بازیهای موجود در بازار برای PC

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
دوستان یه چن تا f2p fps با سرور خوب معرفی کنین.

+

یه بازی تو سبک truck simulator ها ولی واسه ماشین (کی king of the road رو یادشه؟) یا یک ریسینگ با کیفیت open world.

spintires تو سبک ریسینگ فوق العادس...یه شبیه ساز تمام عیاره.نمراتشم عالی بوده

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان یه چند تا از بازی های ماشینی که واقعا از هر نظر قشنگ باشن که قدیمی نباشند. یعنی از حداقل از ۲۰۱۰ این ور و تیونگ و شخصی سازی در بازی وجود داشته باشه 'حداقل توش بشه برای ماشین اشکالی مثل شکل اتیش کشید

آخرین ویرایش:

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
سلام دوستان
اگه میشه یه چند تا بازی استراتژیک خفن معرفی کنید
این سری Total War چطوریه؟؟؟
هیچ کودومشو بازی نکردم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان
اگه میشه یه چند تا بازی استراتژیک خفن معرفی کنید
این سری Total War چطوریه؟؟؟
هیچ کودومشو بازی نکردم
"استراتژی خفن" هست.

ولی‌ یاد گرفتنش یه چند صد ساعتی‌ طول میکشه اگه آشنا نباشین :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
دوستان تو سبک ریسینگ آرکید بازی معرفی کنید که واقعا ارزش بازی کردن داشته باشه! بازی های معروف و پرسر و صدا که همه بازی کردن رو نگین خواهشن :D

آرکید آرکید :D سیمولیتور به هیچ وجه علاقه ندارم آخریشم Grid AutoSport بود که بعد از دو تا ریس ولش کردم :D در صورتی که Grid 2 رو قورت دادم :D
الان از بس ریسینگ خونم کم شده رفتم NFS Hotpursuit و Mostwanted 2012 رو نصبیدم دارم بازی میکنم :D MW که بنظرم گیم پلیش عالیه تو این حال و هوا باشه بیشتر میپسندم :D

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
خب چی؟؟؟
هرچی باشه اگه آموزششو بذارین میرم دنبالش!
اگه هم آموزشش نیست چند صد ساعت میرم دنبالش !!!! :d:d

ببین عزیز دنیای Total War اینقدر گسترده است که اموزش کاملش فکر کنم یه کتاب 400 صفحه ای حداقل بشه ، از Diplomacy و مدیریت Faction تا نبرد که سخت ترین قسمت بازی هست
(کسی اگر وارد باشه میتونه با 2000 نفر بالای 4000 نفر رو شکست بده حتی اگر ست شون یکسان باشه ) :d

درضمن برای شروع هم بهتره از Rome 2 شروع کنید و بعدا با Empire و Napoleon ادامه بدید (آشغال ترین نسخه بازی رو اول گفتم چون بدلیل پشمک بودن هوش مصنوعی و خیلی مشکلات دیگه معمولا تازه وارد ها خوششون میاد ولی کسی اگر آشنا باشه میفهمه چقدر درمقابل جواهری مثل Shogun 2 مزخرف جلوه میکنه ) در آخر سراغ Shogun 2 برید چون از نظر سختی کاملا یه سر و گردن بالاتر از تمام نسخه هاست...

اولین بار که بازی رو شروع کردم بعد از فتح Kyoto در نسخه پایه بازی که شوگان شدم یه حس قدرت و عظمت بهم دست داد اما 3 ترن بعد کل ژاپن باهام دشمن شد و بدبختی مضاعف اینکه یه Black ship هم اومد کشتی هام رو نابود کرد :| بعدا تازه فهمیدم باید کشتی رو تصرف میکردم :d

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
دوستان تو سبک ریسینگ آرکید بازی معرفی کنید که واقعا ارزش بازی کردن داشته باشه! بازی های معروف و پرسر و صدا که همه بازی کردن رو نگین خواهشن :D

آرکید آرکید :D سیمولیتور به هیچ وجه علاقه ندارم آخریشم Grid AutoSport بود که بعد از دو تا ریس ولش کردم :D در صورتی که Grid 2 رو قورت دادم :D
الان از بس ریسینگ خونم کم شده رفتم NFS Hotpursuit و Mostwanted 2012 رو نصبیدم دارم بازی میکنم :D MW که بنظرم گیم پلیش عالیه تو این حال و هوا باشه بیشتر میپسندم :D

مجید شدیدا NFS Rivals رو پیشنهاد میکنم
تو این ریسینگ هایی که چند سال اخیر بازی کردم خیلی بهم حال داد
اگه بازی کردی که میدونی چی میگم ، اگه هم نه که سریعا برو تو کارش :D
در غیر اینصورت Ridge Racer Unbounded رو بازی کن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
مجید شدیدا NFS Rivals رو پیشنهاد میکنم
تو این ریسینگ هایی که چند سال اخیر بازی کردم خیلی بهم حال داد
اگه بازی کردی که میدونی چی میگم ، اگه هم نه که سریعا برو تو کارش :D
در غیر اینصورت Ridge Racer Unbounded رو بازی کن
ممنون ولی گفتم معروفا رو بازی کردم NFS که همه بازی کردن :D
این آخریه رو زیاد بازی نکردم چون سی پی یو خوره داشت افت فریم میگرفتم بخاطر سی پی یوم :(
MW رو دوباره بعد دو سال نصبیدم نمیدونم چرا اینقدر حال میده :D البته مشکلی که داره اینه که خیلی ناقصه! نه منو داره نه گاراژ نه فروش ماشین و ریساشم کمه و بعد یک مدت خسته کننده میشه اما گیم پلیش واقعا حال کردم :D خیلی آرکید و هیجانیه!
بنظرم Creterion games بقیه نسخه هارو هم باید بسازه! تو Rivals هم کمک میکرد!

Ridge Racer رو هم بازی کردم! اگه میشه چند تا دیگه معرفی کنین دوستان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر