بازیهای موجود در بازار برای PC

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
خب شما ارورش رو بخوني درست معلومه
احتمالا شما از آپديت نسخه انگليسي فيير استفاده نميكنيد باس يه ورژن دانلود كني كه 75 مگ سايزشه

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
از هر جا خریدی برو پسش بده بگو برای چی این Error رو میده؟!
فکر کنم توی صفحات قبلی تاپیک یکی از بچه ها در این مورد چیزهایی نوشته بود. حالا بگو مال چه شرکتی هست تا ببینم برای خودم که قرار بیارند همینطور یا نه؟ یا اگه نتونستی بگم PM بزن.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
محتویات 2 تا دی وی دی که فایلهای rar هستند رو کپی کنید تو یه فولدر رو هارد. همچنین winrar هم باید رو کامپیوترتون نصب باشه. بعدش رویه فایله pro-dame.rar کلیک کنید تا با winrar باز بشه. حالا 2 تا فایل pro-dame.mdf و pro-dame.mds را که ایمیج بازی هست extract کنید روی هارد.
با استفاده از برنامه daemon ایمیج را روی یه درایو مجازی نصب کنید و حالا میتونید بازی رو نصب کنید. بعد از نصب بازی فایل کرک رو در محلی که بازی نصب شده کپی کنید.

half_life2.5

کاربر سایت
Jul 6, 2006
144
نام
امير حسين
من كه راحت هستم-
سيدي ها رو تو شهرمون رايت ميكنم 300 تومن هزينشو ميدم!!!
ديويدي هم 700 تومن برام رايت ميكننز
به هر حال- من كه براي بازي تقريبا مايه نميدم
مثلا براي 2 تا ديويدي دارك مسايا 1400 ميدم!!!

يكي در مورد بازي توضيح بده و بكه ججوريه؟
در مورد the plan هم توضيح بديدز
فير و ultimet marvel -دارك مسايا-gotic3 روي سيستم من در جه حدي مياد؟:
cpu:3000amd 64 bit
ram:1gig
vga:a open 6800ultra 256gddr3

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یکی میشه بگه روی این نسخه ی کرک شده fear میشه این نسخش رو اجرا کرد؟!/QUOTE]
مثل اینکه بچه ها میگفتن باید ورژن بازیت امریکایی باشه ؛ ولی ورژنی که توی بازار پخش شده انگلیسیه. پس باید اون پچ رو دانلود کنی و ورژن بازیت رو ارتقا بدی تا بتونی اون پچ رو نصب کنی.
در ضمن احتمالا و به احتمال قوی (طبق تجربه) نباید کرک رو قبل از نصب پچ و extraction point کپی کنی.
اول اون دوتا رو نصب کن ، بعد کرک صحیح رو دان کن و لذت ببر!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
یکی میشه بگه روی این نسخه ی کرک شده fear میشه این نسخش رو اجرا کرد؟!/QUOTE]
مثل اینکه بچه ها میگفتن باید ورژن بازیت امریکایی باشه ؛ ولی ورژنی که توی بازار پخش شده انگلیسیه. پس باید اون پچ رو دانلود کنی و ورژن بازیت رو ارتقا بدی تا بتونی اون پچ رو نصب کنی.
در ضمن احتمالا و به احتمال قوی (طبق تجربه) نباید کرک رو قبل از نصب پچ و extraction point کپی کنی.
اول اون دوتا رو نصب کن ، بعد کرک صحیح رو دان کن و لذت ببر!
متاسفانه کرک در ستاپ بازی گنجانده شده;)

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
ببنید وقتی میخواهید که بازی رو نصب کنید, اگه نتونه بازی شماره قبلی رو پیدا کنه ازتون میخواد که دستی محلی رو که بازی قبلی رو نصب کردید بهش نشون بدید, بنابراین احتمال داره که بتونید رو ی نسخه کرک شده نصبش کنید. در ضمن برای اینکه گیر نده که باید بازی رو آپدیت کنید, شما باید فایل کرک شده fear.exe ورژن 1.07 رو دانلود کنید و به جای کرک فعلی بذارید

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
ببنید وقتی میخواهید که بازی رو نصب کنید, اگه نتونه بازی شماره قبلی رو پیدا کنه ازتون میخواد که دستی محلی رو که بازی قبلی رو نصب کردید بهش نشون بدید, بنابراین احتمال داره که بتونید رو ی نسخه کرک شده نصبش کنید. در ضمن برای اینکه گیر نده که باید بازی رو آپدیت کنید, شما باید فایل کرک شده fear.exe ورژن 1.07 رو دانلود کنید و به جای کرک فعلی بذارید
دستت درد نکنه درست شد بازی نصب شد
فقط برای من که سریال نامبر توش نبود اینجا میزارم شاید برای بقیه هم نباشه
NUB2-PAB8-XET5-FYG2-8476

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر