بازیهای موجود در بازار برای PC

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
هاشم جان كاربن نه و كربن
در ضمن scar face براي كامپيوتر اومد بازي نسبتا قشنگيه مخصوصا اگه آل پاچينو باشه
و pes 6 تقلبيش اومده يعني wining eleven 10 هستش اما box shot تقلبيه اونو زدن روش دارن ميفروشن

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
اولا کاربن درسته شک نکن می تونی تونی کنترل پنل توی text to speak امتحان کنی. Face scare پس ایـــــــــــــــــــــن دیگه چیه؟ می شه درباره اینم توضیح بدی؟

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اولا کاربن درسته شک نکن می تونی تونی کنترل پنل توی text to speak امتحان کنی. Face scare پس ایـــــــــــــــــــــن دیگه چیه؟ می شه درباره اینم توضیح بدی؟
بازی فیلمشه. گرافیک بالایی نداره اما بازی باحالیه و مثل GTA سبک Free Roaming هست یعنی می تونی قشنگ توی شهر بگردی و ماموریت بگیری و کارای دیگه انجام بدی(;) )

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
بالاخره اومده یا نه؟:D
سلام
من الان ولیعصر بودم این بازی هم اومده بود 1 dvd بود اگه اشتباه نکنم
Pathclogic 3CD آدونچر
X3 Reunion 5cd اکشن
Lma Manager 07 مربیگری
Red Orchestra 2Cd
Caesar IV 1DVd استراتژیک
Scarface 1DVD
secret Files 1DVD ادونچر
اینا هم جدید آورده بود که گرفتم
هنوز نصبشون نکردم همین الان اومدم
ولی این secret Files به نظر خیلی قشنگ میاد البته فکر کنم یه چند روز میشه که اومده بوده

اولا کاربن درسته شک نکن می تونی تونی کنترل پنل توی text to speak امتحان کنی
کربن درسته نه کاربن

آخرین ویرایش:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
خبر داغ داغ داغ.
کاربن اومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد.:dancing::praying:
شما که می گفتید 20 روز دیگه میاد! :shrewd:Dدید زیاد به این تاریخ سایتها نمی شه اعتبار کرد . یعنی هر بازی که گفتند یک ماه دیگه ریلیز میشه بدونید که همین حالا توی ایرانه! همین حالا من به مدرن زنگ زدم گفتند اومده. به احتمال زیاد فردا بتونم بخرمش.:excited:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
خبر داغ داغ داغ.
شما که می گفتید 20 روز دیگه میاد! :shrewd:Dدید زیاد به این تاریخ سایتها نمی شه اعتبار کرد . یعنی هر بازی که گفتند یک ماه دیگه ریلیز میشه بدونید که همین حالا توی ایرانه! همین حالا من به مدرن زنگ زدم گفتند اومده. به احتمال زیاد فردا بتونم بخرمش.:excited:
مگه میشه:eek: :eek:
من که از هرکی پرسیدم گفت نیومده ببینم کسه دیگه ای خبری ازش نداره
امروز که بازار هم بودم خبری نبود ازش

راستی من Scarface رو نصب کردم خیلی قشنگه خیلی حال کردم فقط یه مشکل دارم نمیتونم کنترل رو عوض کنم مجبورم با کلیدهای w.s.a.d بازی کنم کسی نمیدونه چجوری میشه درستش کرد؟؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
خبر داغ داغ داغ.
چرت و پرت نگو
هنوز نيومده كل سايتهاي نيد فور اسپيد و سايتهاي ايزاني از جمله مدرن رو زير رو رو كردم هيچي نيومده نه دمو نه خود بازي توجه كنيد هنوز دموي قابل بازي واسه پي سي نيومده
شايعه پراكني نكنيد خاهشا:mad:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
توی بازار که هنوز نیومده. ولی من که به پشتیبانی مدرن زنگ زدم گفتند که اومده مثل اینکه تا آخر این هفته پخش میشه فکر کنم از روز شنبه دیگه پخش بشه.
چون امروز که می خواستم بخرمش گفتند روز 5 شنبه زنگ بزن ببینیم می تونیم برات بفرستیم یا نه. خودم فردا بهشون زنگ می زنم آگه آماده است که خبرشو بهتون میدم
فکر نکنم نسخه ی دموش باشه چون تا به حال ندیدم شرکتی نسخه دموی بازی رو بیرون بده مخصوصا مدرن. فردا که بهشون زنگ زدم بهشون می گم نسخه دمو هست یا نه. فقط تا فردا صبر کنید.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
عجیبا غریبا!!
دو سه تا لینک تورنت دیدم.جالبترینش اون آخریه که Limited Edition هستش.
یکی نمیتونه عین آدم بیاد پاسخ قطعی بده؟
http://www.torrentspy.com/torrent/881093/Need_For_Speed_Carbon_Reloaded
http://www.torrentspy.com/torrent/8...D_CARBON_uploaded_by_www_EliteWare_com_pl_iso
http://www.torrentspy.com/torrent/880513/Need_For_Speed_Carbon_Collectors_Edition_RELOADED
حجماشون هم مشکلی درش نیست.دوتا 4 گیگ و یکی هم 6 گیگ.
یکی هم دو سه ساعت پیش.
پس میشه با قطعیت کامل گفت که کربن اومده.چطوریش رو اصلا نمیدونم!!
امیدوارم که اینیکی واقعی باشه.
باتشکر....
.:ویرایش:.
نخیر....
تعداد سیدر ها 0 هستش!!
کامنت هایی که گذاشتن هم نشون میده که همگی 100% Fake هستند.
باتشکر....
یکی دیگه هم هست که 5 تایی سیدر داره.(البته الان).اوایلش به نظر رسید که واقعی باشه....اما این هم فیک بود!!! ای لعنت بر...
باتشکر....

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ای بابا:)

کربنه داره اذیت می کنه ها

میاد نمیاد
فیکه ، درسته
درسته ، فیکه!
سیدر داره ، نداره!
سیدر نداره داره!
:confused:قاطی کردم:D

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
عجیبا غریبا!!
دو سه تا لینک تورنت دیدم.جالبترینش اون آخریه که Limited Edition هستش.
یکی نمیتونه عین آدم بیاد پاسخ قطعی بده؟
http://www.torrentspy.com/torrent/881093/Need_For_Speed_Carbon_Reloaded
http://www.torrentspy.com/torrent/8...D_CARBON_uploaded_by_www_EliteWare_com_pl_iso
http://www.torrentspy.com/torrent/880513/Need_For_Speed_Carbon_Collectors_Edition_RELOADED
حجماشون هم مشکلی درش نیست.دوتا 4 گیگ و یکی هم 6 گیگ.
یکی هم دو سه ساعت پیش.
پس میشه با قطعیت کامل گفت که کربن اومده.چطوریش رو اصلا نمیدونم!!
امیدوارم که اینیکی واقعی باشه.
باتشکر....
نخیر....
تعداد سیدر ها 0 هستش!!
کامنت هایی که گذاشتن هم نشون میده که همگی 100% Fake هستند.
باتشکر....
یکی دیگه هم هست که 5 تایی سیدر داره.(البته الان).اوایلش به نظر رسید که واقعی باشه....اما این هم فیک بود!!! ای لعنت بر...
باتشکر....
برای اینکه پی ببرین که این تورنت ها fake هستن یا نه احتیاج نیست انقدر وقت بزارین و ببین seed داره یا نه و یا تو نظراتش مردم چی گفتن! همانطور که قبلا گفتم هیچ ورژنی از گروه RELOADED در رابطه با بازی کربن در سایت های مربوط به اخبار کرک های روز ثبت نشده و این گروه هیچ وقت فایلاشو بدون اعلام و توضیح روانه اینترنت نمی کنه!
تمامی این تورنت ها fake هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر