بازیهای موجود در بازار برای PC

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقایون کسی بازی Heros of Anihilated Empires رو گرفته بازی کنه؟؟(یکی از شرکتها آورده بود)

لطفا یه توضیحی بدین...GS هنوز نقدش نکرده..شاید دزدی بوده!!!بهرحال هر کی خبری داره بگه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب حالا من میخام از وضع بازار بازی در تهران براتون بگم..... کلا بازی های متنوعی وارد بازار نشده ولی معدود عنوان هایی که وارد بازار شدند تا یکی دو هفته ای ادم رو سرگرم میکنند.
یه راست رفتم سراغ نمایندگی تکین ببینم چی آورده...از 3 عنوانی که قولش رو دوشنبه تا حالا داده فقط یکی رو رایت زده وچند روزی هست که در بازار موجود هست ....این تنها عنوان چیزی نیست جز بازی فوق محبوب Pro Evolution soccer 6 که نمیدونم از کی تا حالا به بازار عرضه شده و تا ساعت 3 که من رفتم همه مغازه های ولیعصر این بازی رو داشتند.حالا میرسیم به F.E.A.R Extarction Point که من اونجا بودم یارو میگفت که دان کردیم فقط مونده پَکش و رایت زدنش....خلاصه گفت زودتر از فردا صبح به بازار نمیدیدم....ولی خلاصه با پارتی بازی یه رفیق پیدا کردم اونجا یارو بهم گفت بیا مغازه ای که رایت می زنیم...منم رفتم اونجا یارو رایت زد پَک رو اماده کرد داغ داغ داد بهم داد....در حالی که فکر می کنم من اولین کسی هستم تو تهران که F.E.A.R Extarction Point رو خریدم(به جز اون کسایی که خودشون دانلود کردن) تا ساعت 7 هم که اونجا بودم حتی یارو یه دونه دیگه هم رایت نزد دیگه نمیدونم بعد از رفتن من رایت زد یا نه؟؟؟ چون سخت مشغول رایت زدن dvd های بازی Pro Evolution soccer 6 بود. همش هم به کسایی که مغازه دار بودن میومدن سراغ فیر رو می گرفتن میگفت فردا صبح انشاالله.....فقط یه چیز بگم برای بازی کردن باید F.E.A.R پارسالی رو هم نصب داشته باشد بعد این جدیده رو نصب کنید....و تا اونجایی که یارو بهم گفت....گفت که بازی 2 تا کرک داره....
dark messiah:might & magic رو هم گفت تازه امشب داریم میریم سراغش تا فردا ظهر تو مغازه ها پیدا میشه.
همین الان هم دارم فیر رونصب میکنم تا فردا چند تا مرحله رو میرم و توضیحاتی مفصل در تاپیک خود فیر میدم.

آخرین ویرایش:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
شما می گید من چه جوری جواب این بنده خدا رو بدم که تبلیغ نشه. شما هم بگید ما هم چشم. پس اگه به نظر شما تبلیغ بود به خاطر بروبچ بازیسنتری چشم پوشی کنید.
پس شما هم مثل من شهرستانی هستی( درد همدیگرو بهتر می فهمیم) من امروز 6تا بازی از تاکین از طریق تلفن خریدم. اینم شماره تلفنش: 88940387-021 یا 88943491-021
Dj-mj شیرین میزنیا!! منم ظهری Fear:extraction point از تاکین خریدم. دارک مسایا هم گفتند فردا هست.
پس اگه زحمتی نیست لینک تاپیک FEAR رو اینجا بذار تا منم بیام.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
بالاخره Dark Messiah رو گرفتم. در دو DVD كه بصورت zip شده هست و يك ايميج هفت و نيم گيگي رو شامل ميشه كه بايد روي هارد كپي شه. كركش هم هست و منو و هيچي نداره (از ولي عصر گرفتم، البته از خيابونش :p).
بازي به صورت ستاپ اصلي هستش (خدا رو شكر كه مثل HL2 نيست) و اگر فايل اصليش رو نگه داريد (فايل exe اجرايي بازي رو) مي تونيد بعدا آپديتش كنيد (با پچ هاش). بازي سينگل و مولتي به صورت جدا نصب ميشه و سينگل 7 گيگ و مولتي 2.5 گيگ هستش.
اين هم از:

System Requirements

Supported OS: Windows® XP
Processor: AMD Athlon™, Pentium® 2.6 GHz (3.2 GHz recommended)
RAM: 512 MB (1 GB recommended)
Video Card: 128 MB DirectX® 9-compatible video card (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9 compatible sound card
DirectX Version: DirectX 9 or higher
CD-ROM: 12x CD-ROM – 1 DVD rom
Hard Drive Space: 7 GB free
Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard
Multiplayer: Internet connection
Supported Video Cards at Time of Release:
NVIDIA® GeForce™ FX/6 families
ATI® Radeon™ 8500/9000/X families
Matrox Parhelia™
Marvel UA و Phantasy SU هم هنوز نيومده بود.

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقا تو کرج کسی بازیها رو نیاورده ؟ :( :( :( دارم از بی بازیی هلاک میشم:-" :-" :-" ...اگه کسی میدونه این بازیها رو کجا تو کرج به صورت کامل اوردن بگید:cheesygri :cheesygri :cheesygri ..موفق باشید.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
باور کنم که اینا توی Readme ش نوشته بود؟!.:blink: یعنی روی Radeon 9000 هم میاد؟!!:dancing: امین بالاخره حرفت درست از آب در اومد:)!!(فکر کنم مثل company of heroes شه بازی اجرا بشه ولی آدمهای توی بازی دیده نشند) پول پلاسی هم در بساط نیست که سروسامانی به سیستممون بدیم:((.

من همین حالا با مدرن تماس گرفتم گفتند می خواهیم دارک مسایا رو بدیم بیرون توی یک DVD و 5CD. سوال کردم چطوری اینطوری شده. مگه فیلمها یا بعضی از امکاناتش حذف کردید گفتند نه!!(لطفا به این نه دقت کنید) گفتند بعضی از فایلهای DAT بازی رو حذف کردیم:thinking:. (دیگه که چطوری اینطوری شده آنها دانند) دو سه روز دیگه هم بیرونش می دن.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
من همین حالا با مدرن تماس گرفتم گفتند می خواهیم دارک مسایا رو بدیم بیرون توی یک DVD و 5CD. سوال کردم چطوری اینطوری شده. مگه فیلمها یا بعضی از امکاناتش حذف کردید گفتند نه!!(لطفا به این نه دقت کنید) گفتند بعضی از فایلهای DAT بازی رو حذف کردیم:thinking:. (دیگه که چطوری اینطوری شده آنها دانند) دو سه روز دیگه هم بیرونش می دن.

دیروز یه نسخه از Dark Messiah به حجم 3.7 گیگ اومد رو اینترنت که installer نداره و باید مثل half life فایلاشو کپی کنی رو هارد و اجرا کنی. احتمالا اینا رفتن همونو دانلود کردند.

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
اقا من به نوین نگاه زنگ زدم واقعا خیلی زحمت کشیده بودند بازی فییر و پرو اولیشن و دارک مسیا و اولتیمیت الاینس رو نیاورده بود ...:mad: :mad: :mad: فقط بازی گوتیک 3 رو اورده بود...تازه نکته جالب اینه که اینا بازیهای 2 دیویدی را نمی اورند برای مثال جاست کاز و فلایت سیمولاتور...کسی جای دیگه ای نمیشناسه ما بریم این بازی جدید رو فردا ازش بخرییم؟:( :( :(
عزیزم من دیروز رفتم pes6 و چند دیگه رو اورده بود که با اجازت خودمم اینا رو گرفتم راستی فلایت سیمولاتور رو هم که 2 تا دیویدی هست هم اورده بودن .تو کرج هم زودتر از اینا نمیاره بیخود نگرد.در ضمن فیر هنوز تو تهرانم پخش نشده ودارک مسیا هم تازه امروز تو تهران پخش شده ...OK

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
آقا من فیر رو گرفتم موقع نصب میخاد پچ رو نصب کنه ارور میده

میگه نسخه قبلی باید ورژن 1 امریکا باشه چی کار کنم؟:( :( :(
دارم دیوونه میشم

SamFisher