بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

bijan_455

کاربر سایت
Jun 20, 2009
66
نام
BIJAN
(NCAA FOOTBALL 13 (XGD3
014633197303.zoom.1.jpg

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
لعنت به این تابستون
چرا هیچ بازی خوبی نیست تا بازی کنیم ؟

صبر کنید چند تا بازی توپ هم میاد:

Deadlight
Sleeping Dogs
Darksiders II
Borderlands 2
farcry 3 هم قرار بود بیا که تاخیر خورد و رفت اذر فکر کنم.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PES%202012-Xbox360-400x400.jpg

دوستان کسی این بازی بالایی :d رو داره؟؟من گرفتم اولش خورد تو ذوقم چون نه کفشی و نه توپی و کلا هیچی نداشت :d صدای گزارشگر خیلی کمه و باید صدای تماشاگران رو کم کنید تا صداش بیاد.کلا فقط گزارشش باحاله......

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
صبر کنید چند تا بازی توپ هم میاد:

Deadlight
Sleeping Dogs
Darksiders II
Borderlands 2
farcry 3 هم قرار بود بیا که تاخیر خورد و رفت اذر فکر کنم.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PES%202012-Xbox360-400x400.jpg

دوستان کسی این بازی بالایی :d رو داره؟؟من گرفتم اولش خورد تو ذوقم چون نه کفشی و نه توپی و کلا هیچی نداشت :d صدای گزارشگر خیلی کمه و باید صدای تماشاگران رو کم کنید تا صداش بیاد.کلا فقط گزارشش باحاله......
من این pes رو بازی کردم فقط همون یکی دو دست اول باحاله و بعد اون این قدر گزارشش تکراری میشه که حالت به هم میخوره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان ما این چند روزه بازی مونده رو دستمون و حال نداریم بازی کنیم و در واقع میخواهیم حتما یکی تمام کنیم :d به نظر شما کدام یک از بازیهای زیر ارزششو داره تا ادامش بدم تا کلا حوصله ام سر جاش بیاد؟؟

syndicate

ghost recon fs

rage

همین :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان ما این چند روزه بازی مونده رو دستمون و حال نداریم بازی کنیم و در واقع میخواهیم حتما یکی تمام کنیم :d به نظر شما کدام یک از بازیهای زیر ارزششو داره تا ادامش بدم تا کلا حوصله ام سر جاش بیاد؟؟

syndicate

ghost recon fs

rage

همین :d

به ترتیب:
دومی
اولی
سومی

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
پیشنهاد من این بازیهاست..که دوباره روی درجه سخت ببرید اخر:-o

gow3

batman arkham city GOTY
Alan Wake

و در اخر اگر کسی اون دندونهای ریمنو:d نرفته بره خیلی فاز میده:p

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
help

بچه ها شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم!!من tekken6 رو تازه گرفتم! تو گالری فیلمای ending میخواستم بگید چجوری باز میشه؟؟ همه قفله!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
بچه ها شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم!!من tekken6 رو تازه گرفتم! تو گالری فیلمای ending میخواستم بگید چجوری باز میشه؟؟ همه قفله!!

باید در قسمت خط داستانیه بازی با هر کاراکتر بازی را به پایان برسانید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر