بازی آنلاین و رایگان FIFA World

با سلام خدمت دوستان عزیز.امروز می خواستم بازی آنلاین FIFA World رو به شما معرفی کنم.دوستان این بازی دارای مد معروف FiFA Ultimate TEam میباشد که به صورت رایگان هست.راستی در ساخت این بازی فکر کنم از موتور بازی سازی Fifa 12 یا 13 استفاده شده.

مرجع تخصصی بازی FIFA WORLD تاسسیس شد. fifa-world-cup.zgig.ir

آموزش ها:
باز کردن پک: وقتی به شما پکی داده میشه شما باید بری اون بالا سمت راست نوشته "shop" روی اون کلیک کنید.بهد چند لحظه منتظر بمونید تا صفحه به صورت کامل بازی بشه.بعد برید در تب "my packs" هر پکی اونجا بود رو باز کنید {برای باز کردن هم می تونید از "open Pack" استفاده کنید} بعد برید روی تب "unaasigned" که تب آخری هم هست{که فکر کنم خودش ببره} و در آنجا روی دکمه "store all" استفاده کنید.الان محتویات داخل پک به باشگاه شما منتقل شده.
خریدن پک: برای خریدن پک اولا شما باید پول کافی داشته باشید.بعد از اینکه مطمعن شدید پول کافی دارید باز هم به تب "shop" در بالا سمت راست بروید و در آنجا پک مورد نظر رو خریداری کنید.وقتی پک رو خریدبرید در تب "my packs" هر پکی اونجا بود رو باز کنید {برای باز کردن هم می تونید از "open Pack" استفاده کنید} بعد برید روی تب "unaasigned" که تب آخری هم هست{که فکر کنم خودش ببره} و در آنجا روی دکمه "store all" استفاده کنید.الان محتویات داخل پک به باشگاه شما منتقل شده.
دوستان دو تا راهنمایی می خوام بکنم به تازه واردا برای پیشرفت:
1-دوستان اگه می خواید یه بازیکن خوب و سرعتی داشته باشید می تونید از alessio cerci که قیمتش 3000 یا 4000 بیشتر هم نیست استفاده کنید.
2-اگر هم می خواید چندتا بازی کن با هم بهتون برسه که می تونید پولتونو جمع کنید و یک پک گلد 5000 تایی بخرید.

موضوع:ورزشی
زمان انتشار: August 11 2013
رده سنی:E
شرکت سازنده:EA Canada
سایت رسمی بازی:https://www.easportsfifaworld.com

سیستم مورد نیاز
CPU with Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.4GHz / Athlon II X4 600e @ 2.2GHz on Windows XP SP3 2GB / Windows Vista / Windows 7 4GB. 2 Gigabyte of RAM. DirectX 9.0c, Shader 3.0, GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870. 3.96GB free hard disk space (1.96GB initial download). Broadband Internet 1Mbit/s download, 256kbit/s upload.

Nom of Offline Players: 1
Nom of Online Players: 1 (2 – Remote Opponent

دوستان چند عکس هم از تیم خودم داخل بازی می زارم
vj9dz3n2lfg3ecfrfe82.jpg
2be8p9m3vvqveejcsxj1.jpg
rmjrydvab70zmppcmee3.jpg
csq5sl6cm6lu79y74s9s.jpg
vwvpjugj8lr97t4i2wes.jpg

کسانی که بازی می کنن بگن که ما آیدی هاشون رو بزنیم.

آیدی دوستانی که بازی می کنند:

rosoneri9

avitaliux

Arminkooooo

Navidnb

loosifer1368

rezanajafi94

Miladosos

hamedh13

amirakbari00

SilentRage131

Erfan_Seven77

Vahidking75

Alone-GhOst-746

mhe2010

آخرین ویرایش:

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
پس این چیه؟مثلا mat hummels قدرتش 85 ولی توی یوزر من 87 هست
08517979945578617354.png
اولا،عجب تیم خوبی داری...
دوما،این ها بازیکنای TOTW(team of the week)هستند که وقتی تو واقعیت خوب بازی می کنند به عنوان بازیکنای برتر هفته انتخاب میشن....قیمتشون هم بیشتر هست..این بازیکنا معمولا از تو پک ها در میان ولی بیشتر از پک های در میان که،مثلا TOTW رو معرفی کردن....

javad.izanlo

کاربر سایت
Dec 20, 2014
7
اولا،عجب تیم خوبی داری...
دوما،این ها بازیکنای TOTW(team of the week)هستند که وقتی تو واقعیت خوب بازی می کنند به عنوان بازیکنای برتر هفته انتخاب میشن....قیمتشون هم بیشتر هست..این بازیکنا معمولا از تو پک ها در میان ولی بیشتر از پک های در میان که،مثلا TOTW رو معرفی کردن....

شاید باورت نشه من که می گفتم بازیکنام گیجن بخاطر این می گم که اولا نویر گلهای مفتی می خوره ،بعد تو بعضی تنه به تنه ها بازیکنام مثلا شوان اشنایدر که قدرتش 88 هست از یک بازیکنی که قدرتش 70 هست عقب می مونه بعدش هم توی تنه تنه ها سریع پرت می شه ومیفته ،یا وقتی توپ دست لواندوسفکی هست یه بازیکن که قدرتش 67 (کره ایی بود)هست میاد از پشت سر بهش میرسه وبعد هم توپو ازش می گیره وجالب اینجاست که لواندوسفکی پرت میشه ومیفته ،توی اکثر تک به تک ها اولا بازیکن حریف از پشت سر سریع میاد توپ رو بدن خطا میگیره(مگه توی واقعیت اینجوریه؟)بعدش هم دروازه بان حریف، افسانه ایی توپ رو می گیره
این صددرصد سیستم یا فیفا اینجوریه یا یک دکمه ایی چیزی هست که ما نمیدونیم

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
شاید باورت نشه من که می گفتم بازیکنام گیجن بخاطر این می گم که اولا نویر گلهای مفتی می خوره ،بعد تو بعضی تنه به تنه ها بازیکنام مثلا شوان اشنایدر که قدرتش 88 هست از یک بازیکنی که قدرتش 70 هست عقب می مونه بعدش هم توی تنه تنه ها سریع پرت می شه ومیفته ،یا وقتی توپ دست لواندوسفکی هست یه بازیکن که قدرتش 67 (کره ایی بود)هست میاد از پشت سر بهش میرسه وبعد هم توپو ازش می گیره وجالب اینجاست که لواندوسفکی پرت میشه ومیفته ،توی اکثر تک به تک ها اولا بازیکن حریف از پشت سر سریع میاد توپ رو بدن خطا میگیره(مگه توی واقعیت اینجوریه؟)بعدش هم دروازه بان حریف، افسانه ایی توپ رو می گیره
این صددرصد سیستم یا فیفا اینجوریه یا یک دکمه ایی چیزی هست که ما نمیدونیم
من که تا دو ماه پیش این که بازی میکردم این مشکلات رو نداشتم...راستی قدرت چه ربطی به سرعت داره؟!بازیکن باید سرعتش خوب باشه تا بتونه بدوه نه قدرتش...شواینی که سرعتش خیلی کمه!!!

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
سلام.

من کارواخال رو خریدم برای دفاع راست از توی ترنسفرمارکت پول هم کم کرده اما میرم میبینم تو تیم نیست. swap هم برای دفاع راست زدم بازم نشد.دلیل اینکه اینقدر مسخره بازی داره نقل و انتقالاتش چیه؟ چرا مثل خود فیفا آدمیزادی بازیکن نمیاد تو تیم.الان من چند بازیکن خریدم مثلا برای یک پست .بعضی وقتا چندتاشون هستن و چند تاشون غیب میشن. بعد از مدتی اون چند تا میان و اینا حذف میشن.

الان دلیل اینکه در swap... برای پست RB کارواخال رو نشون نمیده چیه؟ جالبه که تمام سیستم هایی که RB دارن رو امتحان کردم نبود.

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
سلام.

من کارواخال رو خریدم برای دفاع راست از توی ترنسفرمارکت پول هم کم کرده اما میرم میبینم تو تیم نیست. swap هم برای دفاع راست زدم بازم نشد.دلیل اینکه اینقدر مسخره بازی داره نقل و انتقالاتش چیه؟ چرا مثل خود فیفا آدمیزادی بازیکن نمیاد تو تیم.الان من چند بازیکن خریدم مثلا برای یک پست .بعضی وقتا چندتاشون هستن و چند تاشون غیب میشن. بعد از مدتی اون چند تا میان و اینا حذف میشن.

الان دلیل اینکه در swap... برای پست RB کارواخال رو نشون نمیده چیه؟ جالبه که تمام سیستم هایی که RB دارن رو امتحان کردم نبود.
با بید خریدی یا بای نو؟!

aria2015

کاربر سایت
Apr 3, 2014
31
سلام به همگی.
اگه کسی javier hernandez مهاجم رئال رو خواست میتونه از من بخره (اسمشو سرچ کنید و اگه خواستید از من بخرید دقت کنید Seller رو Aria FC یا aria505 زده باشه) قیمتشم مناسبه خودم 14000 خریدم buy now رو 15000 و bid رو 14000 گذاشتم

javad.izanlo

کاربر سایت
Dec 20, 2014
7
با بید خریدی یا بای نو؟!

نگاه اگه خریده باشی ،برو توی تعویض ها از اونجا swap رو یا اگه خالیه add player رو بزن دقت کن در تعویض ها نه در ترکیب اصلی (البته اگه خریده باشی چون بعضی وقت ها بید می زنی پول کم میکنه ولی برنده نشی توی به قولی مزایده ،دوباره پولت بر می گرده)
آها شاید این دوستمون بازیکن رو خریده وتوی قسمت shop(بالا سمت راست) باشه هنوز که باید shop رو بزنی بعد توی قسمت unsighn یا یه همچین چیزی بعد store club بزنی بعد ادامه اون چیزایی که بالا گفتم رو انجام بدی

آخرین ویرایش:

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
اعصابم به هم میریزه وقتی میبینم اینجا سوت و کوره

همونطور که میدونید تولد هر بازیکن که بشه ، بازی اعلام میکنه و اگه گل بزنید با اون بازیکن جایزه میده .
امروز تولد remy بود ، خریدمش گذاشتم تو ترکیب ، دو تا گل زدم ، دو تا پک 4 تایی داد که کنتراکت هم توش بود .

یه کاپ هم میتونید استارت بزنید باید کم کم 7 تا بازیکن از لیگ انگلیس داشته باشید . جایزه اش jumbo rare pack اگه درست نوشته باشم .
24 تا آیتم میده تو این پک که البته متاسفانه غیر قابل فروش هستن ، ولی میارزه اگر کاپ رو ببرید کنتراکت های خوبی تو این پک داره .

دوستان کسی این پک 100 هزار تایی رو خریده ؟ چه چیزایی توش داره ؟

javad.izanlo

کاربر سایت
Dec 20, 2014
7
من که تا دو ماه پیش این که بازی میکردم این مشکلات رو نداشتم...راستی قدرت چه ربطی به سرعت داره؟!بازیکن باید سرعتش خوب باشه تا بتونه بدوه نه قدرتش...شواینی که سرعتش خیلی کمه!!!

آقای جیگر ،محض امتحان من رفتم یک یوزر دیگه درست کردم بعد بازیکن هام rat 68 و chemistry 56 را بازی می کنم،دیگه اون مشکلات بالایی رو نداره (که می گفتم بازیکن های حریف خیلی فعال نیستند وشوانی کم میاره و......) از تیم هایی می برم که قدرتشون 85 یا 86 با chemistry 100 ،بازیکن هام فعالند ،خیلی خوب پرس می کنند کلا جیگرن:x، ولی میرم توی اون یکی یوزرم بازیکن هام شل و ول ،فقط رواعصابن :-s،شاید به کشور هم بستگی داشته باشه چون یوزراولی که مشکل داشت زدم افغانستان ولی یوزر جدیدم آلمان زدم

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
آقای جیگر ،محض امتحان من رفتم یک یوزر دیگه درست کردم بعد بازیکن هام rat 68 و chemistry 56 را بازی می کنم،دیگه اون مشکلات بالایی رو نداره (که می گفتم بازیکن های حریف خیلی فعال نیستند وشوانی کم میاره و......) از تیم هایی می برم که قدرتشون 85 یا 86 با chemistry 100 ،بازیکن هام فعالند ،خیلی خوب پرس می کنند کلا جیگرن:x، ولی میرم توی اون یکی یوزرم بازیکن هام شل و ول ،فقط رواعصابن :-s،شاید به کشور هم بستگی داشته باشه چون یوزراولی که مشکل داشت زدم افغانستان ولی یوزر جدیدم آلمان زدم
دوست عزیز !
هر بازیکن یه سری خصوصیت داره... شوانی ای که شما میگی سرعتش 61 ـه ....
اینکه میگی طرف میاد لوا رو میگیره بخاطر سرعت و فیزیک و ... اون بازیکنه
الان بیشترین سرعت تو کل فیفا رو بازیکنی به نام Mathis Bolly داره که Overall ـش64 ـه... یه بازیکن برنز هم هست.
یه چیز دیگه هم Fitness بازیکن هاست. شاید بازیکن هات خسته بوده باشن یا ازشون خیلی کار بکشی تو بازی و وسط بازی کم بیارن

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اقا من زیاد فوتبال سرم نمیشه الان پلی رو میزنم ترکیب میاد continue میاد اینم میزنم ارور میده the following player or mananger cannot used as their contracts have expired : A . dzyuba
چی میگه این ؟D:

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
اعصابم به هم میریزه وقتی میبینم اینجا سوت و کوره

همونطور که میدونید تولد هر بازیکن که بشه ، بازی اعلام میکنه و اگه گل بزنید با اون بازیکن جایزه میده .
امروز تولد remy بود ، خریدمش گذاشتم تو ترکیب ، دو تا گل زدم ، دو تا پک 4 تایی داد که کنتراکت هم توش بود .

یه کاپ هم میتونید استارت بزنید باید کم کم 7 تا بازیکن از لیگ انگلیس داشته باشید . جایزه اش jumbo rare pack اگه درست نوشته باشم .
24 تا آیتم میده تو این پک که البته متاسفانه غیر قابل فروش هستن ، ولی میارزه اگر کاپ رو ببرید کنتراکت های خوبی تو این پک داره .

دوستان کسی این پک 100 هزار تایی رو خریده ؟ چه چیزایی توش داره ؟

داداش اولین پک 100 هزار تایی رو من خریدم ، آشغال بود ، بهت توصیه میکنم سراغش نری
یه ژولیو سزار 82 توش بود ، بقیه همه زیر 80 ، حساب کردم دیدم ارزش پک 100000$ که خریدم کمتر از 10هزار تا بوده و نزدیک به 90 هزارتا رفت توی چوغم!!!

- - -ویرایش - - -

اقا من زیاد فوتبال سرم نمیشه الان پلی رو میزنم ترکیب میاد continue میاد اینم میزنم ارور میده the following player or mananger cannot used as their contracts have expired : A . dzyuba
چی میگه این ؟D:

رفیق یکی (یا بیشتر) از بازیکن های توی ترکیبت یا روی نیمکتت قراردادشون تموم شده
کانتراکت یعنی قرار داد ، هی باید بخری و تمدید کنی ، چون به اضای هر بازی یک دونه قرار داد از هر کسی که توی بازی باشه کم میشه
یا بازیکن مورد نظر رو از روی ترکیب و نیمکت در بیار و یکی دیگه رو جایگزین کن ، یا روش کلیک کن ، یه منو سیاه سمت چپش میاد ، آخرین گزینه رو کلیک کن (اپلای کانسومیبل) ، بعد همه کانسومیبیل هات ، از جمله قرار داد هات رو نشون میده ، روی یکیشون کلیک کن تا روی بازیکن مورد نظر اعمال بشه و بتونی باهاش بازی کنی

- - -ویرایش - - -

سلام منم هستم : NAVID741
راستی چه جوری میشه تو این بازی به تورنمنت ها رفت؟

اگه منظورت تورنومنت های خود بازی هست ، توی سربرگ (بخش) play ، گزینه سوم از سمت راست .
فقط هواست باشه این گزینه یه ذره بیشتر از بقیه آیتم ها لود شدنش طول میکشه و اولی که وارد بازی میشی به نظر غیر فعال میاد یکمی صبر کنی فعال میشه
بعد که روش میزنی انواع جام ها رو داره ،و جوایز مربوط به اونها هم زیرشون نوشته ،
- خیلی هاشون شرایط بخصوصی میخوان مثلا میگه حد اقل چمیستری تیمت باید 70 باشه و حد اکثر باید 3 تا بازیکن طلایی داشته باشی و..
-اکثرا هم (تو بخون همشون) وقتی برای بار اول تورنو منت رو میری ارزش داره ، دفعات بعدی که قهرمان میشی یا جایزه نمیده یا یه چیزِ ریغی (اصطلاح قمی:d) میدهِ..
- بعضی تورنومنت ها هم هستند که فیفا به مناسبت های خاص یهویی برگزار میکنه و مدت زمان محدودی اعتبار دارن ، مثلا به خاطر اینکه همه لیگ ها دم کریسمس تعطیل میشن ولی لیگ انگلیس با قدرت دو برابر و فشردگی بیشتر برگذار میشه ، دو تا تورنومنت مخصوص با جوایز خاص گزاشته بود و شرط شرکت توش هم اینبود که حد اقل N تا بازیکن شاغل در لیگ انگلیس داشته باشی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر