بازیهای موجود در بازار برای PC

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,050
نام
علی
سایت پرداخت فعال شد!
تشکر از همه دوستان! والا فعلا تغییر اسم سایت مقدور نیست! ولی احتمالا بزودی یه قالب بهتر برای سایت در نظر بگیریم! :)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
واقعا تغییر اسم سایت خیلی تاثیر داره! الان اسم سایتتون خوبه ولی اگه بخوره به گوشش احتمال اینکه نظرش بره به سمت یک سایت دانلودی خیلی کمه! البته الان که جا افتادین اگه عوضش کنید ممکنه بازدید هاتون رو از دست بدید و حتی توی سئوی سایتتون هم تاثیر منفی بذاره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
واقعا تغییر اسم سایت خیلی تاثیر داره! الان اسم سایتتون خوبه ولی اگه بخوره به گوشش احتمال اینکه نظرش بره به سمت یک سایت دانلودی خیلی کمه! البته الان که جا افتادین اگه عوضش کنید ممکنه بازدید هاتون رو از دست بدید و حتی توی سئوی سایتتون هم تاثیر منفی بذاره
در مورد بازدید که فرقی نمیکنه چون مطمئنن کسایی که میان این سایت منتقل میشن به دامنه جدید! :)

با وجود اینکه ارادت بسیار بسیار بسیار زیادی به علی و سایتش دارم ولی الان دقت کردین تاپیک "بازی های موجود در بازار PC" تبدیل شده به ارتباط با ما ـه سایت PS-army :))

راستی یک درخواستم از علی دارم: میشه اون پست پایان فعالیت سایتو برداری و اون روزشمارشم همینطور؟ اصلا آدم افسردگی میگیره :D

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام دوستان
من هم برام خیلی مهمه که سایت PS-Army بسته نشه و این سایت خوب کار خودش رو ادامه بده. اما کارکرد این تاپیک چیز دیگه ای هستش.
این بحث رو و مشکلات روندش رو توی پروفایل علی عزیز ادامه بدید. اینطوری مطمئناً علی هم راحت تر میتونه راهنمایی در صورت نیاز بهتون کنه.
ممنون از همه تون.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان.

من چون قبلا خیلی حوصله ی بازی های طولانی رو نداشتم و انگلیسیم هم خوب نبود سراغ Dragon Age نرفتم.
با مس افکت خیلی خیلی حال کردم ولی حالم از اسکایریم به هم خورد. ویچر هم بد نبود ولی اون قدر خوشم نیومد که تا تهش برم.
به نظر شما احتمالا از Dragon Age خوشم میاد یا نه؟ منظورم اینه که به کدوم یکی از اینایی که اسم بردم شبیه تره؟
گرافیکش هم مهم نیست که قدیمیه. اگر خوشم بیاد بازی می کنم.

یه سوال دیگه هم این که کلا بازی های سبک RPG که اکشن روون و خوبی هم داشته باشن (نه مثل ویچر و اسکایریم) چی پیشنهاد می کنید؟

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
سلام دوستان.

من چون قبلا خیلی حوصله ی بازی های طولانی رو نداشتم و انگلیسیم هم خوب نبود سراغ Dragon Age نرفتم.
با مس افکت خیلی خیلی حال کردم ولی حالم از اسکایریم به هم خورد. ویچر هم بد نبود ولی اون قدر خوشم نیومد که تا تهش برم.
به نظر شما احتمالا از Dragon Age خوشم میاد یا نه؟ منظورم اینه که به کدوم یکی از اینایی که اسم بردم شبیه تره؟

یه سوال دیگه هم این که کلا بازی های سبک RPG که اکشن روون و خوبی هم داشته باشن (نه مثل ویچر و اسکایریم) چی پیشنهاد می کنید؟

اگه از ویچر و اسکایریم خوشت نیومد بعید می دونم از دراگون ایج هم خوشت بیاد. با تعریفات شما اگه هنوز borderlands رو بازی نکرده باشی فکر کنم ازش خوشت بیاد چون مثل مس افکت المان های نقش آفرینیش کمه.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام دوستان.

این بازی rpg هست اما خیلی خوش ساخته من مطمئنم ازش خوشت میاد حیف که به حقش نرسید اما من واقعا بعد یه عمر بازی هنوزم دلم واسش تنگ میشه
kingdom of amaluar Reckoning
خیلی هم مختصات و آیتم ها و رابط کاربری بازی روون و سادس
مبارزاتش هم خیلی خوب از کار در اومده
فقط محیطش یکم فانتزیه که از نظر من مهم نبود

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این بازی rpg هست اما خیلی خوش ساخته من مطمئنم ازش خوشت میاد حیف که به حقش نرسید اما من واقعا بعد یه عمر بازی هنوزم دلم واسش تنگ میشه
kingdom of amaluar Reckoning
خیلی هم مختصات و آیتم ها و رابط کاربری بازی روون و سادس
مبارزاتش هم خیلی خوب از کار در اومده
فقط محیطش یکم فانتزیه که از نظر من مهم نبود

آره خداییش یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی بود که بازی کردم حیف که زیاد ازش صحبتی نشد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان.

مبارزاتSkyrim & witcher در مقابل مبارزات Da 1 مثل Cod هستش :D Kingdoms of amalur پیشنهاد می‌کنم،Borderlands رو هم گفتن.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
نع!:d
البته II رو بازی نکردم ولی Dragon Age Origins از نقش آفرینی ترین عناوینیه که تا به حال ساخته شده و از نظر شدت نقش آفرینی با اسکاریم و ویچر قابل مقایسه نیست! از هر 10 ساعت 7ساعتش انتخاب دیالوگ و صحبت کردن با بقیه ست. اگه از اسکایریم و ویچر2 خوشت نیومده خیلی بعیده از Origins خوشت بیاد چون نه تنها به اینا شبیهه بلکه خیلی خاص تر و چغرتر (اینا تعریف بودا:d) نسبت به اون دوتاست مخصوصا از نظر گیم پلی. کلا با هر سلیقه ای جور نیست.

به نظرم Fallout به دردت بخوره، از نسخه ی 3 شروع کن:d

Kongdom of Amalur: Reckoning هم بازی بدی نیست ولی تقریبا 95 درصدش اکشنه و 5 درصدش نقش آفرینی! کلا گیم پلی خیلی روون تر و عامه پسندانه تری نسبت به اسکایریم یا ویچر داشت. اونم یه سرچی بکن شاید خوشت بیاد:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تو RPG به جز Skyrim و withcer بنظرم Deus Ex : HR رو هم امتحان کن داستان خوب به همراه جو زیبایی داره از لحظ RPG هم زیادبازی پیچیده ای نیست در کل Action rpg خیلی خوبی هست

Cyberlife

کاربر سایت
Feb 1, 2012
35
درود بر شما

یک بازی میخوام با قالبی مشابه بازی Prince of Persia : The Forgotten Sands

یعنی طراحی اون مشابه این بازی و یا به عبارت دیگر حس داستانهای هزار و یک شب و هندوستان

ایران و بابل رو منتقل کنه.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
درود بر شما

یعنی طراحی اون مشابه این بازی و یا به عبارت دیگر حس داستانهای هزار و یک شب و هندوستان

تا اونجا که من یادمه این بازی که گفتی اصلا همچین حسی رو به آدم منتقل نمی کرد، مخصوصا با اون دوبله افتضاح فارسیش.
ولی شاید بشه گفت نزدیک ترین بازی به اون چیزی که میخوای سری Assassin's Creed هست.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تشکر از همه دوستانی که جواب دادن.
من زیاد با پیچیده بودن بازی مشکل ندارم و به خصوص داستان برام مهمه. اما دوست دارم حداقل اون قدر اکشن داشته باشه که حوصله ام سر نره!
اسکایریم که همش داشتم از این ور نقشه می دویدم اونور نقشه! بعد یه غول بیابونی سر راهم سبز می شد و منو می بلعید!
ویچر هم تا سر مبارزه با Kayran رفتم ولی مبارزاتش لامصب کفاره گناهان بود! با این که روی Normal بازی می کردم خیلی زود می مردم همش باید از چند دقیقه قبل لود می کردم. اگر جلو تر برم و آپگرید بگیرم مبارزه هاش قابل تحمل می شه؟

Deus Ex Human Revolution هم خودش و هم DLCـش رو بازی کردم بسیار بسیار هم لذت بردم اگر فقط یه کم از نظر گرافیک و فیزیک قوی تر بود به نظرم یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر بود. واقعا تنوع و قدرت انتخابی که توی این بازی وجود داشت توی هیچ بازی دیگه ای نبود (منظورم از نظر گیم پلی هست، نه داستان)

Borderlands رو هم شماره 2 رو بازی کردم و خیلی خوب بود البته سینگلش یه مقدار خسته کننده می شد و من هم چون بازی رو دیر شروع کرده بودم بعد از یه مدت کسی نبود باهاش co op بزنم. به خاطر همین ماموریت آخرشو حوصله نکردم برم. ولی تا سر مرحله آخرش رفتم. (اگر هنوز کسی باشه حاضرم مرحله آخرو برم!)

Reckoning رو هم گرفتم و یه کم بازی کردم خوب بود به خصوص گیم پلیش و مبارزاتش که واقعا تو این سبک بی نظیر بود. ولی من از یه بازی RPG انتظار یه داستان خوب داشتم که اون قدری که من جلو رفتم داستان جالبی ندیدم. اتمسفر خاصی هم نداشت و نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. به خاطر همین خیلی کشش برام ایجاد نکرد و ولش کردم. با این حال شاید دوباره برم سراغش.

ولی Fallout رو بازی نکردم. اگر بخوام بازی کنم پیشنهاد می کنید نسخه 3 رو بازی کنم یا New Vegas؟

درود بر شما

من حس بابل و ایران و هند و ... نمی دونم چی چیه ولی Darksiders 2 رو پیشنهاد می کنم. هم سبکش مشابه اونه و هم به نظر من از نسخه های اخیر PoP قشنگ تره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر