بازیهای موجود در بازار برای PC

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بازی Ranagade Ops رو دو نفره رفتم و کلی حال داد. کسی بازی دو نفره سراغ نداره بهم معرفی کنه؟ Spilt Screen هم باشه اشکال نداره. دو تا دسته X360 و XBone هم دارم.

Thunder Wolves حتما بازی کن اخرته بازیه . سبک همون Desert Strike سگا هست حجمی هم نداره

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
سلام به دوستان عزیز
میخواستم بدونم اینجا کسی هست که بازی های خیلی قدیمی رو بشناسه؟ به شدت به دنبال چند تاشون هستم که تجدید خاطره ای کرده باشم
اولیش یه بازی بود که سرباز های بسیار کوچولویی هستیم که اولین قسمتش تو یه اشپز خونه هستیم و چند تا حشره و سوسک بزرگ هستن که باید اون ها رو بکشیم و در مرحله بعدی میریم تو یه باغچه و این ها ولی بعد از این ها با سرباز های کوچولوی دیگه ای میجنگیم که فکر کنم ما رنگمون سبز بود و اون ها هم طوسی و خاکستری و چند نفر داشتیم که هر کدومشون تخصص خاصی داشتن فکر کنم که مثلا یکی ار پی جی داشت و یکی هم مسلسل.... دیگه نمیدونم چی دیگه باید بگم :d
یه بازی دیگه هم بود که مثل..... نمیدونم چجور بگیم یه هیرو یا شخصیتی با شکل و شمایل خاص و قابلیت های منحر به فرد انتخاب میکردیم و تو فضا های خاصی میجنگیدیم با تفنگ که اینگار کلا تو اسمون و فضا بودیک . تو هوا صفحات و در و دیوار گذاشته بودن که اگر میافتادی پایین مرده بودی
بازیش بسیار سرعتی بود شدیدا هااا و اینکه یکی از هیرو های معروفش یه بدن گرد زرد رنگ داشت که تمام صورتش چشم بود و یکی دیگه هم روی اسکیت بود که از در و دیوار میرفت بالا
این 2 تا بازی شاید کمه کم مربوط میشن به سال های قبل از 2000 فکر کنم
اگر هر کسی فقط اسمی هم ازشون بدونه به شدت ممنونش میشم :bighug:
چونکه من الان چند وقته ذهنم درگیرشونه ولی اسمشون یادم نمیاد :(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام...
بازی Arma III فقط بصورت دیجیتالی منتشر شده؟
الان نسخه فیزیکی کرک شده موجود نیست ازش؟

چه ربطی داره؟ نسخه ی کرک شده که همیشه فیزیکشم هست رایت می شه در dvd اما اگه هدف اصل خریدن باشه نسخه ی فیزیکی که هیچ وقت در ایران پیدا نمی شهاین بازی هم تا جایی که اطلاع دارم نسخه ی فیزیکی هم داره

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
سلام به دوستان عزیز
میخواستم بدونم اینجا کسی هست که بازی های خیلی قدیمی رو بشناسه؟ به شدت به دنبال چند تاشون هستم که تجدید خاطره ای کرده باشم
اولیش یه بازی بود که سرباز های بسیار کوچولویی هستیم که اولین قسمتش تو یه اشپز خونه هستیم و چند تا حشره و سوسک بزرگ هستن که باید اون ها رو بکشیم و در مرحله بعدی میریم تو یه باغچه و این ها ولی بعد از این ها با سرباز های کوچولوی دیگه ای میجنگیم که فکر کنم ما رنگمون سبز بود و اون ها هم طوسی و خاکستری و چند نفر داشتیم که هر کدومشون تخصص خاصی داشتن فکر کنم که مثلا یکی ار پی جی داشت و یکی هم مسلسل.... دیگه نمیدونم چی دیگه باید بگم :d
یه بازی دیگه هم بود که مثل..... نمیدونم چجور بگیم یه هیرو یا شخصیتی با شکل و شمایل خاص و قابلیت های منحر به فرد انتخاب میکردیم و تو فضا های خاصی میجنگیدیم با تفنگ که اینگار کلا تو اسمون و فضا بودیک . تو هوا صفحات و در و دیوار گذاشته بودن که اگر میافتادی پایین مرده بودی
بازیش بسیار سرعتی بود شدیدا هااا و اینکه یکی از هیرو های معروفش یه بدن گرد زرد رنگ داشت که تمام صورتش چشم بود و یکی دیگه هم روی اسکیت بود که از در و دیوار میرفت بالا
این 2 تا بازی شاید کمه کم مربوط میشن به سال های قبل از 2000 فکر کنم
اگر هر کسی فقط اسمی هم ازشون بدونه به شدت ممنونش میشم :bighug:
چونکه من الان چند وقته ذهنم درگیرشونه ولی اسمشون یادم نمیاد :(
اولی رو میدونم اسمش هست Army Men II
یه نسخه هم بود Army Men: Sarge's Heroes 2 برای PS1 من اینو داشتم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه بازی اومده به نام Her Story تو سبک رمزآلود و ادونچر ، برای خودم آپلود کردم ، لینک میذارم کسی خواست استفاده کنه :

mai7_her_story_artwork.0.0.jpg

دانلود مستقیم

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
این بازی Her Story نقدهاش مثبت بودن و همچنین بازخورد یوزرها هم خوب بوده.
فقط یه مساله ای هست. من تریلرهاش را نگاه کردم و به نظرم باید زبانتون خوب باشه. چون باید بشینید یه سری ویدیو از صحبت ها ببینید.
تو این صفحه می تونید یکی دو تا تریلر بازی را ببینید.
Save 15% on Her Story on Steam
قیمت آنچنانی هم نداره و با تخفیف 15% الان 5 دلاره. البته به نظرم در آینده نه چندان دور، تخفیف بهتری هم می خوره و با قیمت پایین تر هم میشه گرفتش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر