بازیهای موجود در بازار برای PC

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها به نظرتون شنبه مغازه ها باز میکنن من که بجور تو کف این پدر خانده هستم ببینم کسی جدیدا فروشگاه تکین رفته اصلا می دونه از شنبه باز هستش یا نه ؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم اتفاقا شنبه میخوام بگیرم احتمالا باید باز باشن
===================================
Hellboy جان
1 - بچه نه و بچه ها !!
2 - برای PC که کنسل شد
برای کنسولها هم اومده

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید
امید جان شما کجا میری میگیری ولیعصر یا نه ؟؟؟ جای خوب میگیری ادرس بده برم این علی رضا که نیستش ازش ادرس میگرفتم میگفت یک جا هستش سیدی 400 میده

Nuclear

کاربر سایت
Mar 19, 2006
24
سلام بچه ها میگم این نسخه جدید بازی The Sims 2 : Open For Business توی بازار شهرستان ها اومده یا نه اگر اومده چه شرکتی اونو منتشر کرده در ضمن میخواستم ببینم جریان این نسخه جدیده با نام Family نمیدونم چی چی چیه ؟؟ :confused:

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نسخه جدید سیمز که Family fun هست
Open For Business رو هم من هنوز گیر نیاوردم
میثم جان من کرج هستم از نماینده تکین میخرم احتمالا فردا بازه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تكين بازي بزرگ Elder scroll IV:obvilion رو در 7 سي دي بصورت كرك شده در بازار امروز پخش ميكنه اگر كسي اين بازي رو گير اورد به ما هم بگه

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

نوشته شده توسط MGS:
تكين بازي بزرگ Elder scroll IV : obvilion رو در 7 سي دي بصورت كرك شده در بازار امروز پخش ميكنه اگر كسي اين بازي رو گير اورد به ما هم بگه

بله من امروز ساعت 3 بازی رو توی بازار دیدم.بازی هست و تکین هم پخش کرده ولی بنا به دلایلی نخریدمش.شما درست فرمودید.بازی 7 تا CD بود.

در ضمن بازی Ice Age 2 هم اومده بود که به نظرم برای اینکه یکم از دنیای خشن و تفنگ و اسلحه و بزن بکش خارج شیم بدک نیست. و بازی Call of Cthulhu : Dark Cotner of the earth هم امروز توی بازار من دیدم.2 تا CD بود.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر