیاده!

من خودمم طرفدار ME410 ام، مخصوصا وقتی با توپ های 30 میلیمتری مجهز میشه! تانک پرندست ! مهمات بالا ، قدرت آتیش وحشتناک ، یه جنگنده سنگین دو موتوره قول میسازه !
فقط پرواز کردن باهاشون یکم باز تمرین لازم داره! چون شتاب کمی دارند، ولی بخاطر موتورهای خوبشون و وزن سنگین وقتی سرعت میگیرند دیگه نمیشه جلوشو گرفت!
واسه باز کردنشون هم اگه به صورت خطی هستند، مجبوری همشونو باز کنی!

نه اختيار داريد اقا سياوش :d
اون مورد ترتيب گلوله هارو كه گفتيد من خودم متوجه اش نشده بودم در واقع ديده بودم يه سري چيزهايي ولي فكر نمي كردم اين مدلي باشه

پس يعني مي گيد كه حتي نوع 20 ميلي متري ها هم حد فاصه شليك شون فرق مي كنه :| FW-190 رو ديدم چون توي بعضي مواقع در LOOP ها كه ميخوام شليك كنم اون قدرت اتيش هميشگي رو نداره

الانه هم يه نوع از توپ هاي FW 190 رو گذاشتم روي حالت STEALTH چون به نظرم قدرت گلول هاش خيلي بالاتره و اكثرا" از نوع اتش زا هستند ! يه مدل رو هم گذاشتم روي UNIVERSAL و MG هم همينطور !

ME 410 كلا" 6 تا هواپيماست تا تاير 4 ام :| اندازه يه جت RP ميخواد :| من يه BF 109 F-4 باز كردم و بعدش هواپيماي بعديش نخواست باز بشه مستقيم اجازه داد برم سراغ 109 G2/TROP ولي از يه طرف هم قبلا" ديده بودم يه سري هواپيماهارو بايد خطي باز كرد گفتم شايد تفاوت داره و ميذاره يه سري تاير ها پشت سر هم باز شه :|

ace_ghost9

کاربر سایت
May 14, 2014
7
با سلام خدمت دوستان عزیز
اقا من چند سوال دارم:
1-من با adsl کار میکنم هر بازی چقدر شارژ میبره ؟
2- این بازی چجوری شروع میشه چجوری تموم میشه؟
3-تو این بازی هوا پیما ها روسی . المانی . امریکایی ..... تو تیم ها مخلوطن یا نه گروه مربوط به ارتش خودش مثلا المان هواپیما های خودشو داره؟
4-من world of warplane بازی کردم هواپیما های فوک ولف تا fw 190 D رو دارم با موس و کیبرد بازی کردم یعنی کنترل پرواز با موس وکیبرد تو war thunder چطوریه بازی با موس وکیبرد ؟
5- دارم دانلودش میکنم بازی رو تعریفشو شنیده بودم تو wowp برایه ازاد کردن هواپیمایه جدید مو های ادم سفید میشه تو بازی با fw 190 D تونستم 7 تا هوا پیما بزنم اخرش امتیاز ها رو که دیدم منهدم شدم برای 7تا 453 تا ستاره داد ای خدا من که میخوام ta 152 رو ازاد کنم که 300000 خورده ای ستاره نیاز داره حالا بماند ta 182 یا هواپیمایه مجهز به جت بعدی . منظور اینکه پیر میشه ادم تو war thunder چطوریه؟
6-ما را بیاد دارید ای دوستان ace_ghost9
با تشکر از همه ;;):bighug:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
یک راه حل برای کسایی که مدام دی سی میشن:
موقعی که میخواین بازی کنید همزمان از یک سرور ایرانی دانلود کنید.مهم نیست با چه سرعتی.میتونید با IDM لیمیت بذارید.
من این کارو تست کردم و تو یک ساعت و نیم بازی یک بار هم دی سی نشدم!
یک راه دیگه هم که البته خودم تست نکردم پینگ گرفتن از یک سایت ایرانی در هنگام بازیه.
کلا وقتی میخواین بازی کنید با یک سایت ایرانی ارتباط برقرار کنید!

میشه بیشتر توضیح بدی؟-

دستت درد نکنه
میشه توضیح بدی راجع به کاراییشون؟

ace_ghost9

کاربر سایت
May 14, 2014
7
دوستان چرا از گیم بوستر استفاده نمیکنین؟
هم لگو میپرونه هم دی سی نمیشین دوستان کسی جاب ما رو نداد؟
اقا من چند سوال دارم:
1-من با adsl کار میکنم هر بازی چقدر شارژ میبره ؟
2- این بازی چجوری شروع میشه چجوری تموم میشه؟
3-تو این بازی هوا پیما ها روسی . المانی . امریکایی ..... تو تیم ها مخلوطن یا نه گروه مربوط به ارتش خودش مثلا المان هواپیما های خودشو داره؟
4-من world of warplane بازی کردم هواپیما های فوک ولف تا fw 190 D رو دارم با موس و کیبرد بازی کردم یعنی کنترل پرواز با موس وکیبرد تو war thunder چطوریه بازی با موس وکیبرد ؟
5- دارم دانلودش میکنم بازی رو تعریفشو شنیده بودم تو wowp برایه ازاد کردن هواپیمایه جدید مو های ادم سفید میشه تو بازی با fw 190 D تونستم 7 تا هوا پیما بزنم اخرش امتیاز ها رو که دیدم منهدم شدم برای 7تا 453 تا ستاره داد ای خدا من که میخوام ta 152 رو ازاد کنم که 300000 خورده ای ستاره نیاز داره حالا بماند ta 182 یا هواپیمایه مجهز به جت بعدی . منظور اینکه پیر میشه ادم تو war thunder چطوریه؟
6-ما را بیاد دارید ای دوستان ace_ghost9
با تشکر از همه
;;)

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
میشه بیشتر توضیح بدی؟-
وقتی میخوای بازی کنی همزمان از یک سرور ایرانی دانلود بذار.دیگه دی سی نمیشی.
البته خودم امروز بدون مشکل دی سی شدن بازی کردم و نیازی به این کار نداشتم.نمیدونم نت درست شده یا اتفاق دیگه ای افتاده.

اقا من چند سوال دارم:

2-شروع شدنش که مثل wow هست.برای پیروز شدن هم بسته به نوع نبردی که توش افتادی باید ماموریت های خاصی رو انجام بدی مثل بمباران بیس دشمن یا زدن تانکها و گرفتن فرودگاه.....
3-مخلوط
4-با موس و کیبرد مشکلی نست و راحت میشه بازی کرد.
5-تو این بازی برای باز کردن هر هواپیما یا تانک میتونی از هر هواپیما یا تانکی استفاده کنی.یعنی با هر هواپیمایی که بازی کنی اون هواپیمایی که دنبالشی ریسرچ میشه.البته بیشترین RP رو هواپیمای یک تییر بالاتر یا پایین تر میده.برای تانک ها هم به همین ترتیب.
در کل روند پیشروی در شاخه های هر کشور سریعتر از wow هست.
6-به یاد داریمت;)

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
وقتی میخوای بازی کنی همزمان از یک سرور ایرانی دانلود بذار.دیگه دی سی نمیشی.
البته خودم امروز بدون مشکل دی سی شدن بازی کردم و نیازی به این کار نداشتم.نمیدونم نت درست شده یا اتفاق دیگه ای افتاده.

یعنی تا اخر بازی دان بزارم ؟؟؟
اینطوری که حجممون میره که:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر