بازیهای موجود در بازار برای PC

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
نام
Blue Shadow
من Fallout 3 رو ترجیح میدم،هم اتمسفر بهتری داره،هم داستانش به نظرم بهتر هست،اون حس اکشن رو هم داره :D ساده تر هم هست.
راستی‌ این War in the north رو بازی کردین؟اونم خیلی‌ گیمپلی خوبی‌ داره،ترکیب خوب RPG و Action. فقط باید LOTR FAN باشین وگرنه داستانش یکم می‌تونه گنگ باشه :D

A.Pato7

کاربر سایت
ولی Fallout رو بازی نکردم. اگر بخوام بازی کنم پیشنهاد می کنید نسخه 3 رو بازی کنم یا New Vegas؟
با توجه به اینکه گفتی گرافیک برات خیلی مهم نیست از 3 شروع کن. واسه سال 2008ـه. اگه خوشت اومد NV رو هم بگیر. به نظرمن 3 از NV خیلی بهتر بود و بهتره از 3 شروع کنی ببینی اصلا میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی یا نه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
Fallout 3 قشنگ بوده؟ من فقط Fall out new vegas رو بازی کردم یعنی به شکل وحشتناکی حالم بهم خورد از بازی! :D به طرفدارای بازی برنخوره فقط نظرمو دارم میگم :D
دفعه اول که نصبیدم همون اوایل بازی اصلا نتونستم گرافیک و مخصوصا گیم پلیش رو تحمل کنم و زدم پاک کردم! بعد با خودم گفتم چطور میشه این سری اینقدر طرفدار داشته باشه ولی من خوشم نیاد دوباره نصبیدم به شکل وحشتناکی تا یک جاهایی روی این حالت رفتم: :-& بعد دیگه داشتم روانی میشدم ALT + F4 کردم زدم پاک کردم! اصلا نتونستم کوچیکترین رابطه ای با این بازی برقرار کنم:| 3 ـشم همینطوریه؟:|

Katsura

کاربر سایت
نام
پرهام
Fallout 3 قشنگ بوده؟ من فقط Fall out new vegas رو بازی کردم یعنی به شکل وحشتناکی حالم بهم خورد از بازی! :D به طرفدارای بازی برنخوره فقط نظرمو دارم میگم :D
دفعه اول که نصبیدم همون اوایل بازی اصلا نتونستم گرافیک و مخصوصا گیم پلیش رو تحمل کنم و زدم پاک کردم! بعد با خودم گفتم چطور میشه این سری اینقدر طرفدار داشته باشه ولی من خوشم نیاد دوباره نصبیدم به شکل وحشتناکی تا یک جاهایی روی این حالت رفتم: :-& بعد دیگه داشتم روانی میشدم ALT + F4 کردم زدم پاک کردم! اصلا نتونستم کوچیکترین رابطه ای با این بازی برقرار کنم:| 3 ـشم همینطوریه؟:|
خودت مشکل داری حتما :D من که هر کیو دیدم با این بازی حال کرده . خودم که دیگه ...

Chuck Berry

کاربر سایت

خب برای طرفدارای بازی های نقش آفرینی این بازی خیلی ارزش داره، چون آزادی عمل زیادی به بازیکن میده، محیطش جو خاص و مبهمی داره و ماموریت هاش زیاد و محیط بازیش هم خیلی بزرگه. البته نسخه سومش بازم در برابر دو نسخه اولش که بصورت ایزومتریک بودن زیاد به چشم نمیاد ولی از نظر سبک شبیه همون New Vegas هست. من پیشنهاد می کنم بازی رو بصورت سوم شخص انجام بدید.

U n i t e d

کاربر سایت
نام
محمد

اصلا F3 یه سر و گردن از نسخه NV بالاتره! اگه از skyrim خوشت اومده از F3 هم خوشت میاد

Justiciar

کاربر سایت
درود بر شما

یک بازی میخوام با قالبی مشابه بازی Prince of Persia : The Forgotten Sands

یعنی طراحی اون مشابه این بازی و یا به عبارت دیگر حس داستانهای هزار و یک شب و هندوستان

ایران و بابل رو منتقل کنه.

عناوین قبلی Prince of Persia رو انجام دادید؟ سایت ps-army سری کامل رو قرار داده
PoP در داشتن این اتمسفر شرقی ( متاسفانه یا خوشبختانه ) تکه

ولی Fallout رو بازی نکردم. اگر بخوام بازی کنم پیشنهاد می کنید نسخه 3 رو بازی کنم یا New Vegas؟

مسئله اینجاست که Fallout = Skyrim + Guns
کاملا این دو عنوان از لحاظ ساختار به هم شبیه‌اند. بنظرم شما اگر The Witcher رو ادامه بدید، بیشتر لذت می‌برید
ولی بین F3 و NV مسلما F3 انتخاب بهتریه

بـــــله :bighug: البته المان‌های RPG ـش کمتره

Cyberlife

کاربر سایت
من حس بابل و ایران و هند و ... نمی دونم چی چیه ولی Darksiders 2 رو پیشنهاد می کنم. هم سبکش مشابه اونه و هم به نظر من از نسخه های اخیر PoP قشنگ تره.

ممنون از شما، منظورم استفاده از معماری و المانهای ایران باستان و بابل و کویر و نخل و ...

در بازی است.

Cyberlife

کاربر سایت
عناوین قبلی Prince of Persia رو انجام دادید؟ سایت ps-army سری کامل رو قرار داده
PoP در داشتن این اتمسفر شرقی ( متاسفانه یا خوشبختانه ) تکه

بله من بیشتر عناوین Prince of Persia رو بازی کردم ، هرچند که توسط کشورهای غربی ساخته

شده و انتظار زیادی نمیشه ازش داشت ولی همین که از معماری و طرحهای باستانی ایران و هند

و بابل در اون استفاده شده باعث میشه احساس لذت عجیبی به آدم دست بده که توی بازیهای

دیگه بدست نمیاد.

Prince%20of%20Persia%20The%20Forgotten%20Sands%20Artwork6.jpg

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
ممنون از شما، منظورم استفاده از معماری و المانهای ایران باستان و بابل و کویر و نخل و ...

در بازی است.

همچین بازی ای با این المان ها وجود نداره(بین بازی های جدید) نزدیک ترین بازی به این سبک ها نسخه اول Assassin's Creed هست که توی اورشلیم هست ولی بازم اون چیزی نیست که شما میخواید!
البته بازی های ایرانی مثل گرشاسپ و عصر پهلوانان و ... هستن که اگه حوصله باگ ها و عیب و ایراد هاشونو دارید می تونید انجامشون بدید.

T7T

کاربر سایت
دوستان خیلی دوست دارم سبک استراتژی و بهتر بشناسم و بازی کنم برای یک فرد آماتور چه بازی پیشنهاد میکنید ؟

U n i t e d

کاربر سایت
نام
محمد
دوستان خیلی دوست دارم سبک استراتژی و بهتر بشناسم و بازی کنم برای یک فرد آماتور چه بازی پیشنهاد میکنید ؟

RTS میخوای یا TBS ؟؟
برای شروع بنظرم یه سر به بازیهایی مثل Stronghold و Generals بزن که با کلیات سبک آشنا شی برای ادامه هم بازیهایی مثل Age of mythology و Age of empire خوب هستند ولی از اون اولیا کمی سخت تر هستند. وقتی دستت راه افتاد برو سراغ سری Starcraft یا CoH که فضاسازی و داستان های خوبی دارند و در نهایت که کاملا حرفه ای شده میتونی بری سری Total war و Civilization ...... این دوتا آخری کلا متفاوت هستند و سختی و فکر استراتژی بیشتری رو میطلبند و مقایسشون با قبلیا حرومه:d تو این دوتا Civ 5 و Rome 1 , 2 به همراه Empire و shogun 1 , 2 شاهکارهای زمانه هستند:d

سبک RTS بیشتر به تعداد نیرو و اوکنش های سریع شما نیاز داره که طرفدار بیشتری هم داره و همه بازیهایی که گفتم این بخشو دارند بجز Civ 5 ولی از اون طرف TBS ها کمی سخت تر هستند و البته کمی خسته کننده(ولی بسیار اعتیارآور) که تو بازیهای گفته شده فقط توی Total war و Civ 5 وجود دارند........... بهترین استراتژی هم بنظرم تو اینها سری total war هست که هم RTS بسیار خوبی داره و هم TBS شاهکار!

sms.moosavi

کاربر سایت
نام
سید محمد موسوی

من هم سبک Real Time Strategy رو برای شروع پیشنهاد می کنم. همون طور که گفتن Age of Mythology و Age of Empires و سری Command and Conquer برای شروع خوب هستن. بعدش هم Starcraft که یه کم پیچیده تر از این هاست.
توی این سبک هم باید کار کنی و منابع جمع آوری کنی و base بسازی، هم unit بسازی و خودتو برای جنگ و دفاع آماده کنی.

یه مدل دیگه هستند که اون ها هم RTS حساب می شن ولی کاری به ساختمون سازی و جمع آوری منابع و unit ساختن ندارن. فقط باید unit هایی که داری مدیریت کنی و اون ها رو هدایت کنی تا ماموریت ها رو انجام بدن. بازی هایی مثل Dawn of War و Company of Heroes و World in Conflict از بهترین بازی های این گروه به حساب میان.

دسته ی بعدی هم Turn Based Strategy هستند که نوبتی هستند و تعداد کار هایی که می تونی انجام بدی محدودیت داره. به خاطر همین پیچیده تر هستند و به فکر و حوصله ی بیشتری هم نیاز دارن. توی این بازی های برای این که حرفه ای بشی به زمان بیشتری نیاز داری. سری های Civilization و Total War از بهترین بازی های این سبک هستند. XCOM Enemy Within هم از یه نظر هایی می تونه توی این دسته قرار بگیره اما یه کم از اون دو تا بازی که گفتم ساده تره و تمرکزش هم روی مدیریت میدان جنگ هست.

یه سری هم هستند که به شهر سازی و این ها می پردازند مثل Anno و SimCity که طرفدارای خاص خودشونو دارن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر