بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این بازی ها هم تو هفته ی گذشته اومده:D...
Diablo-III-Reaper-of-Souls-Ultimate-Evil-Edition-Xbox360.jpg

Expansion Pack + Full Game
------------------------------------------------------------------------------------

World-of-Tanks.jpg

فقط آنلاین هست و اینکه از System Link هم پشتیبانی نمیکنه:|.

armanni

کاربر سایت
Aug 14, 2014
5
سلام
کدوم یک از این بازی های زیر نیاز به برنرمکس داره؟

Wolfenstein: The New Order
Metal Gear Solid V Ground Zeroes
watch dogs
Call of Duty Ghosts
Grand Theft Auto V
Sniper Elite III

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام
کدوم یک از این بازی های زیر نیاز به برنرمکس داره؟

Wolfenstein: The New Order
Metal Gear Solid V Ground Zeroes
watch dogs
Call of Duty Ghosts
Grand Theft Auto V
Sniper Elite III

ولفنشتاین که کلا گزینه نصب نداره , پس اگر معمولی هم بخرید فرقی نداره. متال گیر هم XGD2 هست .

واچ داگز و کال آف و جی تی ای هم هر کدوم یک دیسک نصب دیتا و یک دیسک خود بازی هست که میتونید دیسک های دیتای این بازیهای رو بصورت 97% بخرید و دیسک های بازی رو برنرمکس

اسنایپر هم برنرمکس هست

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
آیا میتونم فقط دیسک 2 gta رو (با توجه به اینکه دیسک 1 فقط دیتاست) برنرمکس تهیه کنم و دیسک اولی رو 97%؟

Last edited by a moderator:

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام دوستان
اخیرا اکانت 3 ماهه گلد رو گرفتم و دارم آنلاین رو هم امتحان میکنم.
دو تا سوال دارم ...

1- غیر از فوتبال و COD چه بازی هایی آنلاینش حال میده؟!!! ترجیحا اونایی که پوینت نمیخوان.
2- بازی های قدیمی مثل Red Dead که رایت 100% ندارن آیا آنلاین بازی کردنش خطر داره؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان
دو تا سوال دارم ...

1- غیر از فوتبال و COD چه بازی هایی آنلاینش حال میده؟!!! ترجیحا اونایی که پوینت نمیخوان.
2- بازی های قدیمی مثل Red Dead که رایت 100% ندارن آیا آنلاین بازی کردنش خطر داره؟
سلام و درود :d
1-بازی bf4 و payday 2 بازی های خوبی هست واقعا لذت بخشه آنلاینشون پولی هم نیست ولی بازی خوب زیاد هست حضور ذهن ندارم دوستان هم میتونند کمک کنند در این ضمینه.
2-نه مشکلی نیست هر بازی که اجرا بشه در شبکه و ارور کثیف بودن رو نده احیانا مشکلی نداره ولی بعضی بازی ها مثل mw2 bo1 باید پچ شده ای باشه که با شبکه کار کنند دیسک هاشون بیشتر بازی های LT3 رو با 97 درصد هم میشه بازی کرد و برنر مکس هم مال موقعی خوب هست که یه بازی رو شما هر روز میخوای توی بلند مدت بازی کنی نصب میکنی روی کنسول فشار به لنز دستگاه کمتر بیاد.به همین خاطر برنر اهمیت بیشتری داره نسبت به 97 درصد چون بازی LT3 97 درصد اگه نصب بشه از بازی میپره بیرون دیسک.
Red Dead هم مشکلی نداره میتونی راحت بازی کنی نصب هم میشه فک کنم چون LT2 بود قدیمی هست.

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
سلام دوستان
دو تا سوال دارم ...

اگه اینترنت خوب داری titanfall عالیه gta v هم هست خاستی منم ادد کن : RAMIN dhm

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
منظورت تلفیقی از شمشیر و تفنگه یا بازی شمشیری جدا، تفنگی جدا؟
اگه تلفیقی میخوای که به نظرم شاخ تر از DmC توی بازی های نسبتن جدید چیزی نمیتونی پیدا کنی ;)

منظورم شمشیری جدا تفنگی جدا هستش فقط dmc نگید چون حالم از این بازی بهم میخوره البته نظر شخصی

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
آیا میتونم فقط دیسک 2 gta رو (با توجه به اینکه دیسک 1 فقط دیتاست) برنرمکس تهیه کنم و دیسک اولی رو 97%؟
بله , در تمام بازیهایی که یک دیسک فقط دیتا هست و بعد از نصب بازی از روی دیسک دیگه اجرا میشه میتونید دیسک دیتا رو 97% تهیه کنید

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
اگه اینترنت خوب داری titanfall عالیه gta v هم هست خاستی منم ادد کن : RAMIN dhm

titanfall ساعتی 500 400 mb از حجم اینترنت کم میکنه وحشناکه تازه خط پینگ هم یک دو میشه مال ماها تازه ورشکست کننده است به همین خاطر به دوستمون پیشنهاد نکردم دیشب یه 4 ساعت بازی کردم 2 گیگ ازم خالی کرد دهنم باز مونده بود ولی بازی قشنگیه واقعا:d

- - -ویرایش - - -

دوستان که payday 2 مایل هستند به زودی میخوام به صورت حرفه ای 10 ستاره 9 ستاره بریم با چند تا از بچه ها گفتم بگم اگه کسی اگه لول بالا اینجا هست بیاد
بریم تا لول 100 میخوام بریم دیگه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر