بازی بزرگ Red Dead Redemption 2 برای Xbox Game Pass

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کمپانی مایکروسافت در طی خبر رسمی اعلام کرد بازی بزرگ Red Dead Redemption 2 به زودی به سرویس XboX Game Pass اضافه خواهد شد. آخرین اثر کمپانی راک استار که بیش از 175 جایزه بهترین بازی سال را دریافت کرده است در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه به سرویس Xbox Game pass برای کنسول اضافه خواهد شد.

RDR_XBOX_1920X1080-WIRE.jpg
همچنین باید بدانید در همین روز بازی GTAV سرویس مذکور را ترک خواهد نمود و اگر علاقه به نگه داشتن این بازی در لایبری خود هستید میتوانید از تخفیف 20% این سرویس استفاده کنید.

Coming Soon to Xbox Game Pass for Console: Red Dead Redemption 2

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این خوبه بعد از مدت ها یه کار درست

سونی هم باید یاد بگیره از این حرکت ها بزنه برا PS NOW
حالا دوباره بحثای تکراری پیش میاد
اما مساله اینه که ps now با گیم پس زمین تا آسمون متفاوته
روی ps now نهایتا با بهترین نت بتونی یازیو 1080p با اینپوت لگ بالا اونم ۱۵ درصد مردم دنیا بازی کنم اما با گیم پس خیلی راحت افلاین و همینطور با بهترین کیفیت ممکن بازی کنی ضمن اینکه لامصب این گیم پس انقدر خوبه اشتراکشو بگیری میشه به کلی بازی دیگه هم دسترسی پیدا کرد

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
حالا دوباره بحثای تکراری پیش میاد
اما مساله اینه که ps now با گیم پس زمین تا آسمون متفاوته
روی ps now نهایتا با بهترین نت بتونی یازیو 1080p با اینپوت لگ بالا اونم ۱۵ درصد مردم دنیا بازی کنم اما با گیم پس خیلی راحت افلاین و همینطور با بهترین کیفیت ممکن بازی کنی ضمن اینکه لامصب این گیم پس انقدر خوبه اشتراکشو بگیری میشه به کلی بازی دیگه هم دسترسی پیدا کرد
نه برا ps4میتونی بازی رو دانلود کنی

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
یا سید الوان، یا بی‌بی حکیمه :-t

این خوبه بعد از مدت ها یه کار درست

سونی هم باید یاد بگیره از این حرکت ها بزنه برا PS NOW

مسئله اینه سونی فرست پارتی های خودش رو کامل تو لایبرری نذاشته هنوز و مثلا همین اسپایدرمن رو سه ماه توی ps now قراره بزاره! ( نمیگم حالا فرست پارتی ها رو روز اول انتشار بزاره). ته خلاف سنگینش واسه غیر انحصاری ها هم کنترل بوده. :D ایشالا که یاد میگیره از این حرکات هم میزنه به مرور.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
جدای از حرکت فوق العاده ی مایکروسافت، راک استار با جا به جا کردن GTA V و RDR 2 واقعا کار هوشمندانه ای کرد. RDR 2 اصلا به استحقاقش نسبت به GTA V نرسیده، این سرویس محور شدنش قطعا باعث میشه بیشتر عظمتش درک بشه.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
خدا شاهده وقتی تیتر تاپیک رو دیدم شوک شدم چشمام گرد شد :o:D
واقعا دمت گرم عمو فیلی :D خدا واسمون نگهش داره :x بلند بگو آآآمین :D
واسه سلامتي حاج اسپنسر صلوات محمدي ختم كنين
(اسفند تو دستمه واسش دارم دود ميكنم :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر