بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
اشتباه نکنید...

DLC های عرضه شده حجمی کمتر از 2 گیگ دارند... معمولا بین 1 تا 1.5 گیگابایت....

همین Alan Wake American که گفتید تا قبل از عرضه شدن این پک به صورت جدا با حجم 1.5 گیگابایت عرضه شد پس در این پک هم همونقدر حجم داره....

بقیه بازیها هم به همین ترتیب هست...

اینم لینکی که دارم دانلود میکنم :

Цавчуур : XBOX Live Arcade PACK (XBOX360)

به احتمال زیاد برای کنسولهای جی تگ شده باید باشه....

لينكت شيلتره، اون تصويري هم كه گذاستي هم شيلتر مي باشد!

---------- نوشته در 12:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 AM ارسال شده بود ----------

راستي اين پك رو هيچ سايتي براي فروش نذاشته؟؟؟؟؟؟!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
لينكت شيلتره، اون تصويري هم كه گذاستي هم شيلتر مي باشد!

---------- نوشته در 12:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 AM ارسال شده بود ----------

راستي اين پك رو هيچ سايتي براي فروش نذاشته؟؟؟؟؟؟!

خیر این بازی برای فروش گذاشته نمیشه چون فقط مختص کنسولهای جی تگ شده هست ...

لینک دانلود اصلی با حجم 10 گیگابایت :

http://letitbit.net/download/49498.46684d18ed9c035cf14faa1752f2/adginrssw.rar.html

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بازی های (Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations (PAL و (Ridge Racer Unbounded (PAL و
(
Tiger Woods PGA Tour 13 (Free لیک شدند.

80454248178509655703.jpg
19196325617111996786.jpg
77851929831138282592.jpg

آخرین ویرایش:

Erudite_gamer

کاربر سایت
Oct 23, 2011
58
سلام
خیلی از دوستان پ خ زدند و در مورد بازی های +21 سوال داشتند
دوستان اینگونه بازی ها به صورت رسمی عرضه می شوند ولی به علت سیاست های مختلف سایت ها برخی از ارایه حتی عنوان بازی ها نیز امتنا می کنند
در کل لیست بازی های 2011 و 2012 شامل بیش از 40 عنوان می باشد که حتی برخی شرکت های بزرگ ubisoft نیز در بین این بازی ها دیده می شوند
برای مثال :
3xy Beach 3 2011
3D for Xbox 2012
CallGirl 2012 4 DVD
naghuy highscholl 2011
,و دها عنوان دیگر

تنها راه تهیه بازی ها دانلود از سرور ها می باشد و امکان خرید در ایران و کشور های آسیایی ممکن نیست
بنده 20 عنوان دارم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام
خیلی از دوستان پ خ زدند و در مورد بازی های +21 سوال داشتند
دوستان اینگونه بازی ها به صورت رسمی عرضه می شوند ولی به علت سیاست های مختلف سایت ها برخی از ارایه حتی عنوان بازی ها نیز امتنا می کنند
در کل لیست بازی های 2011 و 2012 شامل بیش از 40 عنوان می باشد که حتی برخی شرکت های بزرگ ubisoft نیز در بین این بازی ها دیده می شوند
برای مثال :
3xy Beach 3 2011
3D for Xbox 2012
CallGirl 2012 4 DVD
naghuy highscholl 2011
,و دها عنوان دیگر

تنها راه تهیه بازی ها دانلود از سرور ها می باشد و امکان خرید در ایران و کشور های آسیایی ممکن نیست
بنده 20 عنوان دارم

این بازیهایی که گفتید اولا برا سال 2011 و 2012 که گفتید نیستن و خیلی قدیمی تر از این حرفا هستن....

دوما بازیهایی که ذکر کردین مثل 3d villa یا call girl همگی مختص pc هستند و بر روی کنسول ساخته نمیشند...

سوما اگر مدرک یا منبعی بر اینکه این بازیها را برای xbox 360 دارید یا اینجا یا در پیغام خصوصی لینک بدید تا صحت حرفهای شما قابل باور باشه....

چهارما کمپانیهای بزرگی مثل ubisoft که گفتید هیچ دخالتی در ساخت این بازیها ندارند و اگر بازی بسازند صرفا با موضوعاتی نظیر اسپورت یا داستانی خلاصه میشه و نه سبک 18+

پنجما ما اصلا برای کنسول بازی غیر رسمی نداریم و تنها موردهایی مثل dlc pack بازیها هست که به صورت جدا منتشر میشه....

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
عزیزه من
الآن تکلیف منکه بازی +21 یا اصلا +30 میخوام چیه؟
اینجا که ندارن باید دانلود کنم؟؟
کدومشون بهترن؟؟:d
اگه کسی داره همینجا از رو کاور بازی عکس بگیره تا من ببینم راست میگه ازش میخرم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به شمــا پیشنهاد میشه بری فیلم ببینی. دیگه از لحاظ صحنه هم بخای حساب کنی. بازی ها تک و توک صحنه دارند و زور بزنی بازم +18 اخرش! از لحاظ خشونت حساب کنی،،، بازم همینه! از لحاظ ترس و تاریکی بخوای حساب کنی باز همینه! بازیساز که نمیاد به پیشنهاد شا بازی بسازه و اصلا بازی ها به قول اون دوستمون بر اساس سن سبک نداره که..!!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
عزیزه من
الآن تکلیف منکه بازی +21 یا اصلا +30 میخوام چیه؟
اینجا که ندارن باید دانلود کنم؟؟
کدومشون بهترن؟؟:d
اگه کسی داره همینجا از رو کاور بازی عکس بگیره تا من ببینم راست میگه ازش میخرم

میخوای برات تعیین تکلیف کنیم اینجا؟:d

بعضی بازیها میشه یه جورایی +18 کرد اونا رو مثله همین Suol Caliber v که در xbox360 جیتگ شده میشه فایلهای بازی رو با یه پچ دستکاری کرد تا لباس زیر زنها حذف بشه و خودم اینکار رو کردم و با زنهای 18+ به جنگ مردان میرم:>
ورژن 4 همین بازی رو هم میشه همین جورش کرد و یه بازی دیگه هم دارم که اونم از اول که دانلود کردمش زنها بدون زیرپوش بودن که اسمش Dead Or Alive Xtreme 2 هست.
بازیهای در این رنج که جنبه جنسی داره میشه به دو مورد زیر هم اشاره کرد:d
XBlades
Rumble Roses XX

البته ما فروشنده نیستیم و اگه این بازیها رو میخوای باید خودت بگردی دنبالشون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر