بازیهای موجود در بازار برای PC

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
متشکرم حامد جان
post_thanks.gif

میگن سرزمین Re4 رو برای Pcاورده . منم نرفتم ببینم
بابا شما چه زودباورید !
مهبد تو اون تاپیک داشت تبلیغ های مجله رو مسخره می کرد !

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فکر کنم توی تاپیک اخبار داغ و نسل بعد و اینا چندبار گفتن که همه بازیهای یوبی سافت که قرار بود سپتامبر بیاد افتاد واسه اکتبر،مثل ایول4 و اسپلینترسل4 و Dark Messiah و اینا.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
حامد از تو بعیده
مگه اون 2 تا تاپیک رو ندیدی تازه کلی بحث هم شد
دیشب یه ارسال دیدم که فرزاد جان گفته بود اسپلینترسل 4 افتاده اکتبر ولی بعدش که رفتم انگار رزیدنت ایول 4 را انداختند اکتبر...:)
در ضمن این دوست عزیزمون تبلیغ سرزمین را داخل بازی رایانه دیدند فکر کردند هر چی می زنند درسته !
کاور رزیدنت ایول 4 و فیفا استریت 2 را که هنوز نیومدند زده بعدا" گفتند بهترین کاور و بازیهای تست شده...آره جون عمه شون ! من هنوز کال اف دیوتی 2 شون را که نصب می کنم هر یه روز یکبار باید Repair اش کنم.
دوست عزیز ! گول این حرفهاشون را نخور.من همیشه گفتم بازم میگم که این سرزمینی ها کلاه بردارند و بس !

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
حالا بازیش چجوری هست؟؟
اصل خنده کانتر رو تصور کن بعد حالت هیتمن بهش بده حالا ببرش توی یه کشتی
اسلحه تیر و تخته و چماغ و پاک بازکن
تازه مثل Sims باید بخوابی غذا بخوری وقتی خوابی یکی میاد می کشت اصولا بازی برای خنده درست شده باید باهاش بشینی حال کنی این بازیا البته فقط من طرفدارشونم چون من سلیقه ام یه مقداری مسخره س

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط sina_unl:
اصل خنده کانتر رو تصور کن بعد حالت هیتمن بهش بده حالا ببرش توی یه کشتی
اسلحه تیر و تخته و چماغ و پاک بازکن
تازه مثل Sims باید بخوابی غذا بخوری وقتی خوابی یکی میاد می کشت اصولا بازی برای خنده درست شده باید باهاش بشینی حال کنی این بازیا البته فقط من طرفدارشونم چون من سلیقه ام یه مقداری مسخره س
:eek:
بعدش گیم پلی و گرافیکش چه طوریه؟؟؟
میگم بازی که مثل SIMS باشه
65.gif

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:eek:
بعدش گیم پلی و گرافیکش چه طوریه؟؟؟
میگم بازی که مثل SIMS باشه
65.gif
از موتور سورس استفاده می کنه اما سطح گرافیک HL2 یا Sin رو نداره چون قصد سازنده ها کمیک بودن ماجرا بوده
گیم پلیشم اینطوره که شما یکی از افراد نقشه رو بعنوان هدف دارین که هر 30 ثانیه یه بار بازی جای اون رو نشون می ده و شما باید برین با همون اسلحه ها که گفتم بکشینش البته باید مثل سیمز مواظب سلامتیتون باشین نکته ی جالبش اینه که شما هم ممکنه هدف بقیه باشین :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط sina_unl:
از موتور سورس استفاده می کنه اما سطح گرافیک HL2 یا Sin رو نداره چون قصد سازنده ها کمیک بودن ماجرا بوده
گیم پلیشم اینطوره که شما یکی از افراد نقشه رو بعنوان هدف دارین که هر 30 ثانیه یه بار بازی جای اون رو نشون می ده و شما باید برین با همون اسلحه ها که گفتم بکشینش البته باید مثل سیمز مواظب سلامتیتون باشین نکته ی جالبش اینه که شما هم ممکنه هدف بقیه باشین :cheesygri
:)
چه بازی جالبی بعدش هدفت تو این بازی چیه؟؟؟ به چی باید برسی :-"
2 - 3 ساعته که همه ی افراد کشتی میمیرن :cheesygri

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:)
چه بازی جالبی بعدش هدفت تو این بازی چیه؟؟؟ به چی باید برسی :-"
2 - 3 ساعته که همه ی افراد کشتی میمیرن :cheesygri
باز کلید کردی :cheesygri
اقا این مثل کانتر می مونه هدف حالیش نیست ولی خدا رو شکر یه مد آفلاین هم داره البته این بازی فکر کنم فقط رو Steam اومده برای دارندگان HL2 و گیر ما فقر بیچاره ها نمیاد باید بگیم سیاوش دانش بکنه بده دستمون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر