گزارش بازی جنجالی که نینتندو و مایکروسافت اجازه انتشار آن برای پلتفرم‌هایشان را نمی‌دهند!

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
358
نام
محمد جواد جعفری
بازی Christmas Massacre یک عنوان در سبک ترسناک است که با آرت استایل بازی‌های پلی استیشن 1 توسعه داده شده است و در تاریخ 17 نوامبر یا به عبارتی 26 آبان، «فقط برای کنسول‌های پلی استیشن» عرضه خواهد شد؛ وقتی از توسعه دهنده بازی سوال شد که چرا بازی فقط برای پلتفرم سونی عرضه میشود پاسخ جالبی داد.

Christmas-massacre-1024x638-1-300x187.webp

استودیو Puppet Combo با انتشار تریلر این بازی عجیب و غریب اعلام کرد که اثر جدید آنها فقط برای پلی استیشن منتشر خواهد شد، چرا که نینتندو و مایکروسافت اجازه انتشار آن، بر روی پلتفرم‌هایشان را نداده‌اند.

تریلر این بازی که در X (توئیتر سابق) منتشر شده، بازیکن را نشان می‌دهد که در نقش بابانوئل و با استفاده از چاقو و شعله‌افکن، کودکان مدرسه‌ای و راهبه‌ها را به قتل می‌رساند!

هر سه پلتفرم دارای بازی‌های بسیار خشن مشابه می‌باشند و نمی‌شود با قاطعیت گفت که دلیل اجازه ندادن مایکروسافت و نینتندو به توسعه دهندگان، خشونت افسار گسیخته آن باشد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
کلا هدف از ساخت بازی که توش بچه بکشی رو درک نمیکنم.
جز یه ذهن مزخرف و مریض، هیچکس همچین ایده ای رو نداره.
بنظرم باید یه قانونی بزارن که اگه کسی سمت این حرکت بره دستگیر و زندانیش کنن.
یعنی چی بچه بکشی 😐

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
جز یه ذهن مزخرف و مریض هیچکس همچین ایده ای رو نداره.
یعنی چی بچه بکشی 😐
دقیقا من موندم چرا نمیرن سازنده های بازیشو بگیرن . رسما قانون شکنیه اونم از نوع شدیدش.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یعنی چی بچه بکشی 😐
بنظرم مهم اینه که این اجبار نباشه.
یعنی اگه بزور نگه که باید این بچه رو بکشی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
پلیر میتونه انتخاب کنه که npc های اینطوری رو نادیده بگیره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
بنظرم مهم اینه که این اجبار نباشه.
یعنی اگه بزور نگه که باید این بچه رو بکشی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
پلیر میتونه انتخاب کنه که npc های اینطوری رو نادیده بگیره.

ببین بالاخره هممون میدونیم بازی روی روان و مغز ما اثر خودش رو میگذاره حالا خوب یا بد.
این مساله از هر نظر بهش نگاه بشه روی "روان سالم" بشدت تاثیرگذاره.
این نوع هنجارشکنی واقعا مسخره و بیخوده.
اگه دقت کنی تو دنیا یه گارد کلی نسبت به این مساله وجود داره و خیلی خوبه که وجود داره.
اینکه بخوایم این مورد رو کم کم عادی کنیم خیلی عجیبه، اینقدر این مساله شنیع و زشته که میگم بنظرم باید همون اول کار سفت و سخت جلوش ایستاد و من کار ماکرو و نینتندو رو میپسندم.
تو خرید از استور هزاران مخاطب کم سن وجود داره و ممکنه بشدت اثر مخربی روشون بزاره و طبعات زیادی هم ممکنه پیش بیاره.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
یعنی چی بچه بکشی 😐
بزرگوار این ایده شما رو تا آخرش یه عده رفتن نتیجه شد خط کشیدن رو دیسک بازیا جایی که کاراکتر مونث داشت :D و همچنین ممنوع کردن تقریبا هر بازی که از نظر من و شما کاملا نرماله ولی از نظر اونا "جز یه ذهن مزخرف و مریض هیچکس همچین ایده ای رو نداره". بقیه کاراشونم که دیگه همه در جریانیم...
شما مشکلی داری با این بازی به سادگی می تونی بازیش نکنی. می خوای بقیه رو نجات بدی از خراب شدن روح و روانشون می تونی کمپین راه بندازی اطلاع رسانی کنی داد بزنی که ای ملت بازی نکنید. ولی محدود کردن ذهن/اندیشه به هر شکلیش نتیجه ش در آخر بالا بری پایین بیای بدبختیه. بهشت رفتن اجباری نمی شه...

• Like
Reactions: soltanmasoud

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
بزرگوار این ایده شما رو تا آخرش یه عده رفتن نتیجه شد خط کشیدن رو دیسک بازیا جایی که کاراکتر مونث داشت :D و همچنین ممنوع کردن تقریبا هر بازی که از نظر من و شما کاملا نرماله ولی از نظر اونا "جز یه ذهن مزخرف و مریض هیچکس همچین ایده ای رو نداره". بقیه کاراشونم که دیگه همه در جریانیم...
شما مشکلی داری با این بازی به سادگی می تونی بازیش نکنی. می خوای بقیه رو نجات بدی از خراب شدن روح و روانشون می تونی کمپین راه بندازی اطلاع رسانی کنی داد بزنی که ای ملت بازی نکنید. ولی محدود کردن ذهن/اندیشه به هر شکلیش نتیجه ش در آخر بالا بری پایین بیای بدبختیه. بهشت رفتن اجباری نمی شه...
شقیقه رو به سارا ربط دادی؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
هر جوری خواستم ارتباط پیدا کنم با مثالی که زدی نشد ولش...

به هر حال دیدگاه من تو این مورد مشخصه و موافق محدودیت شدید و مجازات سنگین هستم.
خودمم میتونم اعمالش کنم در این حد مهمه برام.
دلایل زیادی هم براش دارم که افرادی که تو ذهنشون کوچکترین ازاری رو به بچه ها دارن چه تیپ ادم هایی هستن و چقدر برای جامعه میتونن خطرناک باشن.
بسط دادن این تفکر از گیم هم بشدت مخرب میدونم.

حالا از دید شما این مساله ایرادی نداره و میتونی "ساده" ازش بگذری و مثل یه گیم عادی ببینی که از واژه هایی مثل خوشت میاد بخر یا خوشت نمیاد نخر استفاده میکنی.
اینم محدود کردن ذهن و اندیشه! نمیدونم بلکه محافظت از ذهن میدونم.
فاز بهشت و اینام مثل همون چند خط اول نوشته کاملا بی ربط به بحثه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر