بازی‌کست BaziCast

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یک شنبه شماره جدید بازی کست منتشر میشه و اینبار بعد از مدت ها دو نفر دیگه بهمون اضافه شدن ، دو نفر که قطعا می شناسیدشون.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اسم مهمونا رو نمیارم اما یه موضوع ویژه داریم در رابطه با هزینه های بالای نسل هشتم و اینکه چه طوری با بودجه محدود تو ایران بتونیم از پس مشکلات براومده و بازی های مورد علاقمون رو تهیه کنیم. فکر کنم این متفاوت ترین بخشی بوده که تا حالا توی بازی کست داشتیم. منتظر باشید.
پ.ن : ممنون از نظراتتون.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خیلی عالی بود . اولین قسمتی بود که دانلود کردم :bighug:
چرا از اول دانلود نکردم ؟ :d
--------------------------------
کسری صداش شبیه عادل شایگان مجری کلیک B*B*C هست که خیلی باحاله :d

-------------------------------
درباره ی E3 برنامه خاصی ندارین ؟

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سلام. خب اول از همه از رفقای عزیزی که پادکست رو تهیه کردن تشکر می کنم و اینا. کلیت کار اوکی بود و بنده به شخصه لذت بردم.
منتها صحبت من در مورد قسمت BB قضیه است. اون جایی که کسری به شدت اصرار می کنه که بلاد بورن اسون تر نشده و به طرز عجیبی هم پافشاری می کنه رو موضوع. منتها خب BB صد درصد بازی اسون تری هست نسبت به دارک سولز ها مخصوصا دارک سولز دو. قضیه اینه که تو بلاد بورن دشمنا حرکاتشون غیرقابل پیش بینی تر شده و میشه گفت در کل قوی تر شدن نسبت به دارک سولزها. از اون طرف هانتر ما شده یه چیز عجیب و غریبی که به واقع در برابر دشمنا شبیه سوپرهیروها می مونه :d در حالیکه شما تو دارک سولز undead که بودی در برابر حتی اسونترین دشمنای بازی (hollow ها) ضعیف بودی و به راحتی اتک می خوردی ازشون. ولی تو BB یه dash میزنی و یاروهه کتلت میشه.
در مورد باس های بازیم قضیه همینه. به شخصه سر first sinner یا باس مربوط به کاوننت pilgrims of dark دهنم سرویس شد اولین بار یا سر four kings همین یا... ولی تو BB بسیاری از باس ها رو همون فرست تایم کشتمشون و خیلی هم راحت :d
دلیل دیگه هم لول اپ کردن و ایتمای بازیه. توی دارک سولزها شما احمقانه لول اپ بکنی وسط بازی برسی دهنت سرویس میشه و مجبور میشی از اول شروع کنی بازی رو. ولی تو بلاد بورن به دلیل محدودیت تو لول اپ کردن هرجوری که لول اپ کنی بالاخره با یکی از سلاح های بازی به شدت مچ میشی. و راحت میری جلو.
به عنوان اخرین مثال هم اقا از شما چه پنهون تو دارک سولز دو شصت و خورده ای طول کشید من اولین بار تمومش کنم در حالیکه تو بلادبورن کمتر از بیست و چهار ساعت طول کشید!
از نظر بیس کلی پس به نظر من به شدت اسون تر شده. اقا شما تو دارک سولزها مخصوصا یک، بون فایر ها فاصله ی بسار دورتری از هم داشتن ولی لامپای بلاد بورن عین قارچن :dهمه جا هستن. ضمن این که محیظ بازی هم نسبت به دارک سولز دو کوچیک تر شده
قلق پیدا کردن بازی هم به شدت راحت تر شده در ضمن :d

پ.ن: حالا نمی دونم کار درستی کردم که همچین پستی زدم یا نه با توجه به این که رفقا کلی بحث کردن رو این قضیه :d ولی خب به نظرم بد نیومد که منم نظرم رو بدم. بازم دستتون درد نکنه.

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام. خب اول از همه از رفقای عزیزی که پادکست رو تهیه کردن تشکر می کنم و اینا. کلیت کار اوکی بود و بنده به شخصه لذت بردم.
منتها صحبت من در مورد قسمت BB قضیه است. اون جایی که کسری به شدت اصرار می کنه که بلاد بورن اسون تر نشده و به طرز عجیبی هم پافشاری می کنه رو موضوع. منتها خب BB صد درصد بازی اسون تری هست نسبت به دارک سولز ها مخصوصا دارک سولز دو. قضیه اینه که تو بلاد بورن دشمنا حرکاتشون غیرقابل پیش بینی تر شده و میشه گفت در کل قوی تر شدن نسبت به دارک سولزها. از اون طرف هانتر ما شده یه چیز عجیب و غریبی که به واقع در برابر دشمنا شبیه سوپرهیروها می مونه :d در حالیکه شما تو دارک سولز undead که بودی در برابر حتی اسونترین دشمنای بازی (hollow ها) ضعیف بودی و به راحتی اتک می خوردی ازشون. ولی تو BB یه dash میزنی و یاروهه کتلت میشه.
در مورد باس های بازیم قضیه همینه. به شخصه سر first sinner یا باس مربوط به کاوننت pilgrims of dark دهنم سرویس شد اولین بار یا سر four kings همین یا... ولی تو BB بسیاری از باس ها رو همون فرست تایم کشتمشون و خیلی هم راحت :d
دلیل دیگه هم لول اپ کردن و ایتمای بازیه. توی دارک سولزها شما احمقانه لول اپ بکنی وسط بازی برسی دهنت سرویس میشه و مجبور میشی از اول شروع کنی بازی رو. ولی تو بلاد بورن به دلیل محدودیت تو لول اپ کردن هرجوری که لول اپ کنی بالاخره با یکی از سلاح های بازی به شدت مچ میشی. و راحت میری جلو.
به عنوان اخرین مثال هم اقا از شما چه پنهون تو دارک سولز دو شصت و خورده ای طول کشید من اولین بار تمومش کنم در حالیکه تو بلادبورن کمتر از بیست و چهار ساعت طول کشید!
از نظر بیس کلی پس به نظر من به شدت اسون تر شده. اقا شما تو دارک سولزها مخصوصا یک، بون فایر ها فاصله ی بسار دورتری از هم داشتن ولی لامپای بلاد بورن عین قارچن :dهمه جا هستن. ضمن این که محیظ بازی هم نسبت به دارک سولز دو کوچیک تر شده
قلق پیدا کردن بازی هم به شدت راحت تر شده در ضمن :d

پ.ن: حالا نمی دونم کار درستی کردم که همچین پستی زدم یا نه با توجه به این که رفقا کلی بحث کردن رو این قضیه :d ولی خب به نظرم بد نیومد که منم نظرم رو بدم. بازم دستتون درد نکنه.
من توی صحبتام هم به دو موضوع اشاره کردم. اول اینکه چون اکشن بازی بیشتر شده ، مخاطبای کلی راحت تر باهاش ارتباط برقرار می کنن و جنبه دوم هم به شما فن های سری برمیگرده. از نظر شما هر قسمت از بازی راحت تر از شماره قبلی هست این به دلیل اسون تر شدن نیست ، به این دلیل هست که شما با سیستم بازی های میازاکی اشنا شدید وگرنه جدا از دیمن سولز که واقعا سخت ترین نسخه بود ، سختی بلادبورن تفاوتی با دارک ها نداره. کافی بود اول بلادبورن رو بازی کنید بعد برید سراغ دارک. اونوقت بود که بلادبورن براتون بازی سخت تری میشد. به قول شما قلق بازی هم اسون تر شده که به این دلیل هست که شماها ساعت ها توی دنیا میازاکی چرخیدید. مشخصه که با سیستم بازی هاش اشنا تر هستید. منتها شما توی بازی های اکشن / نقش افرینی شبیه به بلادبورن ، هیچ نمونه سخت تری پیدا نمی کنید. به همین دلیل که وقتی میخواید از منظر سختی سری رو طبقه بندی کنید ، هر نسخه راحت تر از قسمت پیشین هست ، چون سیستم بازی دیگر براتون ناشناخته نیست. مثل همون جمله معروف لاوکرفت که میگه بزرگترین احساس ترس هست و بزرگترین ترس ، ترس از ناشناخته ها. دیمن یه بازی ناشناخته بود که سیستمی متفاوت داشت ، اما هر چی جلوتر رفتیم شما با این سیستم بیشتر اشنا شدید و به همین دلیل بازی ها براتون راحت تر شدن. منظور من از اسون شدن همین بود که توی پادکست هم بهش اشاره کردم وگرنه از منظر کلی بله اسون تر شده. امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
این بازی Brave که تابحال دوبار اشاره کردین که آقا محمد تموم کرده ، همون بازی ای هستش که از رو انیمیشنی از همین نام ساخته شده یا چیز دیگست ؟
چون من اونو بازی کردم . خیلی هم افتضاح نیست . ده ها بازی بدتر از اونم در نسل 7 وجود داره:d
ولی با رمبو موافقم که چرت بود
یه ضرب المثلی هست که میگه هر بازی ای ارزش یه بار تموم کردن رو داره ( البته اگه قابل بازی باشه:> )

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این بازی Brave که تابحال دوبار اشاره کردین که آقا محمد تموم کرده ، همون بازی ای هستش که از رو انیمیشنی از همین نام ساخته شده یا چیز دیگست ؟
چون من اونو بازی کردم . خیلی هم افتضاح نیست . ده ها بازی بدتر از اونم در نسل 7 وجود داره:d
ولی با رمبو موافقم که چرت بود
یه ضرب المثلی هست که میگه هر بازی ای ارزش یه بار تموم کردن رو داره ( البته اگه قابل بازی باشه:> )

نه منظورمون اون نبود. Brave: A Warrior’s Tale رو می گفتیم. من خودم بازی بد زیاد انجام دادم ؛ اما تموم کردن یه فاجعه ای مثل این فقط از پس محمد برمی اومد و بس !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
[MENTION=841]Death Proxy[/MENTION]
آقای محترم شوما که تیمت اومده فینال CL ، در آستانه ی 3 گانه اید ، ماشالا ایشالا هنوز هم خوب به داورا پول میدین که توپی که آفساید نیست رو آفساید بگیرن که 2-0 عقب نیافتین ؛ نمیخوای به شنوندگان بازی کستتون یه شیرینی چیزی بدی ؟! :-/ :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقای محترم شوما که تیمت اومده فینال CL ، در آستانه ی 3 گانه اید ، ماشالا ایشالا هنوز هم خوب به داورا پول میدین که توپی که آفساید نیست رو آفساید بگیرن که 2-0 عقب نیافتین ؛ نمیخوای به شنوندگان بازی کستتون یه شیرینی چیزی بدی ؟!
هرچند من هیچ کدوم از حرفات درباره داور و قبول ندارم :D (دیگه از قدیم داور های اروپا در انحصار بارسا بوده :D) ولی یه فکری می کنیم !

قسمت جدید کی میاد برادرا ؟ :d
هفته آینده یکشنبه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
(دیگه از قدیم داور های اروپا در انحصار بارسا بوده :biggrin1:)
تو خوبی اصلا :D ما اگر اینکاره بودیم تا حالا گرفته بودنمون مثل خودتون :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خسته نباشید واقعا پادکست فصل دو عالی شده موضوعات متنوعی دارین بررسی میکنید و بهتر شده.
بحثتون درمورد بلادبورن و مخصوصا قیمت بازیها خیلی خوب بود..اون قسمتی که سریال daredevil رو معرفی کردید هم عالی بود سریالش خیلی قشنگه از این بخش های فیلم و سریال بیشتر استفاده کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر