بازیهای موجود در بازار برای PC

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
من یه 2 ماهی است که اصلا بازی نکردم و از بازار هم خبری ندارم میخاستم بدونم چه بازی هایی اومده گرچه اصلا وقت نمیکنم حتی برم بخرمش چون فردا باید برم پادگان
ممنون میشم یکی جواب منو بده شاید 3 هفته دیگه بتونم برم بخرم
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
من یه 2 ماهی است که اصلا بازی نکردم و از بازار هم خبری ندارم میخاستم بدونم چه بازی هایی اومده گرچه اصلا وقت نمیکنم حتی برم بخرمش چون فردا باید برم پادگان
ممنون میشم یکی جواب منو بده شاید 3 هفته دیگه بتونم برم بخرم
ممنون

سلام.
چیز حاصی نیومده!
کلا خیلی تابستون مضخرفی بود;)
همین چند صفحه ی اخر رو بخونی متوجه میشی:p

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اقا اين بازي جديد call of يه همچين چيزي(تو سبك وسترن) هنوز نخريدم ولي امتيازاي مضخرفي كه بهش داده بودنو ديدم ارزش داره برم بخرم؟

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
واقعآ بازی محشریه حتمآ بخرش!
البطه اگر کارت گرافیکت قوی هست!
در ضمن از موتور گرافیکی هاف لایف 2 بازی کال آف جوارز بهره میبره!
شاید نقدشا بنویسم!
و همین
راستی بچه ها بازیهای جدید تو راهن خودتونا آماده کنید البطه میدونم الان شما دارید خودتونا اماده ی مدرسه ها میکنید ولی در کنار درس و مقش! یکم تنوع هم بد نی!

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
شاید نقدشا بنویسم!
و همین
راستی بچه ها بازیهای جدید تو راهن خودتونا آماده کنید البطه میدونم الان شما دارید خودتونا اماده ی مدرسه ها میکنید ولی در کنار درس و مقش! یکم تنوع هم بد نی!

يه نيگا به آواتور بنداز :-"

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با عرض پوزش ..بچه ها من امروز داشتم یه نگاهی به تورنت می نداختم دیدم دیویدی بازی رزیدنت اویل 4 رو برای پیسی گذاشته:eek: :eek: :eek: البته در کنار اون بازیهای جدید مثل کمپانی اف هیرو . بروکن سورد جدید هم بود ... نظر شما چیه؟ تغلبیه یا راسته ؟ اونایی که اینترنت پر سرعت دارن و برنامه های تورنت رو ببینن چه خبره یوقت دیدی رزیدنت اویل 4 الکی الکی پرای پیسی الان اومده:eek: :eek: :eek: اینم سایتی که من دیدم
http://www.torrentz.com/search_games

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شاید نقدشا بنویسم!
و همین
حتما این بازی رو تموم کنید ارزش یه بار تموم کردن رو داره اسمش هم کال اف خوائرز است داستان وسترنی زیبا

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
حتما این بازی رو تموم کنید ارزش یه بار تموم کردن رو داره اسمش هم کال اف خوائرز است داستان وسترنی زیبا

سلام

کال اف آرز.

با عرض پوزش ..بچه ها من امروز داشتم یه نگاهی به تورنت می نداختم دیدم دیویدی بازی رزیدنت اویل 4 رو برای پیسی گذاشته البته در کنار اون بازیهای جدید مثل کمپانی اف هیرو . بروکن سورد جدید هم بود ... نظر شما چیه؟ تغلبیه یا راسته ؟ اونایی که اینترنت پر سرعت دارن و برنامه های تورنت رو ببینن چه خبره یوقت دیدی رزیدنت اویل 4 الکی الکی پرای پیسی الان اومده اینم سایتی که من دیدم
http://www.torrentz.com/search_games

درباره CoH این بازی تورنتش دیروز اومد.بازی Broken Sword:Angel of Death هم چند روزی میشه که تورنتش اومده.یادمه خودم خبرشو داده بودم.

درباره RE4 :
This is FAKE.

توی کامنت های اون لینک تورنت نوشته شده که این تورنت Fake هستش.همه اینجوری هستن :evil: :evil:

در ضمن Seed های اون تورنت هم 3 تای اولش 0 هستش.!!!! س یعنی تعطیله.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر