بازیهای موجود در بازار برای PC

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
عجیبه!!!!
من چند روز پیش تو این تاپیک پست دادم و خواستم چند تا بازی به من یکی از دوستان معرفی کنه که برم بگیرم.....ولی حالا پسته نیست؟؟!!!! (جل الخالق)

حالا بی خیال!!!!

چند تا بازی رو نقل قول کرده بودم که الان حسش نیست برم دنبالش....فقط می خواستم دوستانی که این چند روز(مث علیرضا سرباز!!) بازی زیاد گرفته اند یه راهنمایی ما رو بفرمایند!!

با تشکر.....
سلام
بهزاد جان اگه توجه میکردی من جواب سوالتو در صفحه144 داده بودم حالا بازم برات اینجا میگم

یشه در مورد این بازی و همچنین سبکش یکی توضیحی بده
من خیلی وقته که بازی نکردم و می خوام چند تایی مث علیرضا بگیرم
یه چند تا بازی که الان موجوده همراه با توضیحاتی مختصر ممنون می شم کسی در اختیار من بذاره
سبک بازی company of heroes در واقع همون Panzerz رو است ولی با این توجه که دراین بازی میتونی خونه یا همون base هم بسازی گرافیکش خیلی بالا تر است
یا اگه بخاهم بهتر این بازی رو برات تصور کنم down Of war رو بازی کردی کپ همون است با توجه به این که این بازی مال جنگ جهانی است و گرافیکش هم خیلی بالاتر است ولی دان آف وار تخیلی بود دیگه از این بهتر نمیشه توضیح داد

من پیشنهاد میکنم اگه اکش میخای بازی کنی حتما Call of Juarez رو اگه بازی نکردی حتما بازی کن
اگه از بازی مثل مافیا خوشت میاد حتما Reservoir Dogs بازی کن یه چیز تو همون مایه ها است با توجه به اینکه زمان بازی یکم جلو تر است در کل بازی خیلی قشنگه گیم پلی بالایی داره
اگه ادونچر باز هستی حتما Broken Sword - The Angel of Death بخر که خیلی قشنگه یه چیز تو مایه های still Life است البته با چند تا تفاوت
اگه با بازی مثل کماندوز 3 حال میکنی حتما Faces of War بگیر که نسبتا قشنکه یه چیز تو اون مایه ها است کار ubi است
اصلا با JustCause حال نکردم گیم پلی بسیار پایینی داره فقط به درد تفریح میخوره
در کل من همه اینا رو بازی کردم با همشون هم حال کردم البته با company of heroes خیلی بیشتر حال کردم من پیشنهاد میکنم همه اینا رو بگیر حالا با هم هم نگرفتی نگرفتی ولی سعی کن همشون رو بازی کنی
--------------------------------------
راستی من Reservoir Dogs رو تموم کردم ارزشش تموم کردنش رو انصافا داشت البته نسبتا خیلی بازی کم بود و زود تموم شد البته شاید من بازی رو خوردم چون چند وقتی بود بازی نکرده بودم بازی 15 chapter بود میتونم بگم حدود 7 تا از chapter هاش ماشین بازی بود که خوب در آورده بودن
کنترل بازی هم خیلی خوب بود هوش بازی هم نسبتا خوب بود فقط اگه گرافیکش یه کم بالاتر بود دیگه خیلی خوب میشد
در کل بازی قشنگی بود پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو بگیرین

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
ممنون علیرضا جون......متاسفانه دقت نکردم..حق با شما بود
حالا همه اینهایی که گفتم رو باید در مورد خودم قید کنم:)
Reservoir Dogs
هیچ کدوم از اینها با سلیقه من جور در نیومد......
می رم تو کار این یکی بینم می تونم بعد از مدتها یه حالی ببرم!

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
ممنون علیرضا جون......متاسفانه دقت نکردم..حق با شما بود
حالا همه اینهایی که گفتم رو باید در مورد خودم قید کنم:)

هیچ کدوم از اینها با سلیقه من جور در نیومد......
می رم تو کار این یکی بینم می تونم بعد از مدتها یه حالی ببرم!

راستی El Matador رو فراموش کردم
فکر کنم با این بازی هم حال کنی یه چیز تو مایه های مکس پین است
من که ازش خوشم اومد البته خیلی هم بازی توپی نیست ولی بد هم نیست
محمد حسین تو صفحه قبل بیشتر توضیح داده دربارش
-----------------------------------------
راستی کسی که فیفا 07 رو گرفته بگه ببینم چجوری شده بهتر از قبل شده ارزش گرفتن رو داره یا نه؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
واي خدا چه گرافيكي داره اين بازي مرحله 12 بازي Company of Heroes هستم واقعا كات ااسكنس هاي با حالي داره عين فيلم با انجين خود بازي اينا رو ببينيد :blink1: :blink1: :excited: :excited:
4gp0f39.jpg

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مطمعنآ این چند روزه یکی از بزگترین لحظه های تاریخ PS2 بود چند روز پیش که بازی بزرگ Okami اومد که واقعا یک شاهکاره اما نکته اصلی در مورد فردا است که Final Fantasy XII توی بازار پخش میشود واقعا دوران رویایی PS2 است شاید دیگر تا ابد چنین دورانی برای این کنسول بوجود نیاید چون اخرین بازی های این کنسول است البته God of war II مونده
پیش به سوی فاینال 12 باید بازی کنید تا بفهمید چه شاهکاریه

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
تاریخ دفیق عرضه Crysis وNeed for speed carbon کسی نمی دونه؟ چون توی سایت گیم اسپات تاریخ عرضه Crysis رو Q4 2006 گفته بود من که منظورش رو نفهمیدم؟! همچنین سایتی مربوط به نقد جدید ترین بازیها باشه می تونید بهم معرفی کنید؟​

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
تاریخ دفیق عرضه Crysis وNeed for speed carbon کسی نمی دونه؟ چون توی سایت گیم اسپات تاریخ عرضه Crysis رو Q4 2006 گفته بود من که منظورش رو نفهمیدم؟! همچنین سایتی مربوط به نقد جدید ترین بازیها باشه می تونید بهم معرفی کنید؟​
سلام.
منظور از Q4 2006 ربع چهارم سال 2006 هست!! یعنی سپتامبر یا اکتبر یا نوامبر یا دسامبر
که البته الان سپتامبر تمام شده;)

Need for speed carbon هم Oct 31, 2006 میاد:)

اینم سایت واسه نقد که خیلی معتبره: WWW.IGN.COM

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
کمک

لطفا یکی هم یه بازی که با سیستم من جور در بیاد معرفی کنه....سبکش خیلی مهم نیست...فقط جدید باشه....(cpu:2.4 intel-vga:128mb fx 5200-ram:768mb)

راستی من bad day l.a. رو از مدرن گرفتم...ولی معلوم نیست بازی به چه زبونیه!!!!
در ضمن روی دکمه های منو ها هم که کلیک میکنی.....هیچی نمیشه....تو بازی هم نمیره...(فقط منو های اولش میاد...)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
لطفا یکی هم یه بازی که با سیستم من جور در بیاد معرفی کنه....سبکش خیلی مهم نیست...فقط جدید باشه....(cpu:2.4 intel-vga:128mb fx 5200-ram:768mb)

راستی من bad day l.a. رو از مدرن گرفتم...ولی معلوم نیست بازی به چه زبونیه!!!!
در ضمن روی دکمه های منو ها هم که کلیک میکنی.....هیچی نمیشه....تو بازی هم نمیره...(فقط منو های اولش میاد...)
شما میتونی el matador رو بگیری نمیتونی با بالاترین جزئیات بازی کنی ولی قول میدم میتونی از بازی لذت کافی رو ببری!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منظور از Q4 2006 ربع چهارم سال 2006 هست!! یعنی سپتامبر یا اکتبر یا نوامبر یا دسامبر
که البته الان سپتامبر تمام شده

منظور از Q4 ربع چهارم سال 2006 هست ... ربع یعنی 1/4 ....که اگر ضرب در 12 ماه کنیم میشه 3 ماه .... 3 = 12 * 1/4 ...

پس ربع چهارم میشه 3 ماه اکتبر ، نوامبر و دسامبر ...

تازه زمان انتشار بازی Crysis هم افتاد به ربع اول سال 2007 ...منبع : محمد رضا ;)

راستی امین پیامت را هم دیدم :thumbsup:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

دوستان دو تا بازی توی بازار بود.البته این چیزی که میگم مال 4شنبس.حولو حوش ساعت 4 بعد از ظهر.

mage Knight:Apocalyps
The Guild 2

اولی RPG دومی هم Strategy-

فکر کنم اولی 6 تا Cd بود و دومی رو من فقط DVDش رو دیدم.

بازی Mage kinght نمره های خیلی چرتی گرفته.
++++++++++++++++++++

در ضمن تورنت Scarface هم همون طور که گفتم توی اخبار داغ بازی ها اومده.2.48 گیگ حجمشه.

خداحافظ

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
دوستان من این فایل d3dx9_30.dll رو دانلود کردم.
حالا کجا باید نصبش کنم؟
من هروقت ویندوز عوض می کنم این Error رو بعضی بازیها میدن.
وقتی Direct X 9.0C (نسخه جدیدش) رو نصب می کنم درست میشه ، مثلا من بازی F.E.A.R رو نسخه فارسی دارینوس دارم :) !!! بعد توش یه DirectX9.0C داره نوشته August Version همیشه اونو نصب می کنم.

فکر هم نمی کنم با نصب این فایل درست شه. به هر حال این فایل توی فولدر بازی وجود داره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر