بازی جدید سازنده ی عنوان Black، معرفی شد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
طراح ارشد بازی اول شخص Black یعنی Stuart Black، پروژه ی جدید خود را معرفی.

70453043580857757294.jpg

Stuart Black که نقش طراح ارشد را در پروژه ی شکست خورده ی Bodycount نیز بر عهده داشت، سال پیش از Codemaster جدا شد و حالا بازی جدید خود را معرفی کرد. Enemy Front نام عنوان جدیدی است که توسط او در دست ساخت میباشد؛ بازی دارای سبک FPS (اول شخص) است و همچنین داستان آن به جنگ جهانی دوم مربوط میشود.

گفته شده است که ماموریت های بازی شامل زد و خوردهای سریع و پی در پی، جاسوسی و فعالیت در جهت تخریب دشمن میشود. داستان بازی نیز باره ی زمانی گسترده ای را در بر میگیرد، و شما را از سنگرهای فرانسه تا پایگاهی مخفی در برلین میبرد. همچنین در بازی حوادث Wolf's lair، و حقایقی در مورد Enigma code افشا میشود. شما باید جلوی ساخت " یک صلاح وحشتناک " توسط نازی ها را بگیرید.
به طور کلی Enemy Front یک FPS کثیف توصیف شده است که شما را به قتل ها بی پایان و آشفتگی های دوران جنگ جهانی دوم باز میگرداند.

علاوه بر این ها، اعلام شده است که بازی توسط استودیو City Interactive ساخته میشود و سال بعد بر روی پلتفرم های Xbox 360، PC و PS3 منتشر خواهد شد. موتور گرافیکی استفاده شده در این بازی، موتور استودیو Crytek یعنی CryEngine 3 میباشد.​

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اگر گیم پلی بازی جدیدشون در حد و اندازه Black باشه و استفاده از موتور گرافیکی CE3 صحت داشته باشه، یکی از عناوین با ارزش خواهد شد. حداقل به خاطر استفاده از CE3 از نظر گرافیکی تضمین هست.
البته از استودیوی سازندش تا حالا بخاری بلند نشده!:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
جنگ جهانی دیگه خیلی کلیشه ای و قدیمیه بعید میدونم داستان بازی چیز جالبی بشه البته دلم واسه اون دوره خیلی تنگ شده جدا از اون امیدوارم گرافیک و گیم پلیش یه چیزی مثل بلک باشه که تو زمان خودش عالی بود و بازیرو خیلی محبوب کرد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
همین بهار گذشته به خاطر دور بودن از تجهیزات گیمری ، یک بار دیگه Black رو تموم کردم ! ...
واقعا شاهکاری بود اون زمان ! ... بهترین صدا گزاری ، بهترین گیم پلی ، بهترین گرافیک بین تمامی FPS های کنسولی داشت !

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
چیز جدیدی نیست
ولی همین که ادمو به دوران جنگ جهانی میبره خودش یه ارزش واسه خرید این بازی میشه البته اگه بازی قشنگی از اب دربیاد
خیلی وقته بازی خوب از جنگ جهانی ندیدیم

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اگر در حد و اندازه ی Black در بیاد 90% FPS ها باید جمع کنن برن خونه هاشون :D
واقعا بهترین FPS نسل قبل + گرافیکی ترین و البته Hardcore ترین هم بود. فیزیکش هم که دیگه حرف نداشت.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به شدت استقبال میشه اگه مثل BLACK از آب در بیاد :D از همون ثانیه ی اول بازی که در رو با شاتگان می پوکندی (:D) تا ثانیه ی آخر آدم رو جذب خودش میکرد :D بد چیزی بود لامصب :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
فقط شروع بازی 10 دقیقه وقت مارو میگرفت ! این intro ؤو هیچ جوره نمیشد skip کرد :| من یادم میاد الکی ادعامون میشد گذاشته بودم رو هارد 4 تا مرحله رفتم دیگه اعصابم نکشید برم :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
امیدوارم بازی بسازن که یاد و خاطره BLACK رو زنده کنه و آدم لذت ببره
موتورشم که CE3 که راحت میتونند تو زمینه گرافیکی بترکونند فقط میمونه گیم پلی که اونم باید تلاششونو بکنند

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حالا چرا رفت City Interactive؟
Bodycount رو بازی نکردم ولی مشتریهام گفتن بشدت آشغال بود این بازی.
امیدوارم ایشون تو City Interactive یه چیز درست و حسابی بسازه تا هم ارزش خودش بره بالا و هم سهام City Ineteractive رشد کنه. :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فقط شروع بازی 10 دقیقه وقت مارو میگرفت ! این intro ؤو هیچ جوره نمیشد skip کرد :| من یادم میاد الکی ادعامون میشد گذاشته بودم رو هارد 4 تا مرحله رفتم دیگه اعصابم نکشید برم :biggrin1:
بازی حتی رو درجه سختی آسون هم نسبت به بازیهای اون زمان سخت بود چجوری جرات کردی روی هارد رفتی !؟ :D
صحنه-ی اول بازی هیچوقت از یادم نمیره نارنجک مینداختیم ستون عمارتی که روبرومون بود میومدم پایین !! با اینکه تنوع نداشت ولی همیشه اون لحظه از هیجان فحش میکشیدم به سازنده-هاش :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
فقط شروع بازی 10 دقیقه وقت مارو میگرفت ! این intro ؤو هیچ جوره نمیشد skip کرد :| من یادم میاد الکی ادعامون میشد گذاشته بودم رو هارد 4 تا مرحله رفتم دیگه اعصابم نکشید برم :D
آخ گفتی داغ دلمون تازه شد! :|
تنها نکته ی منفی و اعصاب خورد کن این بازی همین بود :D
انگار عقده داشتن 10 دقیقه Intro غیر قابل Skip گذاشته بودن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازی حتی رو درجه سختی آسون هم نسبت به بازیهای اون زمان سخت بود چجوری جرات کردی روی هارد رفتی !؟ :D
صحنه-ی اول بازی هیچوقت از یادم نمیره نارنجک مینداختیم ستون عمارتی که روبرومون بود میومدم پایین !! با اینکه تنوع نداشت ولی همیشه اون لحظه از هیجان فحش میکشیدم به سازنده-هاش :D
یکی این یکی هم چیزی که من خوره بودم توش ! :D هر چی لاستیک ماشین بود با تیر میزدم تا سوراخ بشه و خالی شدن بادش و پایین اومدن اون قسمت ماشین رو ببینم :D چیزی که حتی توی خیلی از FPS های امروزی هم به زور میبینیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر