بازیهای موجود در بازار برای PC

One-Time

کاربر سایت
Dec 17, 2015
10
درود و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم یک سوال در مورد بازی های موجود در وضعیت کنونی بپرسم... من یک مقداری پول تهیه کردم و میخوام باهاش یک بازی بگیرم که واقعا سرگرم کننده باشه و بتونم چند مدتی خودمو باهاش سرگرم کنم _برای pc_ اما نمیدنم کدوم بازی در هر سبکی میتونه مفید باشه لطفا چند بازی خوب معرفی کنید و بگید کدوم رو بخرم ارزش داره (والله ارجینال خریدنم دردسر داره!)

سپاس

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
درود و عرض ادب خدمت دوستان

میخواستم یک سوال در مورد بازی های موجود در وضعیت کنونی بپرسم... من یک مقداری پول تهیه کردم و میخوام باهاش یک بازی بگیرم که واقعا سرگرم کننده باشه و بتونم چند مدتی خودمو باهاش سرگرم کنم _برای pc_ اما نمیدنم کدوم بازی در هر سبکی میتونه مفید باشه لطفا چند بازی خوب معرفی کنید و بگید کدوم رو بخرم ارزش داره (والله ارجینال خریدنم دردسر داره!)

سپاس

الان بخای بازی بگیری OVerWatch خوبه به نظر من البته battleborn هم هست ولی اولی بهتره سمت Division و اینا نرو .battlefeild 4 هم خیلی ارزون شده اگه بخای بگیری خوبه

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
دوستان میخواستم چند تا بازی معرفی کنید بهم که یه ماهی سرگرم بشم:)
تقریبا از هر سبکی خوشم میاد.(به جز بازی های rpg که یکم روشون حساسم و از همشون خوشم نمیاد .)
یکیشو یه بازی خوب هم معرفی کنید که ارزش اوریج خریدن رو داشته باشه.:-?
دو سه تا هم بازی زیر 3 گیگ معرفی کنید یا اگه خیلی توپ باشه تا 5 گیگ
doom اومده؟

آخرین ویرایش:

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
دوستان میخواستم چند تا بازی معرفی کنید بهم که یه ماهی سرگرم بشم:)
تقریبا از هر سبکی خوشم میاد.(به جز بازی های rpg که یکم روشون حساسم و از همشون خوشم نمیاد .)
یکیشو یه بازی خوب هم معرفی کنید که ارزش اوریج خریدن رو داشته باشه.:-?
دو سه تا هم بازی زیر 3 گیگ معرفی کنید یا اگه خیلی توپ باشه تا 5 گیگ
doom اومده؟
کسی نیست جواب بده؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
کسی نیست جواب بده؟

بازی های بزرگ:

Dark Souls III
Rainbow Six: Siege
Hitman

بازی های کم حجم:

Every Body's Gone to the Rapture
Ori and Blind Forest Definitive Edition
Shadow Complex Remastered
Banner Saga 2
Don't Starve: Shipwrecked
Oxenfree
Deponia: Doomsday

اگه دنبال بازی ارجینال خوب می گردید هر دو عنوان Rainbow Six Siege و The Division گزینه های خوب و سرگرم کننده ای هستن، بازی Doom هم که فردا عرضه میشه ظاهرا شوتر اول شخص خوبیه و اگه کرک نشد می تونید اون رو هم در نظر داشته باشید.

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
دوستان به بازی هایی که دوربین از بقل نشون میده مثل shank و metal slug چی میگن؟:">
یه چند تا بازی اینجوری معرفی کنید اگه میشه فرق نمیکنه گیم پلی و داستانش فقط دوربینش اونجوری باشه.
با تشکر.:x

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان به بازی هایی که دوربین از بقل نشون میده مثل shank و metal slug چی میگن؟:">
یه چند تا بازی اینجوری معرفی کنید اگه میشه فرق نمیکنه گیم پلی و داستانش فقط دوربینش اونجوری باشه.
با تشکر.:x
دو بعدی 2D
Rayman legends
Rayman Origins
dusty revenge
broforce
This war of mine
ori and the blind forest
Dust: An Elysian Tail
Mark of the ninja
Dead light
Scared Citadel
و و و. خیلی زیادن!

• Like
Reactions: mahdavy

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان بی زحمت یه توضیح مختصری بدید در رابطه با بازی وارکرفت میخوام بدونم چجوریه؟ آنلاینه؟ آفلاین هم میشه بازی کرد؟

ممنون

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
سلام
دوستان بی زحمت یه توضیح مختصری بدید در رابطه با بازی وارکرفت میخوام بدونم چجوریه؟ آنلاینه؟ آفلاین هم میشه بازی کرد؟

ممنون
اگه منظورتون وارکرفت خالی مثلا وارکرفت 3 هست که یه بازی استراتژکی آفلاینه که یکی از بهترین ها توی سبکش بوده که آنلاینش هم به واسطه نرم افزار گارنا فکر کنم میشه بازی کرد ولی من خودم نتونستم آنلاین بازی کنم. اگر هم منظورتون world of warcraft هست که از همون سازندست و با کارکتر های شبیه به همون ولی این بازی خیلی متفاوته و این یکی سبکش نقش آفرینی آنلاین هست که در اصل پولیه ولی سرور های رایگان خیلی خوب و پر جمعیتی هم داره مثلا یکی از سروراش حدود 10 هزار نفر بازیکن آنلاین داره در ساعت شلوغی و در عرض 5 دیقه میتونید همبازی ایرانی برای خودتون پیدا کنید و لذت ببرید. البته فکر کنم آفلاین هم بشه بازی کرد ولی اصلا مثل آنلاینش نمیشه.این رو هم باید بگم که متاسفانه گرافیک بازی چه warcraft 3 چه wow داغونه که اگه بازی های امروزی رو بازی کرده باشید وقتی محیط این بازی هارو ببینید زده میشید.

• Like
Reactions: Lord Stark

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
دوستان به نطرتون حجم بازیها تا یکی دو سال آینده چقدر میشه؟چقدر هارد نیاز خواهیم داشت؟
فعلا که هر بازی با دی ال سی ها و آپدیت هاش بالای 50 گیگه.
تا 2 سال دیگه اگه همین روند رو ادامه بده شاید تا 200 گیگ هم برن.
بنظرم یه هارد 2 ترابایت کامل جواب میده حتی اگه بازیها 200 گیگ بشن. در ضمن هر وقت که بخواید میتونید یه هارد دیگه به دستگاهتون اضافه کنید.

• Like
Reactions: mohsendevil

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان به نطرتون حجم بازیها تا یکی دو سال آینده چقدر میشه؟چقدر هارد نیاز خواهیم داشت؟
هارد خوبیش اینه که هر وقت کم اومد راحت یکی اضافه می کنی، هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. شما هم هر وقت کم اومد اضافه کن. در حال حاظر 1 یا 2 ترابایت کافیه.

• Like
Reactions: mohsendevil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر