بازیهای موجود در بازار برای PC

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
مثلا چند تا عنوانی که به تازگی تموم کردم :
COD Ghosts(خوب)
Battlefield 4(خوب. البته گرافیکش عالی بود )
Far Cry 3 (معمولی)
tomb raider (خوب)
Batman Arkham origins(یه کم بیشتر از بالاییها حال داد!)
Resident evil 6 (خوب اما 5 بهتر بود!)
سبکی که دوست دارم اول از همه horror survivor هست و مخصوصا silent hill .
بعد از اونم shooter های FPS .

- - -ویرایش - - -

اره 3 خیلی بد بود .تنها نسخه ای بود که تمومش نکردم.
اگر survivor دوست داری بنظرم dayz arma 2 رو تست کن آنلاین توی یک جزیره بزرگ با کلی شهر.
اگرم گرافیک برات مهمه dayz arma 3 رو بازی کن من چند ماهی هست معتاد این بازی شدم.
http://forum.bazicenter.com/thread82127/

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,989
نام
Mohammad
از همتون ممنونم که نظرتونو گفتین. فعلا دارم dead space 3 بازی میکنم. به احتمال زیاد بعدش میرم سراغ bioshock .از assassin 3 زیاد خوشم نیومد. نمیدونم 4 اش خوبه یا نه. خیلی دلم میخواد witcher رو برم اما rpg باز نیستم و میترسم حوصلشو نداشته باشو یا ازش سر در نیارم!
داداش اگه یه اکشن مخفی کاری خوب میخوای هیتمن و اسپلینتر رو اول بازی کن به من که حال اساسی دادن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
از همتون ممنونم که نظرتونو گفتین. فعلا دارم dead space 3 بازی میکنم. به احتمال زیاد بعدش میرم سراغ bioshock .از assassin 3 زیاد خوشم نیومد. نمیدونم 4 اش خوبه یا نه. خیلی دلم میخواد witcher رو برم اما rpg باز نیستم و میترسم حوصلشو نداشته باشو یا ازش سر در نیارم!
اصلا ACIII رو جز سری Assassin's Creed محسوب نکن :D من که خودم فن دو آتیشه سری بودم سر اون نسخه کلا ناامید شدم ولی باز تمام امیدم سر AC IV Black Flag بر گشت! ACIII در مقابل IV هیچی نیست!
IV بشدت لذت بخش هست و اینقدر چیز میز داره و جوری سر گرمت میکنه که نمیفهمی چطور زمان داره میگذره :D
ویچر رو بیخیال شو چون اینطور که من فهمیدم زیاد حوصله RPG نداری پس انتظار نداشته باش بهت بچسبه!
منم خودم تقریبا همینطوریم! زیاد حوصله RPG ندارم! البته با ویچر دو حال کردم ولی نه به اندازه دوستان RPG باز :D

- - -ویرایش - - -

COD Ghosts(خوب)
Far Cry 3 (معمولی)
tomb raider (خوب)
عناوین Survivol Horror زیادی همه روزه داره واسه PC عرضه میشه که میتونی اونا رو بازی کنی!
ولی توی اون لیستی که دادی از نظر ترسناکی Metro Last Light عالیه! البته ترسش در حدی نیست که آدم قش کنه ولی بازم خیلی حال میده! جو محیط عالیه!

در مورد فارکرای 3 هم که گفتی معمولی بود :D
احتمالا تو هم روند بازی رو اشتباه رفتی و فقط رفتی دنبال مراحل اصلی و سریع تمومش کردی و خوشت نیومده!
توصیه میکنم دوباره بازی رو نصب کنی و اصلا به مراحل اصلی توجه نکنی و بیشتر به مقر دشمنا و مراحل فرعی اهمیت بدی بعد میفهمی بازی عجب شاهکاری بوده و قطعا بهترین بازی سال پیش هست!

من خودم دفعه اول مراحل اصلی رو رفتم و بعد گفتم آخه بازی چی داشت که اینقدر میگفتن شاهکار؟؟؟؟ بعد اشتباهی سیوام پرید مجبور شدم از اول برم! این دفعه اصلا به مراحل اصلی توجه نکردم و همش مراحل فرعی رو میرفتم و مقر های دشمنو با مخفی کاری میگرفتم بعد فهمیدم واقعا چه شاهکاری ساخته یوبی سافت!
این توصیه رو به 3-4 نفر از کسایی که هی به بازی میگفتن آشغال, کردم و بعد از اینکه اونا برای دومین بار بازی رو رفتن FC3 واسشون بهترین بازی سال شد :D دقیق منم همینطوری بودم
خلاصه از من گفتن بود :D

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
COD Ghosts(خوب)
Far Cry 3 (معمولی)
tomb raider (خوب)

- - -ویرایش - - -

اره 3 خیلی بد بود .تنها نسخه ای بود که تمومش نکردم.

داداش بازی ترسناک دوست داری outlast رو بازی کن خیلی ترسناکه

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
از همتون ممنونم.
فقط لازمه به عزیزایی که بازی ترسناک معرفی کردن بگم که متاسفانه توی اون سبک فقط سوم شخص و دوست دارم و شدیدا منتظر the evil within هستم.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,044
نام
علی
دو بازی Stick It To The Man-FANiSO و The Novelist-REVOLT اومده که میتونید از کلوب (یا لینک در امضا) دانلود کنید...

the-novelist-pc.jpg
stickit_screen.jpeg

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان لطف کتید چند تا بازی ترسناک خوب معرفی کنید البته به جز amnesia و outlast که هر دو شاهکارن
اگه هم کسی راهنمای مراحل amnesia1 داره برام بزاره

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,044
نام
علی
دو بازی کم حجم Motor Rock-SKIDROW و Violett-SKIDROW اومده که میتونید از کلوب (یا لینک در امضا) دانلود کنید...

همچنین نسخه اسکیدرو بازی State of Decay که همراه با تمام آپدیت ها DLC بازی هست اومده..

Motor-Rock.jpg
Violett.jpg

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood

اقای فابرگاس این بازی Mark Of The Ninja Special Edition که تو سایت شماس فقط DLC هاس یا کل بازی + DLC های منتشر شده.
من خود بازی اصلی Mark Of The Ninja رو روی DVD دارم میخوام فقط DLC ها رو دانلود کنم همینو باید بگیرم؟

دانلود بازی Mark Of The Ninja Special Edition || دانلود بازی های ویندوز
-------------------------------------------------------

در ضمن دوستان توصیه میکنم بازی Knock-Knock رو از سایت دوستمون حتما بگیرید.چقد زیباس این بازی و البته بسیار ترسناک!

knn.jpg

============================================

http://www.ps-army.com/game/download-games/566-the-walking-dead-400-days.html

The Walking Dead: 400 Days به تنهایی قابل اجراس یا باید اون 5 اپیزود اولیه هم نصب باشه؟

the-walking-dead-400-days-2.jpg

بازی
Dusty Revenge هم لینکاش مرخصه اگه مقدوره مجددا لینک کنید.

Dusty-Revenge-5.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر