بازی‌سنتر در Media List ناشران بزرگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
راستی الان این نسخه Review Copy ـی که از Just Cause 2 به دستتون رسیده نمره ای که بهش میدین منظور میشه دیگه ؟! :d

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
اقا منم به نوبه ی خودم تبریک میگم و امید وارم در مقاطع بعدی هم همچون همیشه موفق سر بلند و تازه نفس باشید. باشد که روزی از بهترینها باشیم اصلا هم به حرفهای صدمن یه غاز بعضی ها توجه نکنید چون واقعا تا اینجا شما نشون دادید که خواستن توانستن است.
با ارزوی موفقیت.

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
سلام . راستش من اول که خوندم خبر رو خیلی خوشحال شدم:love: . ولی کامنت های چند نفر رو دیدم به خدا خجالت کشیدم... خیلی بد بختیم :(

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
حرکت خیلی خوبی انجام شده ، جای تشکر داره از دوستانی که زحمت کشیدن.

Hedi360

کاربر سایت
Aug 3, 2008
116
نام
Hedayat Daneshmand
به همه ی اعضای سایت تبریک میگم . ;)
امیدوارم فقط اسم حرفه ای رو یدک نکشه سایت و از تمامیه جهات حرفه ای بشه ;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من هم قویا و شدیدا تبریک میگم.

پ.ن: یه جمله عالی از یک حکیم بزرگ هست که میگه:
تا وقتی قطار حرکت نکرده کسی کاریش نداره و همینکه حرکت کرد به اون سنگ اندازی میشه. این خاصیت آدمایی هست که نمیخوان یا نمیتونن با سرعت قطار حرکت کنن.
نقل به مضمون از شهید مطهری

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
به قول دوستان bazicenterیدونه باشه:smile:
منم تبریک میگم:love:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی چی ؟ یعنی قبل از اینکه بازی بیاد تو بازار شما بازی میکنید بعد اینجا توضیح میدید؟
الان بازی سنتر چی شده که انقدر تبریک میگید؟ با شرکتهای خارجی قرارداد بستید؟
بله ،یعنی قبل از عرضه جهانی نسخه ریویو کامل بازی رو برای سایتها منتقد میفرستن!
و اونا هم تحلیل میکنن برای مجلاتشون! بازی سنتر هم رفت قاطی بزرگان!
قرار داد که نمیشه گفت ولی وقتی تو این لیست قرار بگیرند براشون نسخه ری وی یو بازی ارسال میشه تا قبل از عرضه بازی رو تجربه کنند -نقد کنند -امتیاز بدن!

------------

البته امید وار نباشید تو متا ثبت بشه!اول باید بخش انگلیسی سایت رو اتیش کنن!بعد به امید بهتر شدنش بشیم!
ام انگلیسیمون دستو پا شکسته خوبه!و خیلیها عالیه!میتونیم خبر انگلیسی هم داشته باشیم:D مگه چی مون از VG کمتره:D همش اونا دستشون تند تره:D

منم درست نگرفتم چی شد.:D ولی قراره که امتیازاتی که اعضای تحریریه ی بازیسنتر به بازی ها میدن در میانگین امتیازی اون بازی تاثیر داده بشه...
ارش فکر نکنم چنین باشه!چون خیلی از سایتها هستند که ریویو از خودشون در میکنن!ولی نه تو متا کریتیک نه گیمرنکینگ تشریف دارن! -ولی برای شروع عالیه!بیش از حد خوبه

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
از اینکه وبسیات مورد علاقه ام , وبسایتی که 4 ساله دارم بهش سر میزنم و سال پیش بالاخره عضو شدم توش به این حد رسیده خیلی خیلی خوشحال شدم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشه نه تنها برای وبسایت بازیسنتر بلکه برای تمامی وبسایت ها و مجله های دیگه ای که فقط با عشق بچه هاش اداره میشن . :love::love::love:

اما بعد از خوندن واکنش های دیگران تنها احساسی که به من دست داد تاسف بود . نگاه کنید ما تا چه حد باور و اعتماد به خودمون رو از دست دادیم که برای چنین موضوعی از شدت خوشحالی مث موشک میریم تو سقف یا اینکه به هیچ وجه باورش نمی کنیم وبا تنفر بهش نگاه میکنیم و اون رو یه دروغ کثیف میدونیم . واقعا چه به سرمون اومده که فکر می کنیم قابلیت انجام چنین کارهای معمولی رو نداریم ( البته اشتباه نشه, طی کردن چنین روندی تو سایر کشور های دنیا رو معمولی میگم و لکن برای به دست اوردن این مطمئنا دوست خوبمون زحمت زیادی کشیده , که بسی جای تشکر داره ) . اگرچه در ظاهر همیشه به وطنمون افتخار میکنیم و برای نشون دادن افتخاراتمون فقط بلدیم بریم به 2500 سال پیش ولی از ته دلمون اروپاییها امریکاییها و چشم بادامیها رو از کره ی مریخ میدونیم و خودمون رو برده . البته این تقصیر ما نیست . این احساسیست که به ما تلقین شده . چون دست ما رو از دنیا بریدن ( حالا خودتون بهتر میدونید کیا ) و دیگه برچسب ایرانی خوردن مساویست با محروم موندن از خیلی چیزای که مردم سایر دنیا به راحتی بهش دسترسی دارن ( شامل تمامی کشورهای همسایه چه فقیرترینشون و چه غنی ) و ما باید با هزار تا بدبختی یا بهشون برسیم یا تو کفشون بمونیم . و یه حسرت از ته دل هم برای کسانی که چشمای کورشون رو باز نمیکنن و نمیبینن که بچه های این کشور دلشون با چه چیزهای کوچیکی خوشحال میشه ولی تنها کارشون اینه که تو راهشون سنگ بندازن و دلاشونو بشکنن.:(

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
من هم همينجا به همه تبريك ميگم اميدوارم به درجات بالا تر برسيد.
و اين شروعي باشه براي رسيدن مجلات ايراني دنياي گيم به اين درجات.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آقا دمتون گرم،حرکت عظیمی زدید!خیلی حال کردم.به امید پیشرفتهای بیشتر.
موفق باشید.

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
من هم این موفقییت رو به گروه بازی سنتر تبریک میگم .

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
خسته نباشید به تمامی عزیزانی که زحمتشون باعث این مهم شد
و تبریک به تمامی دوستان بازی سنتری و بازی دوستان ایرانی...

یه سوال داشتم!
حدودا چند روز زودتر از عرضه جهانی ،بازی دسته شما میره؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تو مدیا لیست که رفتیم ، نسخه جدید سایت هم داره اماده میشه
که مطمئنن سیستم امتیاز دهی به بازی ها رو داره
پس دیگه از این به بعد به جای سایت های بیگانه :cheesygri ( مثل GS , IGN , ... ) از سایت خودمون امتیازها رو میبینیم :cool:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر