بازی رایانه در Games Convention

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
واقعآ تبریک میگم. کار خیلی خیلی بزرگی کردین و اولین قدم رو توی ایران در این زمینه برداشتین.
این عکسه کوجیما هم که دیگه آخرشه ! اصلآ فکر نمیکردم یه زمانی شبیه این عکس رو توی یه مجله ایرانی ببینم !
راستی یه عکس هم با بانو Raymond مینداختین !! :biggrin1:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
واقعآ تبریک میگم. کار خیلی خیلی بزرگی کردین و اولین قدم رو توی ایران در این زمینه برداشتین.
این عکسه کوجیما هم که دیگه آخرشه ! اصلآ فکر نمیکردم یه زمانی شبیه این عکس رو توی یه مجله ایرانی ببینم !
راستی یه عکس هم با بانو Raymond مینداختین !! :biggrin1:
نمیخوام ارزش کار بازی رایانه رو کم کنم ولی فکر نمیکنم عکس گرفتن با یه کارگردان بازی کار خیلی خیلی بزرگی باشه! ما تو همین ایران کارگردان هایی داریم که خیلی بهتر از این کوجیمای مغرور هستند مثل حاتمی کیا و خیلی های دیگه! [الان اساتید میان میگن که سناریو نویسی فرق داره با کارگردانی و ...؛ من منظورم شکل گیری کلی اثر هست] ؛ فقط امیدوارم عکس های نهایی که تو بازی رایانه چاپ میشه با این کیفیت نباشن
موفق باشید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
نمیخوام ارزش کار بازی رایانه رو کم کنم ولی فکر نمیکنم عکس گرفتن با یه کارگردان بازی کار خیلی خیلی بزرگی باشه! ما تو همین ایران کارگردان هایی داریم که خیلی بهتر از این کوجیمای مغرور هستند مثل حاتمی کیا و خیلی های دیگه!
؟!؟!؟! اولآ کوجیما سی چهل برابر حاتمی کیا و خیلی های دیگه شهرت جهانی داره و قابل مقایسه نیستن ! دومآ چه ربطی داشت به حرف من ؟! همین که یه مجله بازی از توی کشوری که برای بازی ارزش صفر هم قائل نیست و حتی میاد میگه بازی Counter Strike باید از توی مسابقه ها حذف بشه (!) میره به آلمان و شهر لایپزیگ و با یکی از 3 کارگردان معروف این صنعت عکس میندازه برای من یکی که کار خیلی بزرگیه.حالا شما رو نمیدونم.هرکسی نظری داره !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
همین که تا آلمان رفتید و گزارش گرفتید خودش قدم بزرگیه. امیدوارم مجله یه روز از حالت چند ماه یه بار در بیاد و CD بشه DVD .

پ.ن. به امید خدا برای سال دیگه VISA امریکا رو براتون OK کن تا از E3 هم گزارش تهیکه کنید. ترجمه کردن از سایتها و مجلات دیگه بسه :cool1:.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا اين كوجيما رو اينقدر گندش نكنيد
شما ميايد يك مجله معروف رو بهش ميديد بعد اونم باهاش عكس ميندازه
معروف ميشه
تو رو خدا بزاريد ناشناس بمونه;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ما تو همین ایران کارگردان هایی داریم که خیلی بهتر از این کوجیمای مغرور هستند مثل حاتمی کیا و خیلی های دیگه!

:laughing::laughing::laughing:

یه سوال .
یادتونه چند وقت پیش یکی از نماینده های ایران رفته بود یه جلسه تو ترکیه ؟! بعد اونجا مقدمه ی جلسه رقص و این چیزا بوده . بعد که طرف برگشت ایران بهش گیر دادن و اینا که چرا از جلسه خارج نشده. . .

حالا بازیرایانه هم همونجوری زیره ذره بینه ؟! یعنی مثلا اگه با اون خانومه سازنده Asassins Creed و یا . . . بخواید مصاحبه کنید و اینا بهتون گیر میدن ؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
؟!؟!؟! اولآ کوجیما سی چهل برابر حاتمی کیا و خیلی های دیگه شهرت جهانی داره و قابل مقایسه نیستن ! دومآ چه ربطی داشت به حرف من ؟! همین که یه مجله بازی از توی کشوری که برای بازی ارزش صفر هم قائل نیست و حتی میاد میگه بازی Counter Strike باید از توی مسابقه ها حذف بشه (!) میره به آلمان و شهر لایپزیگ و با یکی از 3 کارگردان معروف این صنعت عکس میندازه برای من یکی که کار خیلی بزرگیه.حالا شما رو نمیدونم.هرکسی نظری داره !
آریا، به نظر من صرفا 2 تا عکس یادگاری گرفتن کار بزرگی نیست! کار بزرگ اینه که بری مثلا 2 تا بازی بسازی و به نام بازی ایرانی معرفی کنید! و یا حداقل برید چند تا گزارش خوب بگیرید و چاپ کنید تو مجلتون! [این طوری که من میبینم، اصلا یه دوربین هم باهاشون نیست! بعد دیگه معلومه گزارشاشون چی در میاد]
اصلا چرا کیانوش نباید بره به این GC یا حمیدرضا دشتی و یا بهزاد خودمون که من مطمعنم خیلی بهتر میتونستند کارشون رو انجام بدن اونجا؟
یه سوال .
یادتونه چند وقت پیش یکی از نماینده های ایران رفته بود یه جلسه تو ترکیه ؟! بعد اونجا مقدمه ی جلسه رقص و این چیزا بوده . بعد که طرف برگشت ایران بهش گیر دادن و اینا که چرا از جلسه خارج نشده. . .

حالا بازیرایانه هم همونجوری زیره ذره بینه ؟! یعنی مثلا اگه با اون خانومه سازنده Asassins Creed و یا . . . بخواید مصاحبه کنید و اینا بهتون گیر میدن ؟
والا من ارتباط منطقی بین اجزای صحبتتون پیدا نکردم که بتون پاسخ بدم! [رقصیدن یکی از مسئولین کشور چه ربطی آخه به پوشش خبری GC داره؟!:)]

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
والا من ارتباط منطقی بین اجزای صحبتتون پیدا نکردم که بتون پاسخ بدم! [رقصیدن یکی از مسئولین کشور چه ربطی آخه به پوشش خبری Gc داره؟!]

نه عزیز نماینده هه که نرقصیده بوده !!!!! ببین مقدمه ی مجلس چند تا دختر میان میرقصن و اینا . بعد گفته بودن این یارو وقتی دیده اینجوریه باید از جلسه خارج میشده .

خوب توی Gc هم از این چیزا زیاده . میخواستم بدونم به بازی رایانه گیر نمیدن که وقتی {اون خانومه! } اومد برای سخنرانی ، چرا از جلسه خارج نشدید ؟! !

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
در کل کار جالبی بود و بازی رایانه داره یه تکونایی میخوره
83.gif

اقا این کوجیمای بد بخت خوابش میاد اونو از چشاش فهمیدم
صد در صد تایید میشه مثل اینکه زیاد mgs بازی کرده;)

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
نمیشه صورت اون انسان تاس دیلاق رو شطرنجی کنید. اعظمت عکس رو کم کرده

اون انسان تاس دیلاق مدیر اجرایی SCEE در اروپا و خط مشی دهنده ی SCEI و مدیر اجرایی SCEWW محسوب میشه !!!

اون انسان دیلاق Phil Harrison هستش ! کسی که فقط توی Press Conference ها میبینیدش و حالا یه کم عقبتر از سردبیر مجله ی بازیرایانه نشسته !

متشکرم...Nemesis

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
من فکر ميکنم منظور آقای فريدون اين نبود که نميشناختش !
منظورش اين بود که کلاً از اين ادم بدش مياد و ناراحت شدن از وجودشون تو اين عکس افتخار اميز!
بر عکس من که عاشقشم

P.S: طبق آخرين اخباری که به دستم رسيده عکس های اختصاصی بعدی با Jade Raymond هم توش هست (شايعه بود البته تا دلمون خوش بشه به واقعيت بپيونده:))

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
ميدونيد حال هيدئو از چي گرفتست؟ از اينكه آخه چرا اون مجله اي كه دادين دستش روش محض رضاي خدا يه عكسي اسمي چيزي از MGS 4 روش درج نشده!
راستي من فكر كنم اين عكس توي 4 تا سايت معتبر گذاشته بشه يه آشوب گنده اي به راه بشه كه كوجيما از Wii خوشش مياد و ميخواد براش بازي بسازه و ...(با توجه به عكس روي جلد مجله!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر